Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım benim birşey olmaz stres yapıpta bebeğinide üzme biliyosun celen bile 2 hafta önce bıraktı bak küçük cemremiz sağlıklı sıhhatli karşımızda ... bu yüzden hiçbirşeyi kafana takma bebeğine kavuştuğun anları düşünüp mutlu ol ... :1hug:

öyle yapıyorum zaten inanki,bebeğimi düşünerek rahatlıyorum

hadı sımddıden gecmıs olsun canım dıger arkadslarda bı haftalıkken bıraktılar bısey olmadı emınım sana boyle soylerken rabbım ogunlerı gosterrırse son bı hafta kala bende yazacam bısey olurmu dıyeeee:) rabbım saglıcakla kucagına almayıda nasıp etsınnn...
[

saol canım o günler gelsin bende seni teselli edicem :))

MERYEMCİM , öncelikle sağlıcakla oğluna kavuşmanı diliyorum canım. Az bi zamanın kaldı.İnşallah herşey çok güzel olacak..

Meryemcim sana daha önce yazmıştım , ama sanırım okuma fırsatın olmadı. İlkin iğneyi 20 gün önce bırakacağını yazmıştın ya , bana biraz uzun bi zaman gibi gelmişti , doktorunla konuş ikna et daha geç bırakmak için diye yazmıştım.

İğneyi bırakma konusunda benim canım doktorum kaydirigubbakcemile3 2 gün önce bırakacağımızı söyledi.alkisalkisalkis Ben de çok rahatladım tabii. Hoş daha uzun süre verseydi de dinlemeyi düşünmüyordum gene 1-2 gün önce bırakacaktım. İğneyi bırakma zamanı konusunda Adanada Lal in doktoruyla da görüştüm ben.Biliyorsun Prof. Cüneyt Evrüke , iyi bi perinatolog , bizim gibi çok hastası var. O da 2 gün önce bırakılacak iğne dedi. Hatta eşim , Allah korusun iğneyi bırakamadan aniden doğuma girersek ne olacak dedi , hoca hiç sorun olmaz kanamayı durdurmak hiç merak etmeyin dedi. En son da doğumumu yaptıracak doktorla görüştüm , o da 2 gün önce bırakacağımızı söyledi.Eşim gene aynı şeyi sordu , doktor bi iğneden bahsetti , onu uygulayarak kanamayı durdurmak hiç sorun olmaz dedi. Bir de doğumdan önce aynı kan grubundan kan temin edeceğimizi , hazırlıklı olacağımızı söyledi. Doğumdan önce eşim kan verecek bana.

Kaldı ki biliyorsun ŞEN , iğneyi bırakamadan doğum yapmıştı. Allaha şükür bişey de olmadı. Doktoruna güveniyorsan ona göre hareket et tabii ki canım ama bi fikir sahibi olursun belki diye benim gittiğim doktorların görüşlerini yazmak istedim. Stres yapma ama doktorunla bi görüş istersen , karar senin tabii ki. Çok öpüyorum..

evet canım yaa doktorum önceden hep 20 gün diyordu korkuyordum neyseki 1 hafta kala bıraktırdı..biliyorum cüneyt beyi oda beni takip ediyor,benim doktorumla birlikte canım..

kızlar hepinize teşekkür ederim,
YENİ HAMİŞleri tebrik ediyorum.
MERYEMMERYEM dr.una bu zamana kadar güvendiysen bu zamandan sonrada güven. bana iğneyi 2 gün önce bırakırmıştı coraspirinide aynen öleee... ama bıraktırma planını kan tahlili yaptırmıştı şimdi hatırlamıyorum ne olduklarını ama 4 tane kan tahliliydi. sonra doğum tarihini belirledi ve 2 gün önce bırakmamı söledi.

neyse şimdi bebişime gidip bakayım :) öptüm kızlar ii haberlerinizi bekliyorum... doğumu bekleyenlere hayırlı doğumlar...

ilgine tşk ederim canım, bende sağlıcakla kavuşurum ve güzel bir doğum hikayesi anlatırım sizlere inşallah..

