Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

meryemcim gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün ve bizlerede o duyguyu yaşamayı nasip etsin güzel allahımm

FUNDACIM , geçmiş olsun tatlım .Geçen hafta da ben burun kanaması yaşadım , yazmıştım bilmiyorum okuyabildin mi ? Tansiyonun normalse korkulacak bişey yokmuş merak etme. Bugün kontrolüm vardı , doktorum her ihtimale karşı bi tahlil yaptırdı , neye ilişkin bilmiyorum , bakıp sana yazabilirim.

Canım çok az bi zamanın kaldı , sıkıntılar arttı biliyorum , ben de yaşıyorum ama çok şükür diyelim , biraz daha sabredelim canım. Allahım esirgesin seni ve oğlunu , çok öpüyorum...

MERYEMCıM , çok tebrik ediyorum canım. Allah anneli babalı büyütsün oğlunu , hayırlı kaderler yazsın Allahım. ıyi olmanıza çok sevindik. Darısı da hepimizin başına inşallah. Sevgiler..

bugün 3+6 zemuszemus

Canım benım gözün aydın.Saglıkla kucagına almayı nasıp etsın Rabbım...Darısı hamılelık bekleyen dıger arkadaslarımıza...Benım mıde bulantılarım cok fazla.O yuzden pek gıremıyom sureklı yatıyom.Fırsat buldukca ıyı hıssettıkce okuyorum.

KIZLARRRRRRRRRRRRR,
Benım mıde bulantım cok fazla.1 gun ıyı olsam 2 gun bulantılı gecıyor.Su bıle ıcemıyorum.Zararı varmıdır.Ne yapmalıyım bılgısı olan varmı?

cherrycim tebriklerrrrrrrrr

umutsevgimcim allah kızını sana bağışlasın tatlım

gobete zararuıook faydası var :dance:
bebiş senin stoklardan yiyor zaten, sen otur yatmana bak bacım, bulansın bulansın iyiidiirrr

kıss gelevera hamiiş kalınca da bi iç sıkıntısı basıyor bazen insana ilk başlarda, sakın ondan olmasııınnn :tomato:

Limburg sağol güzelim, sen nasılsın, iyisinizdir umarımopuyorumnanaktan

COK SUKUR CANIM IYIYIZ BUGUN OGLUSUMLA EVI TEMIZLEDIK DIP BUCAK AMA KENDIMI SILISTIRMADAN YAVAS YAVAS ALISSIN ODA SIMDIDEN DIMIkaydirigubbakcemile3SIZDE IYISINIZ CANIM DIMI YARINDI DIMI RANDEVUN HADI BAKALIM NAZLI KIZIMIZ GOSTERSIN KENDINI ARTIK CANIM YAAA

bızde senı opuyoruz canımmmmm bebısınde sende ıyısınız masallahh

cok saol canım benım yoktun sende ne zamnadır ozlettın kendını optum

ayy masallah ona canım ne kac cmler olacak annesı

hayırlı olsun canım kızın ayy ne guzel artık kızım dıye seversın ben eskıden hep yavrum derdım ondan bahsederken yada onu severken sımdı hep oglum dıorum oyle sevmesı daha guzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…