Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KRıZANTEMMMM, CANDERYAAA canlarımmmmmm siz çok takmışsınız bu hamile kalma veya kalamama mevzusunu kafanıza. farkındamısınız bilmiyorum ama yazdıklarınızdan bile ne kadar gergin olduğunuz anlaşılıyo:KK43:( durun gülüm herşeyi bir oluruna bırakın. bu kadar stres yapıp bu kadar da bekleme psikolojisinde olursanız inadına gelmez bu haylazlar:))) tamam ben şimdi korunuyorum diye bu kadar rahat konuşuyorum belki ama inanın kendi kendime söz verdim korunmayı bırakıncada hiçççç takmıycam ve adet günümü bekliycem ne olursa olsun ya herşey çocuktan ibaret değil. silkinin bir kendinize gelin bakemmmm:)) olursa olur olmazsa olmaz ölüm yok ya bunun ucunda. Kaderimizde ne varsa onu yaşıyacağız güzellerim benimde 3 düşük var ilkinde hiççç umursamadım ilk ayda hamile kalıvermişim ve herşey 2,5 aya kadar çok güzel gitti. 2. de çok panik yaptım kürtajdan sonra acaba hamile kalabilecekmiyim diye ve tam 8 ay doğru duydunuz 8 ay hamile kalamadım:KK43:(( 3.de kürtajdan sonra nasıl olsa hamile kalabiliyorum dedim daha relaxoldum ve 3. ayda hamile kaldım. size anlatmak istediğim psikoloji bunu çok etkiliyo o yüzden kendinizi dinlemeyin böyle zaman hiççç geçmez unutunnnnnnnn:))))))))))

KRİZANTEMMMM, CANDERYAAA canlarımmmmmm siz çok takmışsınız bu hamile kalma veya kalamama mevzusunu kafanıza. farkındamısınız bilmiyorum ama yazdıklarınızdan bile ne kadar gergin olduğunuz anlaşılıyo:KK43:( durun gülüm herşeyi bir oluruna bırakın. bu kadar stres yapıp bu kadar da bekleme psikolojisinde olursanız inadına gelmez bu haylazlar:))) tamam ben şimdi korunuyorum diye bu kadar rahat konuşuyorum belki ama inanın kendi kendime söz verdim korunmayı bırakıncada hiçççç takmıycam ve adet günümü bekliycem ne olursa olsun ya herşey çocuktan ibaret değil. silkinin bir kendinize gelin bakemmmm:)) olursa olur olmazsa olmaz ölüm yok ya bunun ucunda. Kaderimizde ne varsa onu yaşıyacağız güzellerim benimde 3 düşük var ilkinde hiççç umursamadım ilk ayda hamile kalıvermişim ve herşey 2,5 aya kadar çok güzel gitti. 2. de çok panik yaptım kürtajdan sonra acaba hamile kalabilecekmiyim diye ve tam 8 ay doğru duydunuz 8 ay hamile kalamadım:KK43:(( 3.de kürtajdan sonra nasıl olsa hamile kalabiliyorum dedim daha relaxoldum ve 3. ayda hamile kaldım. size anlatmak istediğim psikoloji bunu çok etkiliyo o yüzden kendinizi dinlemeyin böyle zaman hiççç geçmez unutunnnnnnnn:))))))))))

yok canım ben okadar gergın degılım sonucta daha ılk ay olmayabılır gayet normal hemen tutcak dıye bısey yok beklemenın ne demek oldugunu az cok bılıyorum evlendıgımızde 5 ay olmadı sonra oldu kısmet bu ısler yumurtlamaya falan gelmıyor allah ne zaman kısmet ettıyse ıstedıyse ozaman olur ben bole dusunuyorum sadece ıste o merak varya adet yaklastıkca ınsan ıster ıstemez merak edıyo beklemey gecıyosun ıste yok artık zaten sımdı adetımı beklıyorum gelırsede napalım oturup aglıycak halım yok daha ılk ay dedıgım gıbı.