CANLARIM...yazamıyorum su ara..ama aklımdasınız..doruk bebek bana hıc zaman bırakmıyor:))) oglumuz sarılık oldu.hastaneye yattık.fototerapı aldık.sımdı evdeyız.duzelıcek ınsallah...dogum yapanları tebrık edıyorum...hamısler kendınıze ıyı bakın...hepınıze dualar ettım bol bol...

geçmiş olsun canım cabucak geçer inşallah..fırsat buldukça gel merakta bırakma bizi...öpüyorum doruk bebeği

anammm kımsecıkler yokkk tabı herkes benım gıbı tembel degılkı herkes beyram temızlıgı yapıyo kızlar bı ara banada ugrayıverın yazaten memelekete de gıdemedık bayramlasmaya da gelın olurmuuuu

SıDOOO gecmıs olsun canım her cocukta sarılık olabılıyo endıselenme bak sen yaramaza ben yerım onu darısı bıze ınsalllah bebegın le saglıklı gunlere ınsallahhhh....

calıkuşucumm,cherrycimm,fundam teşekkür ederima.s.ağrılarım biraz dindi ,yutkunabiliyorum artık antibiyotiğe şimdilik başlamıycam,kötüleşirsem başlarım..desteğiniz için teşekkürler..
GELEVERAMM canımm çokk geçmiş olsun..
GÜLAYYY yerim ikizleri ben kaydirigubbakcemile2 demek biri 6 biri 6+1 :1hug:3 çocuk annesi olcan he :)) ne mutlu sana darısı çalıkuşumun başına delikafadulden
herkesin şimdiden bayramın kutluyorum,bayramda şehir dışında olcam görüşmek üzere hoşçakalın

Canim Insallah hemen gecer. Kendine iyi bak opuyorumnanaktan. Kime niyettt kime kismett Gülay kapti ikizleri kaydirigubbakcemile3 kis ben 1 tanecigede raziyim kaydirigubbakcemile2

CANLARIM...yazamıyorum su ara..ama aklımdasınız..doruk bebek bana hıc zaman bırakmıyor:))) oglumuz sarılık oldu.hastaneye yattık.fototerapı aldık.sımdı evdeyız.duzelıcek ınsallah...dogum yapanları tebrık edıyorum...hamısler kendınıze ıyı bakın...hepınıze dualar ettım bol bol...
Gecmis olsun canim.Şeniz Merak etme bak burdaki anneciklerde anlatmisti zamaninda hemen hemen bütün bebislerde oluyormus sarilik.yerimseniben Sen bol bol emzir ac kalincada oluyormus sarilik diye hatirliyom :asigim:

anammm kımsecıkler yokkk tabı herkes benım gıbı tembel degılkı herkes beyram temızlıgı yapıyo kızlar bı ara banada ugrayıverın yazaten memelekete de gıdemedık bayramlasmaya da gelın olurmuuuu
SİDOOO gecmıs olsun canım her cocukta sarılık olabılıyo endıselenme bak sen yaramaza ben yerım onu darısı bıze ınsalllah bebegın le saglıklı gunlere ınsallahhhh....
Aynen umutcugum ahan bende simdi kalkiyorum evi bir güzel temizleyecegim pasta yapacagim sonrada annecigim evini temizlemeye gidecegim canim benim oda calisiyor ve yoruluyor.

Kizlar dün esim ignemin birine basladi vurmaya:nazar:. Bu igneyi 20-25 gün falan vuracakmisim hormonlari durduruyormus. kaydirigubbakcemile
Esime dedim ben bu önümüzdeki günlerde beyni alinmis gibimi dolasacagim:bbo: oda gec dalgani sen benimle:eek:lmaz: bu igneler sanki neye yariyor bilmiyon.:mymeka:
Ay kislar benim cok büyük bir problemim var.:çok üzgünüm:
Bende bir gülme hastaligi basladi :roflol:esim ne zaman igneyi eline aliyo üstüme nerdeyse yatiyo igne yapmak icin caniiim :asigim: ay hemen yanlis anlamayin :eek:lmaz:heh iste onun o ciddi suratini karsimda görünce :roflol:igneyi batirdiktan sonra beni bir gülme tutuyo esim sinirleniyo :mymeka: gülllmmeeeee tiittttreeemeeeee ay o deyince ben daha cok gülüyom sırnaşık şey esime ay ne olur cabuk yap su igneyi gülmekten dayanamiyommmmm.
Igne bitincede tabi savastan cikmis gibi oluyor karnim :bbo:titredikce kaniyo ama ne yapayim yaaa sinirlerim bozoldu herhalde. hadi simdilik 1 igne ya adetten sonra günde 3 igneye cikinca akannehirben ne yapacagim bilmiyom :çok üzgünüm:

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)

