Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

papatyasüreyya sen nasılsın canım topragım
Gülaycım iyiyim canım teşekkür ederim , sen nasılsın ? ıkizlerin nasıl ? Güzel güzel büyüyorlardır şimdi. Ayy onlar tekmelemeye başlayınca nasıl olacak acaba , bir tanesi bile nasıl güm güm vuruyor canını acıtıyor , iki bebek nasıl olacak bakalım..Bi da ağırlaşma sorunu var tabii. Olsun Alahım ona göre kuvvetini verecektir , Allaha emanet olsunlar carım. Çok öpüyorum...

Çalıkuşum, kahvelokumcum , celencim , umut-sevgim teşekkür ederim geçmiş olsun mesajlarınıza .Normalde geçiştirebileceğin şeyler sana büyük panik yaşatıyor hamilelikte. Hemen bebeği düşünüyorsun , kendinden önce bebeğin aklına geliyor. Napalım bugünümüze de çok şükür.Çok sağolun iyi dilekleriniz için..

Çalıkuşum , o gün gitiğimiz doktor da , bi daha kanama olursa aynen senin söylediğin gibi yapmamı istedi. Yalnız buz torbasını enseye değil de alnına koy demişti. ınşallah bir daha göstermez Allahım. Ama aklımda bulunsun. Çok öpüyorum...

kızlarrr nasılsınız vallla kac gundur gırıyorum kımseler yokkk bayram cok normal bı gun gıbı gecıyo gelıyoo bızeee cunku ne gelen var ne gıdenn:KK43:

Günaydın kzlar:)

Biraz gecikmeli de olsa hepinizin, ailelerinizin ve tüm sevdiklerinizin bayramını kutlar, huzurla sağlıkla sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlar geçirmenizi dilerim.

ıki gündür fırsatım olmadı nete girmeye bu sabah hemen bir bakayım dedim.

Umut sevgim
canım iğneyi sormuşsun ama ben tam olarak anlayamadım sanırım, nasıl kontrol edeceğiz ki şırıngayı, ama şöyle anlatayım nasıl yaptığımızı; benim eşim yapıyor, iğneyi tam dik tutmadan hafif eğimli olarak vurup çıkarıyor. Bende de ara ara morarma olduğu zamanlar oldu ama öyle büyütülecek bişe değildi, şimdilerde eşimin eli iyice alıştı sanırım sorun yaşamıyoruz.

Papatyasüreyya canım çok geçmiş olsun, okurken korkuttun beni ama neyseki önemli bir sorun değilmiş canım. Umarım önemsiz bile olsa bir daha tekrar etmez.
Bir yandan da korktum, benim burnum zaten normal şartlarda da çok sık kanar bakalım ilerleyen aylarda ne olacak..

Bayramınız yeniden yeniden kutlu olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah arkadaşlar :)

kızlar uzun zamandır giremedim
ben 8.9.11.12 günler çalıştım ama bugün 15. gün çalışamadım çünkü 13.günden itibaren eşim ile aramız bozuldu....
acaba tutar mı hamilemiyimdir.:gitme:

ben 8.9.11.12 günler çalıştım ama bugün 15. gün çalışamadım çünkü 13.günden itibaren eşim ile aramız bozuldu....

herkese hayırlı bayramlarr....

canderyacım uzulme spermler 2 gun yasayabılıyor ya belkı 12. gundekı calısma 15. gune tutmustur ınsallah. esınle aranız cok kotu zamanda bozulmus keske olmasaymıs ama sıkma canını eger zaten kısmetse mutlaka olcaktır ama kısmetınde yoksa bu ay zaten olmaz.

Gülaycım iyiyim canım teşekkür ederim , sen nasılsın ? İkizlerin nasıl ? Güzel güzel büyüyorlardır şimdi. Ayy onlar tekmelemeye başlayınca nasıl olacak acaba , bir tanesi bile nasıl güm güm vuruyor canını acıtıyor , iki bebek nasıl olacak bakalım..Bi da ağırlaşma sorunu var tabii. Olsun Alahım ona göre kuvvetini verecektir , Allaha emanet olsunlar carım. Çok öpüyorum...

ikizler büyüyor allahın izniyle şimdilik şükür allaha bi sorun yok biraz sanki vucuduma bi agırlık geldi çok fazla başım dönüyor ben herşeye razıyım yeterki bebeklerim saglıklı olsunlar allah dagına göre kar verir allah sanada çok çok geçmiş olsun canım

hepinize iyi bayramlar arkadaşlar...

