Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım çok tşkederim bende ankarda oturuyorum.aynı şeyleri doktor banada söyledi.ama acım çok taze.çok yıprandım ölmeyi bile istedim ama yapamadım.ne olur bana ulaş.bana tlfn numaranı ver.ben seni ararım.şuan çok kötüyüm
sürekli ağlıyorum.

Hayır canım ben iğne kullanmadan, yani bu rahatsızlığı bilmeden düşük yaptım.
Sonra teşhis kondu, bu hamileliğime iğne kullanarak başladım.
Ama gene de düşük tehdidi vardı, 7. haftada kanama geçirdim, 40-45 gün kalkmadan yattım.
Rahmimde kan pıhtısı oluşmuş iğnelere rağmen ama iğnelerle, istirahatle atlattık çok şükür. Şimdilik yolunda bakalım, inşallah böyle sorunsuz gider.

ınan acını anlıyorum, insanın içinin nasıl yandığını biliyorum. Ama burada aynı yollardan geçip de, bebeğini kollarına alan arkadaşları görmek umut oluyor bizlere.
ınşallah bizler de bu günleri görürüz.

merhabalar bende çok üzüldüm canım benim acım daha büyük ben 4 bebek kaybettim.üç gün oldu canım bebeğimden ayrılaalı.allah kimseye yaşatmasın merak ettim iğneye rağmen mi bebek düşüğe doğru gitti.çünkü bana iğnede fayda vermedi.

Geçmiş olsun ozpor, benimde 7. haftada kalp atışı durmasıyla sonlandırılan iki gebelik kaybım var. MHTFR 677 heterozigotum ayrıca haşimato troidi sorunum var. Dr. un kimdi? Kan sulandırıcı dozunu nasıl belirlediler? Bence doz ayarlaması çok önemli, bunu nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama forumda hematologa giden arkadaşlara sormak istiyorum, hangi testten tespit ediliyor.

Canım üzgünüm, iş yerindeyim şu an, çıkmak durumundayım, lütfen sakinleşmeye çalış. Sakin düşün, ölmekten falan bahsetme, lütfen inan burada 6 düşük yapıp da sonra bebeğine kavuşan arkadaşımız bile var.
Lütfen sakin ol ama inan ki çıkmak durumundayım.

canım benim doktorum sinan beksaç bende mhtfr heterozigotum.bana doktor 0,2 clexen olyodum bide hergün coraspin ve folbial alıyodım ma olmadı.seninkilerde iğne olmana rağmen öldümü.

kızlar günaydın 2gündür giremedim doktor konturolüm çok iyi geçti ikiside iyi gözüküyor dedi haber vereyim dedim canlarım hepinizi öpüyorum

Ozpor canım; çok ama çokkkkkkkkkkkk geçmiş olsun Ne hissettiğini inan çok iyi anlıyorum. Öülm falan sakın böyle şeyleri aklına bile getirme ,çaresizlik herşeyi düşündürüyor insana ama sakin olmamız gerekiyor. Allah herkesi bir şekilde sınava tabi tutuyor ,bizim sınavımızda bu. Allah sabırla bu sınavımızı başarıyla atlatmamızı ve mükafatımız olan bebişlerimizi inşallah en kısa sürede nasip edecek. Arkadaşların dediği gibi vaktin olduğunda geçmişteki yazıları takip edersen,tedaviyle hamile kalanların ve hatta sağlıkla kucağına alanların olduğunu göreceksin.Umarım bunlar sana birazcıkta olsa umut olur.Allah senin ve hepimizin yardımcısı olsun.

Gülay.30 canım,merhaba bende gruba yeni katılanlardanım. Anladığım kadarıyle çoğul gebelik yaşıyorsun. kan pıhtılaşması tedavisinin yanı sıra tüp bebek tedavisi de oldun mu? Benşmde 3 düşüğüm oldu ve çalışmalarımız ve tedavimiz devam etmesine rağmen hamile kalamıyorum ve sabrım tükeniyor. Tüp bebek tedavisi düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Canderya canım,benim kasıklarımdaki ağrılar arttı,sivilcelerimde kendini gösterdi. Bu belirtile ışığında diyebilirim ki bu ayda başarısızlıkla saonuçlanacak. Senin güzel haberlerin bana umut olacak. Dualarım seninle ve diğer bebiş isteyen arkadaşlarla.Samsun ve çevresinde iyi bir tüp bebek merkezi bilen varsa ,lütfen yardımcı olsun.

günaydın arkadaşlar uzun zamandır sizlere bakamıyordum çünkü çok kötü grip oldum şu anda biraz iyiyim hemen doktora gittim çok şükür bebeğimde iyi ama benim gebeliğim 5 gün geriden geliyor kan pıhtılaşmasında dolayı acaba bebeğim iyi beslenemiyormu :uhm:

canlarım hepinizi çok özledim bitanecik tatlişkolarım benim

uzun uzun okuyamadım çünkü biraz işler vardı...