Misafirlerede ayip oluyo ama kislar kucura bakmayin ben temizlige basliyom size iyi oturmalar.
Bizim kislar calisirken ben böyle tembel tembel oturmayayim

06311c4855ef052bbd5dbd9.gif
[/URL][/IMG]

1144967y3dxv8p7ze.gif
[/URL][/IMG]

2387949bi7g9uoadt.gif
[/URL][/IMG]

smiliegirl002.gif
[/URL][/IMG]

smiliegirl006.gif
[/URL][/IMG]
smiliegirl277.gif
[/URL][/IMG]

smiliegirl115.gif
[/URL][/IMG]

oohh masallah calıkusum 10 elınde on marıfet ne kadar becerılkılsın sız aılacek mı almanyada yasıyosunuz ne guzel yaa gurbetlık cekmıyon en azındann hadııı kolay gelsın bende kocısı beklıyom gelecekte temızlık yapacakta oooo yandım valllaaa

oohh masallah calıkusum 10 elınde on marıfet ne kadar becerılkılsın sız aılacek mı almanyada yasıyosunuz ne guzel yaa gurbetlık cekmıyon en azındann hadııı kolay gelsın bende kocısı beklıyom gelecekte temızlık yapacakta oooo yandım valllaaa

Saol canim benim,
benim ailemin hepsi burda annemler kardeslerim amcalar , ama esimin ailesi ankarada yazik o cekiyo gurbetligi.:gitme:
Umutcugum yakin olsak sanada gelirim yardima ben temizlik yapmasina bayilirim.opuyorumnanaktan
Pastamida attim firina simdide evlerde sira. kaydirigubbakcemile2
Benim kocis iste garibim. Dün saolsun ütüleri halletmis ütü odasina ütülere baslayayim diye bir gittim ana sepet bos akannehir ohhh ohhhh zemuszemus bende dooogru mutvaga pastaya, saolsun evlendik evleneni bana sadece birkac defa ancak ütüyü birakmistir. opuyorumnanaktan Kendi yapar laf aramizda benden daha iyi yapiyor ( aslinda ben ütüyü pek sevmedigim icin basta paltonlarina 3 cizgi birden yapinca kaydirigubbakcemile3 adam karicim bu ne bicim ütü deyince bende benim elimden bukadar geliyo sanki sen dahami iyi yapiyon diye ütüyü ona devrettim oda garibim bana göstercem diye öyle öyle kandi yapmaya basladi bende tabi salak numarasina yattim , yerimseniben aaaa bak ben böyle hic yapamiyom bidaha göster bakim, aslinda ben onun cok güzel ütü yaptiginda taaa nisanlandigimizdan beri biliyordum annesi bana söylemisti ) ....

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

yaa ben şimdi gördüm amaaaa mafoldumben cok duygulandım gülaycımn :asigim: rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsn :Saruboceq:

Merhaba kızlar , nasılsınız , herkes iyidir umarım..

Dün başıma gelenleri sormayın.

Dün akşam bebeğimin ihtiyaçlarından eksiklerimi liste yapıyordum keyif içinde. Birden burnumda bi dolgunluk , sululuk hissettim. Eyvah dedim , heralde grip oluyorum , çünkü dün gripli biriyle karşılaşmıştım , aman uzak duralım filan demiştim. Burnumu silmeye çalışırken bi baktım burnum kanıyor.mafoldumben Şok oldum tabii , nasıl korktuğumu tahmin edersiniz.akannehir Eşim de evde değildi. Hemen aklıma tansiyon geldi. Evdeki cihazımla ölçtüm , 10 a 6 . Biraz rahatladım ama korkum geçmedi. Doktorumu aradım , onun da aklına ilk tansiyon geldi. Hemen tansiyon baktıralım sonra görüşelim dedi. Baktığımı , sonucu söyledim. O zaman merak edecek bişey yok , olabiliyor dedi , yalnız içerde kanın kurumamasına , pıhtı oluşmamasına dikkat et dedi. Neyse sonra eşimi aradım , bi Tıp merkezine gittik. Tansiyona baktık normaldi. Kanama da geçmişti. Ordaki doktor da kanama olursa ne yapmam gerektiğini tarif etti. Sonra bi daha olmadı çok şükür ama beni bayağı korkuttu. Aslında gebelik kitabında okumuştum , 6. aydan itibaren , özellikle 7. ve 8. ayda burun kanamaları , tıkanıkları , dişeti kanamaları olabilir diye. Artan kan hacmine ve hormonlara bağlı olarak ince kılcal damarlar çatlıyormuş. Ama o an gene de rahat düşünemiyorsun.

