Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canim ne guzel herseyin yolunda oldugunu duymak insana inanilmaz bir huzur ve keyif veriyor cok guzel cok az kaldi kavusacaksin melegine

kız olurmu acaba bu günlerde.. ay inşallah :Saruboceq::Saruboceq:
hafif ağrı var yumurtalıklarımda.
yumurtlama döneminde ağrı olurmu acaba :uhm:

canim agri olabilio biraz ama en onemlisi akinti oluyor ama bende tavsiye sen sadece o gunlerde denemem biraz daha uaztmayi dene cunku gec dollenme falan olabiliyorya hadi insallah hayirli haberler versin bide canim kocana sirnas azicik guzel giyin onun icin hazirlan ama normal olacakmis gibi canin istiyomus gibi davran bebk icin oldugunu ne ima et nede belli et

sanada hayirli bayramlar canim simdiden ne guzel gez toz eglen bol bol...

CANIM BENIM BILDIGIM KADARIYLA OZEL MESAJ ALDIGINDA GELIYOR MAIL OLARAK OZEL MESAJ ALMA BOLUMUNU KAPAT NERDEN OLDUGUNU BILMIORUM AMA ONU KAPATINCA GELMEZ

AYY NE GUZEL CANIM HERSEY IYIMIS COK SUKUR BU KEZ YUZUMUZ GULECEK SONUNA KADAR GIDICEZ INSALLAH

günaydın canım nasılsın
SAOL CANIMCIM IYIYIM SIZ NASILSINIZZZ YERIM BEN O IKIZ KUSLARI

Esracım , geçmiş olsun , doktorun verdiği antibiyotiği bilmiyorum ama arkadaşlar ağır olduğunu yazmışlar. Gebelik döneminde de kullanılabilen antibiyotikler var , doktoruna gebelik planlama döneminde olduğun için ağır bişey kullanmak istemediğini , gebelik döneminde de kullanılabilen bi antibiyotik istediğini söyle bence. Grip filan olsa doğal yolla dinlenerek atlatmaya çalış diycem ama , bademcik iltihabı da antibiyotiksiz geçmez ki.Bu ay deneme yapacak mısın ? En azından deneme dönemine kadar kullanabilirsin belki. Belki de gerek kalmadan geçer , geçmiş olsun tekrar...

canım benim kıza ben ada çayı gargarası yapıyorum çok da iyi geliyor korunmadıysan içme derim bi gargarayı dene günde üç dört kez yapabilirsin çok geçmiş olsun
canım bencede ıcme cunku cok agır bır antıyobotık allah korusun gecmıs olsun canımm...
canlarım çok teşekkür ederimma.s.denemeler başladı,,
doktora ,gebelik olabileceğini bu durumda bu ilaçları kullanıp kullanamayacağımı sordum oda evet kullanabilirsin dedi ama içim rahat değil ve çok ağrım varrr,ilerde ateş falan yapar dahada rahatsız eder diye korkuyorum:uhm:ne yapsam acaba uffffmafoldumbenmafoldumben

DINAMISSSS sagol canım ınsallah bu sefer allahın ıznıyle nazlıllarımıza kavusacaz soru sordum ama cvp veren olmadı sen ıgne yapaaken sırıngayı gerı cekıp kontrol edıyomusun yoksa ılacı dırek enjekte edıyomusun benımkı bu sefer acayıp morardı da cevaplarsan sevınırımmm

kızllaarrr bu ne şikayet böle kocalardan cok ayııppplmaz:
bu konuda size hiç katılamıycam maalesef benım kocacım kendı soyler hadı calısmaya baslayalım dıye o benı kovalıyor valla bende hayır dıyemıyorum
gecen hamılelıgımde bana cok yardımcı olmustu ev işlerimizı yemeklerımızı bulasıkları herseyı o yaptı bana hıcbırsey yaptırmamıstı kocacım benım kendımı cok sanslı hıssedıyorumzemuszemus
calısmalarada devam edıyoruz bakalım nolcak benım yumurtlama gunlerım normalde 16. 17. gunlerde oluıyo 14. gun calsııtk bıde 16. gun calısıtık olmusumudur acaba merak edıyorum?

