Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

GÜNAYDINNN KIZLAAAARR ..

Bugün güzel bi gün olur inşallah hepimiz için..Bugün benim doğum günüm..Bu doğumgünümde daha ayrı bi mutluyum.Eşime , aileme bana bu defa hediye falan almayın diyorum. Zaten en güzel hediyeyi Allahım bahşetti bu doğumgünümde.Kızımla beraber kutluyoruz yeni yaşımı..

Bugün Meryem için de özel bi gün. Şu sıralar oğluna kavuşmuş olmalı.Müjdeli haberlerini alacağız inşallah..

Hepinizi öpüyorum.Herkese tekrar güzel bi gün gün diliyorum , yarın da haftasonu , iyi haftasonları da diliyorum. Çok sevgiler...

mutlu uzuuuun sağlıklı yıllar diliyorum papatyam :asigim: allahım kızını sana ,seni kızına bağıslasın :Saruboceq: nice senelere bitanem opuyorumnanaktan

Çalıkuşum , Fransiyum , Umutsevgim , Krizantem , Esraben , Dinamii , Gelevera , Limburg , Reisdevrim , Belizcim , diğer arkadaşlarım , kutlamalarınız için , iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
ınşallah sizler de bebeklerinizle kutlarsınız yeni yaşlarınızı , sağlıkla , huzurla inşallah.

Çalıkuşum , çok naziksin canım , çiçekler için çoookk teşekkür ederim. Bi sürü zahmet ettin..

Fransiyum , canım teşekkür ederim hediyen çok güzel , kızımın bi cicisi daha oldu , teşekkürler teyzesi.

Öpücükler herkese..

Simgecim gözünaydın, herşeyin iyi olmasına çok sevindim canım. İnşallah sonuna kadar böyle sağlıkla devam edersin:)

Papatya canım mutlu yıllar,inşallah bir dahaki doğumgününü bebeğinle kutlayacaksın :) Bebeğinle eşinle ve tüm sevdiklerinle birlikte çok uzun yıllar sağlıkla yaşamanı dilerim canım benima.s.

Gülaycım başkalarını bilmiyorum ama ben zaten çok düşük doz iğne kullanıyorum (0.2 clexane), bebe aspirinini de 7. haftada kanama olunca kesmiştik, bu nedenle doktorum şimdilik kana bakmak istemedi.
Senin dozun yüksekse belki bundan dolayı kontrol altında tutmak istemiştir doktorun. Ama seninki daha güzel bence, sürekli takip altında olacaksın hem için daha rahat eder:)
evet canım dedigin olabilir ben 0 8lik kullanıyorum belkide doz yüksek teşekkürler canım

Gülaycigim iyikide senin doktor bunu sana yapiyor, zaten normalide bu.
Benim doktorun bana dedigine göre bu kan sulandirici igeneleri yapinca dogal olarak kan daha bi sivilasiyo ve belirli bir degerin altinda olursa Allah korusun kanama gecirip bebegi bile kaybetme tehlikesi varmis, onun icin ilk baslarda düzenli olarak kan alinip bakilmasi lazim ona görede ignenin dozu azaltip yada cogaltabilinirmis.
Burdaki birkac arkadaslarda basta bunun icin kan verdi bunu hatirliyorum.
Ama galiba Lütfü hoca ultrasonda rahimdeki kan basincindan anlayip burdaki arkadaslarima ona göre ignenin dozunu ayarladi.
Sen arkadasimdi yanlis hatirlamiyorsam.
Demekki bu adamin ultrason aleti cok iyi. Burda bu sayimi sadece kan alip degerlerine bakarak kontrol ediyorlar canim

cevap yazdıgın için sagol bu ay doktora soracagım niye bu şekilde oldugunu sizlerede cevap yazarım

Gülay sana özelden msj göndermiştim ama benim msj ayarlarımda bi sorun var burda cevaplarsan sevinirim şimdiden sağol canım