İşte böyle kızlar , Allaha şükür şu anda iyiyim. Napalım oluyor böyle şeyler artık . Allahım zarar verecek bişey göstermesin.

Yazmaya çalışırım ama şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum.. Bir dahaki bayrama herkes gönlünden geçenler gerçekleşmiş olarak ulaşır inşallah. Sevdiklerimizle , sağlıklı , huzurlu nice bayramlara ulaştırır inşallah Allahım.. Herkese çok sevgiler...

Saol canim benim,
benim ailemin hepsi burda annemler kardeslerim amcalar , ama esimin ailesi ankarada yazik o cekiyo gurbetligi.:gitme:
Umutcugum yakin olsak sanada gelirim yardima ben temizlik yapmasina bayilirim.opuyorumnanaktan
Pastamida attim firina simdide evlerde sira. kaydirigubbakcemile2
Benim kocis iste garibim. Dün saolsun ütüleri halletmis ütü odasina ütülere baslayayim diye bir gittim ana sepet bos akannehir ohhh ohhhh zemuszemus bende dooogru mutvaga pastaya, saolsun evlendik evleneni bana sadece birkac defa ancak ütüyü birakmistir. opuyorumnanaktan Kendi yapar laf aramizda benden daha iyi yapiyor ( aslinda ben ütüyü pek sevmedigim icin basta paltonlarina 3 cizgi birden yapinca kaydirigubbakcemile3 adam karicim bu ne bicim ütü deyince bende benim elimden bukadar geliyo sanki sen dahami iyi yapiyon diye ütüyü ona devrettim oda garibim bana göstercem diye öyle öyle kandi yapmaya basladi bende tabi salak numarasina yattim , yerimseniben aaaa bak ben böyle hic yapamiyom bidaha göster bakim, aslinda ben onun cok güzel ütü yaptiginda taaa nisanlandigimizdan beri biliyordum annesi bana söylemisti ) ....

kız ne fenasınnnn keske bende oyle yapsaydım ben kocıse kıyamıyom kızz bazen kendıme cok kızyom ama cok sımartmayacaksın bak temızlık yapacaktık adam bı gıttı daha gelmedi valla ıyı olsaydım hıc ona demezdım ama sımdı mecburumm beklede gelsınnn offff hadı opttt kolay gelsın sanaaa...

CELENNN nerelerdesın senn cemreye bayramlıklar aldınmı ayy annesınınde elını oper sımdı kız ooo darısı bıze ınsalllah dıger ramazan bayramına bıızımkıde el oper ınsallahhhh

Dün akşam bebeğimin ihtiyaçlarından eksiklerimi liste yapıyordum keyif içinde. Birden burnumda bi dolgunluk , sululuk hissettim. Eyvah dedim , heralde grip oluyorum , çünkü dün gripli biriyle karşılaşmıştım , aman uzak duralım filan demiştim. Burnumu silmeye çalışırken bi baktım burnum kanıyor.mafoldumben Şok oldum tabii , nasıl korktuğumu tahmin edersiniz.akannehir Eşim de evde değildi. Hemen aklıma tansiyon geldi. Evdeki cihazımla ölçtüm , 10 a 6 . Biraz rahatladım ama korkum geçmedi. Doktorumu aradım , onun da aklına ilk tansiyon geldi. Hemen tansiyon baktıralım sonra görüşelim dedi. Baktığımı , sonucu söyledim. O zaman merak edecek bişey yok , olabiliyor dedi , yalnız içerde kanın kurumamasına , pıhtı oluşmamasına dikkat et dedi. Neyse sonra eşimi aradım , bi Tıp merkezine gittik. Tansiyona baktık normaldi. Kanama da geçmişti. Ordaki doktor da kanama olursa ne yapmam gerektiğini tarif etti. Sonra bi daha olmadı çok şükür ama beni bayağı korkuttu. Aslında gebelik kitabında okumuştum , 6. aydan itibaren , özellikle 7. ve 8. ayda burun kanamaları , tıkanıkları , dişeti kanamaları olabilir diye. Artan kan hacmine ve hormonlara bağlı olarak ince kılcal damarlar çatlıyormuş. Ama o an gene de rahat düşünemiyorsun.

