Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

disim cok kötü , mafoldumben daha dogrusu damagim yara olmus oda disimi agritiyo.:gitme:
Isyerindeyim birazdan eve gidecem.:çok üzgünüm:

ahhh çalıkuşum ne kötüdür diş ağrısı zonkluyodur o şimdi çoooookkkk geçmiş olsun canım

evet ravzacigim acayip canim yaniyo.mafoldumben
tesekkür ederim canim, sabah ilac aldim ama vücüdüm artik ilac deposuna döndü :çok üzgünüm: resmen. Agrisi birkac saat gecti ama ondan sonrada midem bulandi.
Zaten simdi eve gidiyom yatarim. Gecer herhalde benimle yaslanacak degilya, dayanmam lazim tekrar ilac almak istemiyorum.

SONUYOK canım hoş geldin sonunda gelebildin yani özlettin kendin geldim demişsin gene yoksun gelde iki çift laf edek kız öpüyorum seni kendine iyi bak

çalokuşum ağrıyan dişine karanfil koy ve bastır biraz uyuşturur orayı iyi gelir dene canım biraz rahatlarsın belki bende çıkıyorum canım akşama görüşürüz

KIZLAR OKULDAN GELDıM ÇOK YORGUNUMkafamçokkarıştı
BıRDE NÖBETÇıYDıM.
NEYSE YA BENıM KANAMALA Bı TUHAF OLDU.1.GÜN AZ 2.GÜN ÇOOOK 3.GÜN KESıLıYOR.
SıZCE NORMAL Mı?

kızlar hamilelikte bulantılar kaçıncı haftada geçiyor benim bugün midem bulanmadı çok endişelendim daha önce 2 düşüğüm varya o yüzden tedirgin oluyorum

sagol canım bugun doktora girrim 0.4 lik igne verdi progestan ve bebe aspirini kullancam bakalım duanızı eksik etmeyin

ah canım benim ya... kendini hemen strese sokma.. bozuk falan değildir.. hacettepede oluyor bazen geçikmeler.. bi de genetik testler zaten 1 aydan önce pek çıkmıyor... kıyamam sana.. nasıl tedirgin olmuş...

kızlar hamileyim ..........................

ohh.. ohh... gözün aydın.. sağlıklı, problemsiz bir hamilelik diliyorum.. kaç haftalık, söyle de listeye ekleyeyim, şöyle keyfim yerine gelsin...

ya fınfık tanesi gibi bu oğlan.. severim ben onu.. maşallah, maşallah... resmini gördünce canım kaynıyo, yanaklarını sıkasım geliyor... aman da 11 günlük de olmuş Hakan beyimiz.. maşallah ona..
meryemcim, canım kolay gelsin sana.. Hakan bey uykusuz bırakıyormuş annesini ama olsun o kadar di mi?..öpüyorum ikinizi de..

Ölmessem aksam görüsürüz.kaydirigubbakcemile3
Öptüm canim bay Şeniz

sensiz topik olmaz.. gel çabuk akşama.. merak ederiz seni.. inş daha iyisindir canım şimdi.. geçmiş oolsun..

çalokuşum ağrıyan dişine karanfil koy ve bastır biraz uyuşturur orayı iyi gelir dene canım biraz rahatlarsın belki bende çıkıyorum canım akşama görüşürüz

ben söyleyecektim, sen söylemişsin.. benden çok yaşayacaksın :)

KIZLAR OKULDAN GELDİM ÇOK YORGUNUMkafamçokkarıştı
BİRDE NÖBETÇİYDİM.
NEYSE YA BENİM KANAMALA Bİ TUHAF OLDU.1.GÜN AZ 2.GÜN ÇOOOK 3.GÜN KESİLİYOR.
SİZCE NORMAL Mİ?

canım, benimde çok azalmıştı kürtajdan sonra reglerim...lütfi beye söyler söylemez histeroskopi istedi.. yapışıklık oluşmuş olabilir.. tabi kaç ay oldu kürtajdan bu yana, o da önemli.. bence ihmal etme.. git doktora ve ısrarla söyle.. ben sinana söylemiştim ama önemsememişti.. onun yüzünden kaç ay boşa çalışmışız

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
kelebek01.....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

disim cok kötü , mafoldumben daha dogrusu damagim yara olmus oda disimi agritiyo.:gitme:
Isyerindeyim birazdan eve gidecem.:çok üzgünüm:

cok gecmis olsun canim dis agrisi hicbir agrio benzemior antibiotiksiz gecmez canim al bi tane yat dinlen

ohh ohh masallah listemiz artiyor artik uzadukca uzadi masallah hep boyle olsun insallahALLAHIM sen isteyen tum arkadaslarima nasip et tez zamanda insallahhhh

bir gün ben ve bebeğimde bu listede olucaz....

ohh ohh masallah listemiz artiyor artik uzadukca uzadi masallah hep boyle olsun insallahALLAHIM sen isteyen tum arkadaslarima nasip et tez zamanda insallahhhh

evet canım, kalabalık bir liste oldu ne güzel.. maşallah herkese.. ve amin bizler içinde :)

bir gün ben ve bebeğimde bu listede olucaz....

ha şöyle.. öyle olcak tabi ki :)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
kelebek01.....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................4 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

canım seni okadar iyi anlıyorum ki.... ben hamileyken berat kandili gecesi o kadar çok ağlayıp dua ettimki allahım ne olur bebeişimi bana bağışla diye okadar çok anlatamam......sonra bebişim haftaya kalmadan düştü.. çok üzülmüştüm .ama burdaki arkadaşalrım sayesinde moral buldum.seni başaka biri teselli etmeye kalkınca: o ne bilir ki benim yaşadığım acıyı diyoruz ama buradaki herkes bu acıyı kaç kez yaşamış kişiler o yüzden bu acılar da bitecek içinde bir iz mutlaka kalacak...gör bak bebişimiz olunca o yaralarımıza minik elleriyle merhem olacaklaropuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar...
Bir kaç gündür giremedim , malum uyku durumları yoğun şu sıralar :)
Cuma günü hemotologla randevum vardı ( hacettepe bölüm başkanı ).
15 günde bir kan sayımı ( hemogram ( 22 param. ),
30 günde bir D DıMER e bakılmasını istedi...
Yani 15 günde bir kan vericem...
Sonuçlara göre iğnenin yeterli olup olmadığına karar verilecek...Duruma göre dozu artırılacak yada düşürülecek...
Sizlerle paylaşmak istedim...
Canderya, canımcım sen doz konusunda endişeliydin...Hangi doz olursa olsun bu testleri sende hamile kalınca mutlaka yaptır...Sonuçlarım çıktıkça bilgi veririm ben...

hummu85 , tebrik ediyorum , sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum canım...
dinamis , canım ilk hamileliğimde benimde sıvıma biraz az demişti doktor.1 ay boyunca sıvı alımını artırdım ben , bir sonraki aya sıvı normal hale gelmişti ki son güne kadarda sıvı normal kaldı hep...Bence sıvı alımını sakın ihmal etme...
Geleveracım , sonucu sabırsızlıkla bekliyorum :)
Çalıkuşum seninde transfere az kaldı , bütün iyi dileklerim seninle canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…