:) sağol tatlım , gerçekten iğne pek acıtmıyomuş...Yada benim elim çok hafifmişte bilmiyomuşum :)

canim benim gözün aydin cok sevindim :teytey::teytey::teytey: Allahim kucagina almayida nasip eder Şeniz
Amin canım...İnşaallah hep birlikte...
Melek canım iğnenin içinde dik olarak vurun yazsa da biz bacaktan yapıyoruz ve doktorum hafif eğimli olarak vurun ki kas dokusuna gelmesin dedi bize.
Hep de öyle vurduk bir sorun olmadı şimdiye kadar, ama kendin yapman daha zor olur mümkünse eşin öğrensin ve yapsın canım. Biz ilk 1-2 sini doktorun hemşiresi ile yapmıştık, faydalı oldu, eşim iyice öğrendi bu sayede.
Bir de içinde gebelikte kullanılmamalı gibi birşey yazıyor haklısın ilk okuduğumda ben de şok olmuştum, ama doktorum bu dediğime güldü, meraklanma bişey olmaz kaç kişi kullanıyor ve sağlıkla doğum yapıyor dedi. Senin de için rahat olsun canım benim.
Hadi inşallah hiç problem yaşamadan sonuna kadar gidersin hamileliğin.
Canım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...Dün ilk kez ben vurdum iğnemi , üşendim bi sağlık merkezine gitmeye , burada öğrendiklerimle bayağı bi güzel yaptım ilk iğnemi :) Eşime yaptırıp onuda benimle birlikte strese sokmak istemiyorum...ona tedirginliklerimden hiç bahsetmiyorum içi rahat olsun diye , zaten sizlerle konuştukça benimde tedirginliklerim giderek azalıyo :)
İğnenin yan etkisi yoktur diye inandırdım kendimi:)Bizim hamileliğimizde sonuna kadar sağlıkla gidecek inşaallah :)

kızlar ya ben 8 eylülde adet oldum.
adetimin 8.9.11.12.ve 15günleri çalışmaları yaptım.acaba ne zaman tahlilde çıkar.
hcg yaptırmak istemiom şimdilik çünkü sevk falan filan uzun iş.eczaneden alıp yapıcam.
hadi bişeyler deyin kızlar.
Canım ben adetten 1 hafta öncesinde idrar testinde görmüştüm , silikte olsa çıkıyor...Hemde 2,5 tl.lik ucuz testlerden yapmıştım...İstersen yap , için rahat eder...
GÜNAYDINNN KIZLAAAARR ..

Bugün güzel bi gün olur inşallah hepimiz için..Bugün benim doğum günüm..Bu doğumgünümde daha ayrı bi mutluyum.Eşime , aileme bana bu defa hediye falan almayın diyorum. Zaten en güzel hediyeyi Allahım bahşetti bu doğumgünümde.Kızımla beraber kutluyoruz yeni yaşımı..

Bugün Meryem için de özel bi gün. Şu sıralar oğluna kavuşmuş olmalı.Müjdeli haberlerini alacağız inşallah..

Hepinizi öpüyorum.Herkese tekrar güzel bi gün gün diliyorum , yarın da haftasonu , iyi haftasonları da diliyorum. Çok sevgiler...
İyiki doğduuun papatyaaaaaaa , İyiki doğduuuuun papatyaaaaaaaaa , İyiki doğdun , iyiki doğdu , iyiki doğdunnnnnn papatyaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

kızlar doktordan geldim,bebişimiz kocaman olmuş.herşeyi yerli yerinde çok şükür,gelişimi normalmiş,çok mutluyum.darısı isteyen herkesin en kısa sürede başına.ikili test için kan da verdik bugün.1 haftaya çıkacakmış sonuçlar.12. haftamız bitiyor,doktor bebek ölümlerinin en çok ilk 10 hafta içinde olduğunu söyledi,risk her zaman vardır ama dedi,giderek azalıyor dedi.böyle işte
Canım çok sevindim güzel haberlerine...sonuna kadar her şey yolunda gider inşaallah...