İşte böyle kızlar , Allaha şükür şu anda iyiyim. Napalım oluyor böyle şeyler artık . Allahım zarar verecek bişey göstermesin.

Yazmaya çalışırım ama şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum.. Bir dahaki bayrama herkes gönlünden geçenler gerçekleşmiş olarak ulaşır inşallah. Sevdiklerimizle , sağlıklı , huzurlu nice bayramlara ulaştırır inşallah Allahım.. Herkese çok sevgiler...

gecmıs olsun canımm kız bunlar dogana kadar bı zhastalık hastası aklı bıraz kaymıs anneler olacaz ınsallah canım dılerım dıger bayramlarda herkes bebeısını kucagına alırrrrrr sanada ıyı bayramlar canım ben gıdecek kımse olmadıgı ıcın bayramımı bılgısayar basında gecırecem heralde:KK43:

Papatyacigim canim benim gecmis olsun,:teselli:
Az kaldi canim benim biraz daha sabir. Senin korkularini cok iyi anliyorum. Eger burnun birdaha kanarsa mutlaka buzu bir beze sar ve ensene koy hemen durduruyo birde burnun üzerindeki burun peteklerinin üzerindeki sag ve sol kemigi iyice tut. Benim yazin haftada bir mutlaka burnum kanar. Benim doktor böyle yaptirdiktan sonra hemen kani duruyordu ben önceden lavaboya egilirdim kaniyorduda kaniyordu akannehir durmak bilmiyordu. Benim burnumun damarlari cok inceymis ondan oluyormus.
Sanada iyi bayramlar canim kendine ve bebisine iyi bak annesi. Öptümmmm Şeniz
Tatlilarin yanindan bile gecmek yok:eek:lmaz: anlastikmi vereliniortak hem onlar beeeeee

Umutcugum kiyamiyorum diyon ama :mymeka:sanada yazik canim benim :teselli: hemde hamilesin :CüvCüv:. Bence 9 ay boyunca erkekler yapmali isleri :dilcikar: leeeen zaten ömür boyu biz yapiyoz onlar 9 ay boyunca yapsa ne olur demi kaydirigubbakcemile2
Canim sanada iyi bayramlar simdiden öptüm canim

Celennnnn fistigin ne yapiyor iyimi tatliskom cemrem opuyorumnanaktan

papatyam cok gecmiş olsun kuzum :çok üzgünüm: maalesef bu durumu hamileik sonuna kadar yasıycaksın..benmde diş etlerim cok kanıodu.hatta ben farkına varmıyordum etrafımdaki insanlar sölüodu ağzınızın içi kan die :çok üzgünüm: bu durum cemre 1 aylık olana kadar devam etti maalesef :a015: ama korkma bunlar belli bir dönemden sonra cıkan sorunlar..ve zararı yok yerimseniben artık sona yaklasıosun ve dahada ağırlasıcaksın.allah yardımcınız olsun :Saruboceq: sanada ii bayramlar a.s.
kız ne fenasınnnn keske bende oyle yapsaydım ben kocıse kıyamıyom kızz bazen kendıme cok kızyom ama cok sımartmayacaksın bak temızlık yapacaktık adam bı gıttı daha gelmedi valla ıyı olsaydım hıc ona demezdım ama sımdı mecburumm beklede gelsınnn offff hadı opttt kolay gelsın sanaaa...

CELENNN nerelerdesın senn cemreye bayramlıklar aldınmı ayy annesınınde elını oper sımdı kız ooo darısı bıze ınsalllah dıger ramazan bayramına bıızımkıde el oper ınsallahhhh

umutum sevgim cemre o kadar hareketlendi ki ne iş yapabiliyorum ne yemek yiyebiliyorum.hep onun peşindyim.arada uyuduğu zamanlar bakıyorum :gitme: bayramlıklarını aldık umutcum :asigim: insan doyamıyor almaya elimde olsa her girdiğim yerden 2 şer 3er takım alıp cıkıcam :1hug: bir zamanlar vitririnin önünden gecemediğim mağazaları şimdi talan ediyorum delikafadulden allahım isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları :Saruboceq: gecen sene bu zamanlar bayramda ne giyicem hiç bişey üstüme olmuo ayklarım cok şiş die sızlanıp duruyordum kaydirigubbakcemile3
buarada yazdınmı göremedim ama cinsiyetiniz belli oldumu?