kızzzzlar bugün test aldım ,üzerinde döllenmeden sonraki 5 gün kesin sonuç yazıyor .yaptım sonuç negatiff..bu ayda yok ..nasip kısmet,ben üzerine düştükçe inatlaşıyo sanki ..tamam artık bitti hamile kalma fikri falan olmayacak,bana hamileliği hatırlatacak hiçbirşey olmayacak ..bıktım artık insanların karnıma bakıp bebek var mı demelerinden..stres altındayım..inanın topiğe bile girmek artık içimden gelmiyomafoldumbenbundan sonra herşeyi akışına bırakcam :sinifsinif:
kendinize iyi bakın..

canım benımde 3 eylul adetımın bırıncı gunuydu
4 ekımde falan olmam lazım
gecen kan testı yaptırdım negatıf bu sabahta ıdrar deneyım dedım oda negatıf acaba erkenmı yapıyorum daha dıyorum
aynen benımde adet olana kadar umıdım var hergun atesımı olcuyorum dusmedı daha ınsallah dusmezde hamıle cıkarım dıye dua edıyorum.sende hıc belırtı yokmu kasıklarda goguslere uyku halınde v.s?

ya benimde dünden beri vücudumu sıcak basıyor.acaba menepoza mı giriyorumm diyorum doğurmadan kaydirigubbakcemile3
hatta şuan bile yanaklarım ellerim yanıyor.kasıklarda hafif ağrı var ve beyaz akıntım var.
benim ilişkiden 15 gün sonra tahlil pozitif çıkıyo.buda c.tesi günü oluyo bakalım artık ne çıkar :Saruboceq:

kızzzzlar bugün test aldım ,üzerinde döllenmeden sonraki 5 gün kesin sonuç yazıyor .yaptım sonuç negatiff..bu ayda yok ..nasip kısmet,ben üzerine düştükçe inatlaşıyo sanki ..tamam artık bitti hamile kalma fikri falan olmayacak,bana hamileliği hatırlatacak hiçbirşey olmayacak ..bıktım artık insanların karnıma bakıp bebek var mı demelerinden..stres altındayım..inanın topiğe bile girmek artık içimden gelmiyomafoldumbenbundan sonra herşeyi akışına bırakcam :sinifsinif:
kendinize iyi bakın..

canım dur bi sakinleş.
adetine kaç gün var.
yaptığın testin adıne?
belki hamilesindir canım sıkma canını.olmadı bidahaki aya:teselli:

KRİZANTEMMMM, CANDERYAAA canlarımmmmmm siz çok takmışsınız bu hamile kalma veya kalamama mevzusunu kafanıza. farkındamısınız bilmiyorum ama yazdıklarınızdan bile ne kadar gergin olduğunuz anlaşılıyo:KK43:( durun gülüm herşeyi bir oluruna bırakın. bu kadar stres yapıp bu kadar da bekleme psikolojisinde olursanız inadına gelmez bu haylazlar:))) tamam ben şimdi korunuyorum diye bu kadar rahat konuşuyorum belki ama inanın kendi kendime söz verdim korunmayı bırakıncada hiçççç takmıycam ve adet günümü bekliycem ne olursa olsun ya herşey çocuktan ibaret değil. silkinin bir kendinize gelin bakemmmm:)) olursa olur olmazsa olmaz ölüm yok ya bunun ucunda. Kaderimizde ne varsa onu yaşıyacağız güzellerim benimde 3 düşük var ilkinde hiççç umursamadım ilk ayda hamile kalıvermişim ve herşey 2,5 aya kadar çok güzel gitti. 2. de çok panik yaptım kürtajdan sonra acaba hamile kalabilecekmiyim diye ve tam 8 ay doğru duydunuz 8 ay hamile kalamadım:KK43:(( 3.de kürtajdan sonra nasıl olsa hamile kalabiliyorum dedim daha relaxoldum ve 3. ayda hamile kaldım. size anlatmak istediğim psikoloji bunu çok etkiliyo o yüzden kendinizi dinlemeyin böyle zaman hiççç geçmez unutunnnnnnnn:))))))))))

canım desteğin için saol.biraz daha rahatım bu ara ama işte şeytan dürtüyo tahlilyap diye bir umut.zaten şurda 3-4 düne belliolur:Saruboceq:

selam kızlar umarım herkes iyidir,
biz çok iyiyiz,allahım herkese nasip eder inşallah inanılmaz bir mutluluk ve tat ...
oğlum da akıllı maşallah..ama eve gelen giden çok misafir oluyo o yüzden çok giremiyorum internete..