sevgili arkadaşlar ilk hamileliğimde 7. haftada bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım, daha sonra ısrarlarımla pıhtılaşma için test yaptırdım, sonucum dün çıktı mthfr a 1298c homozigot mutasyon çıktı, henüz doktorumla konuşmadım, ama çok endişeliyim, sonucu bu şekilde çıkan arkadaşların yardımına ihtiyacım var...

gecms olsun canım ınsallah allah bır daha yasatmsın benım degerlerım heterozıgot oldugu ıcın pek yardımcı olamıycam.

kızlar çok uzun konuşmuşsunuz okuyamıyorum zorlanıyorum
hasta olanlara geçmiş olsun
iyi haber alanlarıda tebrik ederim
hepinize sevgiler.
yarın annem anjio olacağı için giremiycem hoşcakalın.....

canım çok geçmiş olsun. annene acil şifalar dilerim. umarım sonuçlar iyi çıkar bir sorun yaşamazsınız. öptüm.

tebrikleeeerrrr... allah anneli babalı büyütsün. sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşalah. çok çok geçmiş olsum. biran önce toparlanırsın inşallahh..

Kızlar erken çıkacağım bugün. bayramda da şehir dışında olacağım. o yüzden şimdiden hepinizin bayramını kutlarım... allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu nice bayramlar geçirmemizi nasip etsin inşallah....

canım benim teşekkür ederim ben iğneleri son ana kadar kullanacağım bir hafta öncesinde falan bırakmak yok dedi doktorum hayırlısı bakalım artık son anlara geliyoruz inşallah hepimiz için hayırlı doğumlar olur bebeğimiz ve bizim için ....

benim hazırlıklar daha bitmedi ufak tekek bir kaç alacağım daha kaldı önemli şeyler değil.... bebeğimin kıyafetlerini dün yıkadım astım bugün ütüleyeceğim .... ama asarken o kadar duygulandımki anlatamam gelip gidip kıyafetlerine baktım .... annemler falan neler hazırlıyorlar bir görseniz herkes onun için birşeyler yapmak istiyor uğraşıyor ... bazen kocişi kızdırıyorum ... oğluşumu cam fanusa koyacağım kimseye dokundurmayacağım o benim kıymetlim diyorum ... odamıza gireceğiz seni almayacağız sende bana yalvaracaksın ne olur bir kerecik göster oğlumu diyeceksin ama ben sana göstermeyeceğim diyerek kızdırıyorum ..... kahkahalara boğuluyor ... hele bir doğurda ağlamalarından yorulacaksın verecek yer arayacasın diyor ...

Son düzenleyen: Moderatör:
esraben canım geçmiş olsun .. nasıl bir tavsiyede bulunayım bilmiyorum arkadaşlar antibiyotiğin ağır olduğunu söylüyor keşke doktorundan biraz daha hafif olan bir antibiyotik isteseydin ... intihapta antibiyotiksiz geçmez .... çalışmalarda başlamışsın inşallah bir şey olmaz ... çok öptüm allaha emanet ol

fundacım senın adına cok sevındım ne guzel son ana gelmsıın ınsallah bızde o son gunlere hayırlısıyla ulasırız bende bebek kıyefetlerı gordugumde dayanamıyorum cok hosuma gıdıyor bırde kendı bebegının kıyafetlerıyle ugrasmak cok cok guzel olsa gerek bende hep dıyorum bebegım benım ıcın cok kıymetlı olcak dıye cunku bızler ıcın cok kolay olmuyor okdar sıkıntıdan sonra hepımıızn kıymetlılerı olcak ınsallah.

canım öncelikle geçmiş olsun ben heterozigotum ama sendede kanda pıhtılaşma var bizimki seninkinden biraz daha masum ... hamilelik öncesinde folbiol ve aspirin kullandık hamile olduğumuzu öğrendiğimiz andan itibarende iğnelere başladık iğne dozumu hemotoloji uzmanı karar verdi ... kadındoğumcumda aynen uydu .... şu an 8 aylık hamileyim allaha şükür bir sorun yaşamadık ... bebeğimde allaha şükür sağlıklı gözüküyor... bence sende doğru tedaviyle bebeğini kucağına alacaksın ... sevgiler