Papatyacigim canim benim gecmis olsun,:teselli:
Az kaldi canim benim biraz daha sabir. Senin korkularini cok iyi anliyorum. Eger burnun birdaha kanarsa mutlaka buzu bir beze sar ve ensene koy hemen durduruyo birde burnun üzerindeki burun peteklerinin üzerindeki sag ve sol kemigi iyice tut. Benim yazin haftada bir mutlaka burnum kanar. Benim doktor böyle yaptirdiktan sonra hemen kani duruyordu ben önceden lavaboya egilirdim kaniyorduda kaniyordu akannehir durmak bilmiyordu. Benim burnumun damarlari cok inceymis ondan oluyormus.
Sanada iyi bayramlar canim kendine ve bebisine iyi bak annesi. Öptümmmm Şeniz
Tatlilarin yanindan bile gecmek yok:eek:lmaz: anlastikmi vereliniortak hem onlar beeeeee

Umutcugum kiyamiyorum diyon ama :mymeka:sanada yazik canim benim :teselli: hemde hamilesin :CüvCüv:. Bence 9 ay boyunca erkekler yapmali isleri :dilcikar: leeeen zaten ömür boyu biz yapiyoz onlar 9 ay boyunca yapsa ne olur demi kaydirigubbakcemile2
Canim sanada iyi bayramlar simdiden öptüm canim

Celennnnn fistigin ne yapiyor iyimi tatliskom cemrem opuyorumnanaktan

canımın içi cemre iice cadı oldu basıma bir görsen kafamçokkarıştı paçama yapısık geziyoruz evin içinde kaydirigubbakcemile cok canımı sıkarsa ucaaaa attığım gibi sana göndericem zate :nazar: azıcıkta senin canını okusunm lülülülülülü
buarada sen hangi sehirdeydin.biz kırmızı mı yeşilmi işte ööle bi pasaport cıkarıyoruz.4 sene serbest dolasım hakkımız oluo..yakın zamanda berlin e gidicez?sen nredesin?

canımın içi cemre iice cadı oldu basıma bir görsen kafamçokkarıştı paçama yapısık geziyoruz evin içinde kaydirigubbakcemile cok canımı sıkarsa ucaaaa attığım gibi sana göndericem zate :nazar: azıcıkta senin canını okusunm lülülülülülü
buarada sen hangi sehirdeydin.biz kırmızı mı yeşilmi işte ööle bi pasaport cıkarıyoruz.4 sene serbest dolasım hakkımız oluo..yakın zamanda berlin e gidicez?sen nredesin?

Gönder vallaaa alkisalkisalkis ben seve seve bakarim delikafadulden
Teyzesi kurban olsun fistiga.
opuyorumnanaktan Celenim biz freiburg diye bir sehir var oraya cok yakin bir kasabada oturuyoruz yani biz fransa , isvicre almanya sinirinda oturuyoruz.
Isvisre ve fransa bize 15 dakika falan. Isvicrenin basel sehrine ve fransaninda mülhuse diye bir sehirlerine gidiyoz gesmeye.
Benim kayin peterde ögretmen ankarada gerci simdi emekli oldu ama onunda yesil pasaportu var kayinvalidem buraya 2 defa bizi ziyarete geldi.
Ay gelince neeeee olur banada ugra trene atlayin biz gelir sizi aliriz.

yaaaaa simdi baktim berlin bize 800 km falan. hem niye berline gidiyonuz bizim taraflara gelin buralar daha güsel ve üstelik 3 devlete birden gesmelere gideriz

CANDERYA200 canım saol iyiyim şu an 26 haftalığım kızımda çok iyi
çok sıkı çalışıyorsun be bacım işallah ekimin başında hayırlı haber verceksin biraz daha sıkı tut işi şunun şurasında 10 gün kaldı hayırlı habere canım çokkk öpüyorum seniallaha emanet ol

arkadaşlarım hepinizin mubarek RAMAZAN BAYRAMINIZI kutluyorum işallah hepinizin bayramı çok güzel geçer ben bu bayram yalnızım tek başına bi bayram geçirecem her zamanki gibi malum memelekete gidemiyorum her zaman bu kadar dokunmazdı bacılar bu sefer hamilelikten galiba dokunuyo yalnızlık, eşimde görevli yarın yalnızım aslında kızım ve ben yalnızız o yüzden imkanı olupta anası babası yanında olanlar kıymetlerini bilin bol bol vakit geçirin hepinizi çoooookkkk öpüyorum hepinizde allaha emanet olun

X