2 saatte kadar da mersine gideceğim yolculuk var hayırlısıyla, cumartesi bir düğüne katılmam gerekiyor da...

dün annem geldi ankaraya herşeyi paylaştım onunla yaşadıklarımı ayyy nasıl hafifledim, bana güç verdi..bundan sonra o da yanımda bu sınavda allah ondan da razı olsun, anneler bir tane...çok kızdı tek başına böyle şeyler olmaz dedi, haklıydı da....kocamı biraz fazla yıprattığımı anladım bu sürede.sizler de olmasanız ben ne yapardım yarabbim.

şimdi hayırlısıyla ekimi geçirip kasmadan tatlı tatlı sabır ve inançla denemelere başlamak kaldı rabbimin izniyle.

mersin dönüşü görüşmek üzere, hepiniz allaha emanet olun canlarım.

kızlar bana yardım edin korunmayı kaldırdım 1 ay olmadı adetim 1 gün gecikti kanda gebelik en erken ne zaman belli olur...2 tane bebegimi bu durumdan düşürdüm bundan önceki hamileliklerimde çok uykum oluyordu....ama bu sefer şüpheleniyorum kesinde diyemiyorum kasıklarımda çok agrı var ara ara bel agrısı mide bulantım var gögüslerim cok sertleşti...hemen ignelere başlamam gerek hamile kalınca test yaptırıpta hayal kırıklıgıda yaşamak istemiyorum belli olur mu kanda şu an

canım bende daha üç gün oldu düşük yapalı evet iğneye rağmen düştü hemde benim dört düşük acım çok taze ama ne yapalım allah büyük.ben tekrar araştırma hastanesine gitcem çünkü eşim hiç araştırılmamıştı.bide rahim filmim hiç çekilmedi.papatya nın dedikleri çok mantıklı onun dediklerini bende yapacam.allah yanımzda olsun

evet hayatım hemen kan testi yap ben adet tarihim gelmeden yapmıştım kan testini orda çıkmıştı hamile olmadığım.gecikme

canım bende daha üç gün oldu düşük yapalı evet iğneye rağmen düştü hemde benim dört düşük acım çok taze ama ne yapalım allah büyük.ben tekrar araştırma hastanesine gitcem çünkü eşim hiç araştırılmamıştı.bide rahim filmim hiç çekilmedi.papatya nın dedikleri çok mantıklı onun dediklerini bende yapacam.allah yanımzda olsun

canım çok gecmiş olsun allahım en çok korktugum şey igneye ragmen düşmesi nolcak ya..biliyorum bendede aynısı olcak sen ne kadarlıkken başladın igneye rabbim yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda

selam herkese nasılsınız kızlar umarım herkesin keyfi yerindedir..

doğumu yaklaşan arkadaşlar rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin kolay doğumlar olsun,
hamile arkadaşlar inşallah sonuna kadar sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz..
bekleyenler; hiç stres yapmayın bebeişler hiç ummadık anda geliveriyor göreceksiniz
allahım en kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..

Çiçeklara,funda canlarım az kaldı sizede hadi bakalım..

isim yazamadığım tüm arkadaşlar hepiniz öpüyorum

meryemcim saol canım oğlun cok tatlı maşallah allah analı babalı büyütsün

kızlar bana yardım edin korunmayı kaldırdım 1 ay olmadı adetim 1 gün gecikti kanda gebelik en erken ne zaman belli olur...2 tane bebegimi bu durumdan düşürdüm bundan önceki hamileliklerimde çok uykum oluyordu....ama bu sefer şüpheleniyorum kesinde diyemiyorum kasıklarımda çok agrı var ara ara bel agrısı mide bulantım var gögüslerim cok sertleşti...hemen ignelere başlamam gerek hamile kalınca test yaptırıpta hayal kırıklıgıda yaşamak istemiyorum belli olur mu kanda şu an

bebişin rahime düştüğü anda belli olur canım gebelik bence iğneelerden ötürü sonuç hayal kırıklığıda olsa testini yaptır nekadar erken iğnelere başlarsan okadar iyi olur

X