Arkadaşlar merhaba, sizleri yaklaşık 8 aydır takip ediyorum, hamile olanları, devam ettirenleri doğum yapan arkadaşları okudukça çok mutlu, umutlu oluyorum, şuan hamile falan olmadığımdan çok paylaşımda bulunamıyorum, hepinizi teker teker tanıyorum, pc yi açtığımda ilk iş topiği açıp takip etmek, paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. öykümü daha önce de yazmıştım, sizinkilerden çok farklı değil, a1298c homozigot mutasyon, 3 düşüğüm var, şuan folic plus ve crospin kullanıyorum, 2 aylık bir bekleme sürem var. daha önceki hamileliklerimde iğne kullanmamıştım, şuan doktor hamile kalırkalmaz düşük doz iğne başlayacağız dedi, Filizşafak seninle değerlerimiz aynı, uygulanan tedavi şuan bu, umarım yardımcı olabilmişimdir. Selamlar, sevgiler

hımm:uhm: tamam o zaman bende pek araştırmıyayım ozaman.bende habire daha tahlil yapılsın belki başka şeyler vardır deyip duruomdelikafadulden

aynen bende öyleyim hatta doktor gerek yok dedi ama ben mthfr,faktör v leiden ve protrombini falan yaptırmayı düşünüyorum aslında doktor gerek yok diyor ama işte anlarsın beni şüphe bir daha aynı şeyi yaşamamk sen de protein c eksikti dimi

canım ben konturol ediyorum ve morarmalarım bitti ilk başlarda hemşirelerin vurdugu yerler bile morarıyordu şimdi şükür ya ben ögrendim yada göbegim alıştı bu iyneye :lepi:

kızlar bugün bebeklerimi görmeye gittim maşallah salıdan buyana baya büyümüşler çok heycanlanıyorum onları görünce biri 6 haftalık biri 6hafta 1günlükmüş

canım öncelikle geçmiş olsun
çok doğru bir sayfada bulunuyorsun,geçmişi okuma fırsatın olursa çok faydasını göreceksin
hatta hepimizin değerlerinin ve tedavi şekillerinin bulunduğu bir liste var onuda inceler kıyaslama yapabilirsin..
öncelikle endişelenme canım..bak burada hepimiz aynı sorunları acıları paylaşıyoruz
bende kan pıh.yüzünden bebeğimi kaybettim,(( 3 değerim heterozigot)sonrasında hamile kalana kadar bebe aspirini ve folik asit kullandım,(yaklaşık 5 ay sürdü)hamnile kalınca
aspirini bıraktım clexane 0,4 lük kullandım..çok şükür herşey yolunda gitti ve dün son iğnemi kullandım kısmetse haftaya doğum yapacam..
bunları sana moral olsun diye anlattım..
bak burada bir sürü arkadaşımız bebeklerine kavuştu bile
umarım sende en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik geçirirsin

iyi yolculuklar ,iyi ve güzel bayramlar canım

fundacım ne güzel hazırlıklar allah güle güle giydirmeyide nasip etsin..
ne güzel bir duygu değilmi,o minik minik şeyleri yıkayp ütülemek yerleştirip düzlemek,
hepsinde ayrı bir tat var
geçen hafta en son bebek bezi aldık,allahım anlatamam minicik inanki saatlerce sevdik eşimle
bezin bi tanesi günlerce koltuğun üstünde kaldı ara sıra elimize alıp sevdik ..çok güzel yaa
allahım herkese nasip etsin

kızlar bugün bebeklerimi görmeye gittim maşallah salıdan buyana baya büyümüşler çok heycanlanıyorum onları görünce biri 6 haftalık biri 6hafta 1günlükmüş

ay ay ay ne güzel yaa canım benim,allahım sağlıklı büyümelerini ve doğmalarınıda nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…