Canim sanada iyi bayramlar, eee nasil geciyor bayraminiz , burda hic bayram oldugu belli degil :a015: bende 2 günden beri izinliyim evdeyim. Yarin tekrar basliyom ise.

herkese hayırlı bayramlar diliyorum... iki gündür hiç müsait olmadım ama şimdi eşim beni eve yalnız bırakıp gittiği için bi girip bakayım istedim
yalnızım kızlar gelin birlikte oynayalım kaydirigubbakcemile2

Ben yakin olsam gelirdim, biz kücük oldugumuz icin bize hic kimse el öpmeye gelmediiii biz gittik hep. Offf :çok üzgünüm: okadar bayram hazirligi yaptim pastalar cörekler yaptim kimse gelmediiii :gitme:

Çalıkuşum, kahvelokumcum , celencim , umut-sevgim teşekkür ederim geçmiş olsun mesajlarınıza .Normalde geçiştirebileceğin şeyler sana büyük panik yaşatıyor hamilelikte. Hemen bebeği düşünüyorsun , kendinden önce bebeğin aklına geliyor. Napalım bugünümüze de çok şükür.Çok sağolun iyi dilekleriniz için..

Çalıkuşum , o gün gitiğimiz doktor da , bi daha kanama olursa aynen senin söylediğin gibi yapmamı istedi. Yalnız buz torbasını enseye değil de alnına koy demişti. İnşallah bir daha göstermez Allahım. Ama aklımda bulunsun. Çok öpüyorum...

Canim benim Insallah birdaha olmaz ama olursada korkma canim,:teselli: bak celende demisti a.s hamileligin son zamanlarina yaklastigi zamanlar oluyormus, bende öptüm canim kendine ve bebise dikkat et Şeniz

Canim Insallah tutmustur spermler bazen 72 saat bile yasayabiliyorlarmis.
Kismetde varsa inan sen ayda bir gün bile beraber olsan esinle o yine tutar.
Benim 4. gebelikte öyle olmustum hastalanmistim cok fena o yüzden sadece 1 gün beraber olmustuk ve Insallah olmaz bu ay demistik cünkü bayagi bi ilac almistim ama tutmustu canim Hayirlisi

selam kızlar,
hepinize mutlu bayramlar..
biliyorsunuz birkaç gün sonra doğum yapacam bu yüzden bu bayram evde dinlenmek istedim hiçbir yere gitmedik ama iyi yapmadık sanırım,bu defada herkes bize geldi,daha çok yoruldum misafir ağırlamaktan yaa,
fırsatımda olmadı buraya girmeye..
neyse bizde durumlar böyle..
hepinizi öpüyoruz..

papatya; geçmiş olsun canım umarım bu son olur.. okurken başta nasıl korktum neyseki iyisin ..

Meraba arkadaşlar...Bayramda burada yoktum...Biraz geç oldu ama hepinizin bayramını kutluyorum...Hepinizi kocaman öpüyorum...

herkese hayırlı bayramlarr....

canderyacım uzulme spermler 2 gun yasayabılıyor ya belkı 12. gundekı calısma 15. gune tutmustur ınsallah. esınle aranız cok kotu zamanda bozulmus keske olmasaymıs ama sıkma canını eger zaten kısmetse mutlaka olcaktır ama kısmetınde yoksa bu ay zaten olmaz.

valla gözümü kararttım bebek için gururumu da bi kenara iterek 15.gün de de yaptımalkisalkisalkis
şimdi kısmet tutarmı tutmazmı allah bilir.
ama çok sitresli bir dönem beni bekliyor allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah:Saruboceq:

Canim Insallah tutmustur spermler bazen 72 saat bile yasayabiliyorlarmis.
Kismetde varsa inan sen ayda bir gün bile beraber olsan esinle o yine tutar.
Benim 4. gebelikte öyle olmustum hastalanmistim cok fena o yüzden sadece 1 gün beraber olmustuk ve Insallah olmaz bu ay demistik cünkü bayagi bi ilac almistim ama tutmustu canim Hayirlisi

inşallah 15.günde tamamdırbelki olur.bakalım.p tesi test yapcam biraz erken ama belki çıkar:Saruboceq:

Günaydın kızlar herkesin geçmiş bayramı mubarek olsun mutlu sağlıklı ve huzurlu daha nice bayramlara bebeklerle birlikte girmek dileğiyle ...
GÜLAY canım çok sevindim ikiz olmasına sen 0,8 lik iğnemi kullanıyordun eğer 0,8likse gebelik gerçekleştiğinde kilon ve boyun kaçtı söylersen sevinirim tekrar herkese mutlu bir günnn....:)

valla gözümü kararttım bebek için gururumu da bi kenara iterek 15.gün de de yaptımalkisalkisalkis
şimdi kısmet tutarmı tutmazmı allah bilir.
ama çok sitresli bir dönem beni bekliyor allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah:Saruboceq:

insallah tutar canım kısmetse zaten olmustur ahh canım gebelige adım atmaya basladıgımız andan ıtıbaren bızlerı hep streslı gunler beklıyor:çok üzgünüm: napalım saglıklı guzel bebıslerımız olsunda katlanırız.:teselli:

senın sımdı adet tarıhın hangı gun ne zamn olman gerekıyor? benım 1 haftam var daha gecmeyecek gıbı gelıyor valla cok merak edıyorum?delikafadulden

insallah tutar canım kısmetse zaten olmustur ahh canım gebelige adım atmaya basladıgımız andan ıtıbaren bızlerı hep streslı gunler beklıyor:çok üzgünüm: napalım saglıklı guzel bebıslerımız olsunda katlanırız.:teselli:

senın sımdı adet tarıhın hangı gun ne zamn olman gerekıyor? benım 1 haftam var daha gecmeyecek gıbı gelıyor valla cok merak edıyorum?delikafadulden

en son 8 eylülde adet olmuştum. 4 ekim gibi sanırım adet olmam gerekiyor.

selam kızlar,
hepinize mutlu bayramlar..
biliyorsunuz birkaç gün sonra doğum yapacam bu yüzden bu bayram evde dinlenmek istedim hiçbir yere gitmedik ama iyi yapmadık sanırım,bu defada herkes bize geldi,daha çok yoruldum misafir ağırlamaktan yaa,
fırsatımda olmadı buraya girmeye..
neyse bizde durumlar böyle..
hepinizi öpüyoruz..

papatya; geçmiş olsun canım umarım bu son olur.. okurken başta nasıl korktum neyseki iyisin ..

merhaba meryemcım
ne guzel cok heyecanlısındır az kalmıs allah saglıklı sıhhatlı kolay dogumlar nasıp etsın
bebegıne ve sana mutlu saglıklı gunler dılıyorum canım bakalım bızde bır gun boyle sona yaklasınca dıycekmıyız kızlar doguma gıdıyorum dıye
ınsallah allah bıze de o gunlerı gormeyı nasıp etsın hayırlısyla tam olarak hangı gun dogumun?

günaydın kızlar,umarım herkes iyidir.
sizlere bişey sorucam yine,iğnelerimi kendim yapıyorum 10 gündür yaklaşık.yaptığım yerlerde bezeler oluyo,daha önce sağlık ocağında yaptırırken olmuyodu,gerçi ben havasını boşaltmıyorum iğnenin belki o yüzdendir.bi de kaşıntı yapıyo bu bezeler.normal mi acaba bu.iğne karışıyodur de mi kanıma.bu cuma kontrolüm var çok heycanlıyım.12. haftamıza girdik,umarım yolundadır herşey.

Simgecim canım inşallah sağlıkla devam eder hamileliğin.
Beze oluşumu olabiliyor canım, biz iğnenin havasını alıyoruz, bir de kolonyalı bir pamuğu iğne yaptığım yere 2-3 dakika hafif bastırarak tutuyorum, iyi geliyor gibi geliyor bana.

Simgecim canım inşallah sağlıkla devam eder hamileliğin.
Beze oluşumu olabiliyor canım, biz iğnenin havasını alıyoruz, bir de kolonyalı bir pamuğu iğne yaptığım yere 2-3 dakika hafif bastırarak tutuyorum, iyi geliyor gibi geliyor bana.

canım ben 1 saat filan tutuyorum pamuğu,kanıyo çünkü durmuyo.yine de oluyo.işte iğneden hiç zayi olmasın diye havasını almıyorum.hatta parmaklarım mahfoldu soyuluyo kolonyalı pamuktan.

X