kızlar aklıma gelmişken söyleyecem :))
ben sizlerin isimlerini çıktı alıp doğuma öyle gittim biliyomusunuz...
ameliyathanede doktorum önce benimle sohbet etti,sonra ben kağıda bakıp dualarımı ettim,sonra doktoruma verdim sonra sizden alırım diye :))
odama geçtikten sonra verdi doktorum sonra gülerek ne olduğunu sordu;
bende bişey diyemedim :)) ne diyeyimki..

neyse misafirler gelecek şimdi.. hepinizi öpüyorum..

biz çok iyiyiz,allahım herkese nasip eder inşallah inanılmaz bir mutluluk ve tat ...
oğlum da akıllı maşallah..ama eve gelen giden çok misafir oluyo o yüzden çok giremiyorum internete..

ameliyathanede doktorum önce benimle sohbet etti,sonra ben kağıda bakıp dualarımı ettim,sonra doktoruma verdim sonra sizden alırım diye :))

sağol cnm Allah senden razı olsun.
ne güzel bebişin yanıbaşında. Rabbim'in izniyle benimde son 6 günüm. İnşallah ben ve diğer tüm hamile arkadaşlarda sağ salim bebeklerimizi alırız kucağımıza..

MERHABA KIZLARRRRRRRRRR
maşallah:nazar::nazar: ya az bi girmrmdim buraya baya bi ilerlemişiz ya...
DıNAMıSS canım maşallah bak pıhtı problemlerini halledip 20 hafta oldun. allah tamamına erdirmek nasip etsin. ben hep senin kızın olucak diye düşünmüştüm.hayırlısı artık canım.
UMUT SEVGıM tebrikler canım inşallah sağlıklı sıhhatli bir güzel kızın olur

canderya gelevera fransium kahvelokum lidya ve tüm bebiş isteyenler inşallah kızlar bizimde oalacak no stres no panik :lepi: çalışmaya devam
yeni katılan arkadaşlar hoşgeldinizopuyorumnanaktan

kahvelokumcumsen nasılsın varmı bı seyler büyük gün yarın sanırım insallah herkesten hayırlı haberler alıırz.

var canım... maalesef kırmızı kart gördüm yine.. bu ay da olmadı :KK43:

kahvekolum cnm 10+2 oldum cnm ben
keseyi de kalp atısını da çok şükür duyduk

canım listemiz çarşambadan çarşambaya güncelleniyor... maşallah bebişimize...

maşallah Hakan'ımıza... üzmezmiş annesini de.. aferin ona...
duların için tşkler meryem.. inş kabul olur, hepimiz bir an önce hamile kalırız...

canderya gelevera fransium kahvelokum lidya ve tüm bebiş isteyenler inşallah kızlar bizimde oalacak no stres no panik :lepi: çalışmaya devam
yeni katılan arkadaşlar hoşgeldinizopuyorumnanaktan

olacak mı diyorsun... inş...

kahvelokum kullanıcısından alıntı
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 30 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
Cherry76.........................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

dogum yapan arkadaslara bi sorum var arkadaslar.......
ben 35 haftalik hamileyim. 9 tane ignem kaldi.
doktorum artik kullanmami istemiyor.
ama sabahlari kardegic yani asprine devam dedi.
ama korkuyorum yinede ne kadar bana anlattiysada
ignenin ilk zamanlar onemli oldugunu. su an bebegin iyice buyudugunu. evhamyapiyorum yinede.
sizler kac aylikken kestiniz igneyi. ben 8 aydan 2 hafta aldim henuz.
hemen hemen doguma 6 hafta var siz kac hafta kala kestiniz igneleri.
cevap veirseniz sevinirim.
buaradarabbim bebek isteyenlere en kisa zamanda bebek, hamile olanlarada bebeklerini kucagina almayi nasip etsin. hepinizi opuyorum.

X