İyi akşamlar kızlar, iyi tatiller ve güzel bir haftasonu diliyorum hepinize :)
İyi tatiller :)

kızlar az önce iğnemi yaptım iğneyi çıkarır çıkarmaz kan fışkırdı çok korktum acaba yanlışmı yaptım diye,kan gelmesi normalmi daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım

kızlar az önce iğnemi yaptım iğneyi çıkarır çıkarmaz kan fışkırdı çok korktum acaba yanlışmı yaptım diye,kan gelmesi normalmi daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım

canım oncekı sayfalardan hatırlıyorum arkadslların bazıları bu durumu yasamıstı bısey olmadı sende endıselenme canımm

canlarım benim uzun zamandır yoğunluktann yazamıyorum geçmiş sayfalarıda okuyamadım gelişmelerden baya uzak kaldım galiba.inşallah herkes iyidir.ben iyi olmaya çalışıyorum daha öncede yazmıştım gaz sancılarımız var diye baya şiddetli geçiriyoruz.bebeğim hiç huzurlu değil en az üç ay sürer diyorlar.denemediğimiz yöntem kalmadı ama nafile beklicez artık.bunun dışında anne olmak çok güzel rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin.dualarım sizlerle.opuyorumnanaktan

Gelevera canim resmimi koydum, benim albümde bakinca haber ver canim
baktım canım özelden yorumumu yazdım zaten Şeniz
canlarım benim uzun zamandır yoğunluktann yazamıyorum geçmiş sayfalarıda okuyamadım gelişmelerden baya uzak kaldım galiba.inşallah herkes iyidir.ben iyi olmaya çalışıyorum daha öncede yazmıştım gaz sancılarımız var diye baya şiddetli geçiriyoruz.bebeğim hiç huzurlu değil en az üç ay sürer diyorlar.denemediğimiz yöntem kalmadı ama nafile beklicez artık.bunun dışında anne olmak çok güzel rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin.dualarım sizlerle.opuyorumnanaktan

canım çok geçmiş olsun niye yaramazlık yapıyor minik kuş... olsun yaşasın orada olsun ve seni hiç yalnız bırakmasında geçer bugünler öyledeğilmi canım... özletme kendini gel bazen... seni hiç unutmuyorum sen bu topiğe ilk gelip ilk sorumu sorduğumda ilk cevabı verensin canım...... rabbim seni ve bebişini korusun opuyorumnanaktan

canım çok geçmiş olsun niye yaramazlık yapıyor minik kuş... olsun yaşasın orada olsun ve seni hiç yalnız bırakmasında geçer bugünler öyledeğilmi canım... özletme kendini gel bazen... seni hiç unutmuyorum sen bu topiğe ilk gelip ilk sorumu sorduğumda ilk cevabı verensin canım...... rabbim seni ve bebişini korusun opuyorumnanaktan

CANIM BENİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DARISI BURDAKİ İSTEYEN HERKESİN BAŞINA.ŞİMDİ BU SAYFALARDA GEZERKEN İĞNEYDİ İLAÇTI NASIL VURACAĞIM DERKEN ZAMAN GEÇMİŞ SANKİ HİÇ YAŞAMAMIŞIM GİBİ.OKURKEN BİR TUHAF OLUYORUM NEDENSE.GERÇEKTEN ZAMAN ÇABUK GEÇMİŞ BENİM SİZE TAVSİYEM SAKIN PİMPİRİK YAPMAYIN BEN BU SÜREÇTE KENDİMİ YİYİP BİTİRMİŞTİM.ZATEN HERŞEY OLACAĞINA VARIYOR RABBİM NASİP ETTİKTEN SONRA HERŞEY OLUYOR.SABREDİP DUA ETMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK.RAHAT OLMAK LAZIM.KAFAYA TAKMAYIP HAMİLELİĞİ EN GÜZEL ŞEKİLDE HER ANINI DOYA DOYA YAŞAYIIN.BEN KORKU ENDİŞE VE KAYGILARIMDAM DOLAYI YAŞAYAMADIM İÇİMDE KALDI.opuyorumnanaktan

Tesekkür ederim canim.opuyorumnanaktan
Sen bakma resimde öyle hanim hanimcik olduguma cadilik var bende, esimide öyle uslu uslu göründügüm icin kandirdip evlendim kaydirigubbakcemile3 esim ne cadi oldugumu görünceakannehir..........
Saka bir yana gercektende cevreme karsi öyleyim.:çok üzgünüm:
Sizin yaninizda kendimi cok rahat hissediyom canim.

Şeniz

Selvihancigim benim kiz kardesimde öyleydi. Zavallim oda ruh gibi dolaniyordu uykusunu alamadagi icin ama zamanla bebis rahat edince sende rahatlarsin canim

çalıkuşucum demek öyle sen bize tatlısın ha öyle ol zaten sen bize muzip bize tatlı ol boşver ötekileri...
çok tatlısın

X