Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

aynen bende canım dışardaki insanlar herşeyin farkında değil herşeyi basit algılıyor ve bizleri sorunlu olarak görüyorlar .... bu yüzden pek muhattap olmak istemiyorum ... burdaki arkadaşlıklar daha candan bence .... artık iznede ayrılıyorum evde pcde yok annemlere gittikçe girerim artık ama sizden azda olsa uzak olmak beni çok üzüyor .... hepinizi çok seviyorum ....:1hug:

evet canım çocuğu olan fakat her nedense durmayan hastalıklı tipleriz biz onların gözünde-tatlicadiarzu-bugünden sonra bayram tatiline gidiyoruz bizde bende bayram dönüşüne kadar giremem sanırım nete. özliycem sizleri senağlamabu arada canım şimdiden bayramını kutluyorum. nice bayramlara hep birlikte kutlarız inşallah

Canım benım ıkı dusugum vardı.Kurtaj olmadım kanamayla kendı dustu.Ben hamıle oldugumu ogrenınce hocaya test sonuclarımı durumumu maıl atdım.Kendısınede hemen 3 gun sonra randevum vardı.Oda randevu gununu beklemeden hemen ıgnelere basla dedı.O gun bu gundur kullanıyom.2kez kontrole gıtım hepsındede ıgneye devam mı dedım evet dedı.

canım benimde melek arkadaşımızla değerlerim aynı. tabi ekstra yapılan tahlillerde bir sıkıntı çıkmasıysa. lütfü hocanın hemşiresi aradığında tahlillerimin temiz çıktığını ve şuan aspirin folbiol kullanmamı hamile kalır kalmazda onları aramamı ve hemen 0,3 veya 0,4lük iğreye başlayacağımızı söyledi. ama melek'e şimdiye kadar iğne başlamamış hoca. bu benimde kafamı karıştırdı. ama melek'in sadece bir tane doğumu var 38. haftada sanırım.hoca onun büyük ihtimalle kan pıhtılaşmasından olmadığını düşünüyo ve o yüzden iğneye başlamıyo çünkü ilk hamileliği hiç bir şey kullanmadan o haftaya kadar gelmiş. bizimse düşüklerimiz kendiliğinden ve daha ilk haftalarda oldu benimde 3 düşüğüm var bir tanesi kürtaj diğerleri düşük. sanırım bizekoruyucu maksatlı olarak başlatıcak hoca. yani melekle bizim durummuz farklı canım kafan karışmasın.

oyy oyyyy benim beynim çok etkiliyo vücudumu o yüzden konsantrasyonda problem yaşıyorum sanırım:uhm: işin kötü tarafı benim canım istemeyince tatmin olayı falanda olmuyo bende:kedi:aman be gülüm erkek milleti olur tatmin falan merak etmesırnaşık şeyay kız bizde amma açık seçik konuştuk topikte:roflol:

kız napcan hayatın gerçekleri bunlar anacım.kafamçokkarıştı
boşver kim duycak bilcek bizbizeyiz şurda:teselli:
gerçi benim mailimede gelio yazılanlar ara ara ordan okursa kociş beni boşar vallaakannehir.
bu yazıların gelmemesi için bi ayar çekiliomu bilionuzmu:uhm:

Meryemmeryem, canim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder Rabbim Insallah.
Ne güzel Mutlu sona az kaldi demek, Insallah bu güzel duygulari bizlerde yasariz Insallah

ohh ohhh masallah ne guzel bı duygu olsa gerek darısı tum ısteyenlerın basına canım rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsınn dualarında bızede yer ver olurmu....[]

Canım sağlıkla bebişin kucağına almanı diliyorum , her şeyin yolunda olmasına çok sevindim...

çok saolun kızlar allahım herkese nasip etsin,kimsenin kucağını boş bırakmasın..

kızlar fazla detayı daha sonraya bırakıyorum. bebişim dünyaya geldi.... normal doğum maalesef yapamadım suni sancı verildi öğlene kadar ama açılmam olmadı sonra sezeryana çevirdik. dr.um doğumdan sonra ii ki normal yapmamışız dedi... zor olacakmış normal olsaymış... bebişim ve ben ii yiz sadece anesteziden sonra ben biraz korkuttum dr.ları sağ ayağım açılmadı ertesi güne kadar hissetmedim ve yürüyemedim ertesi gün kendime geldim nedenlerinden biri kullandığım kan sulandırıcıymış... daha sonra yazacağım detaylar var bebişim beni bekliyor ağlaya zırlaya :) hepiniz kendinize ii bakın dualarım hep sizin içindi ... öptüm :)

ay canım benim tebrik ederiz,allah analı babalı sağlıcakla büyümeyi nasip etsin..ne güzelll çok sevindim yaa..darısı diğer hamilelerimize olsun

opuyorumnanaktankızlar hepinize günaydın dün kontrolümüz vardı maşallah oğluşum kocaman olmuş artık doğsada bir sorun olmaz dedi doktorumuz normal gününden 2 hafta falan büyük çıkıyor maşallah:nazar: doktorum 3 kg nun üstünde dedi allahıma şükürler olsun ntsye girdik herşey normal 2 hafta sonra tekrar gideceğiz .....

fundacım iyi olmanıza çok sevindim,ne güzel herşey yolunda gidiyor allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin.

fena değiliz gülüm hakediyolar baksana büşra arkadaşımıza adam tavır yapıyomuş temizlik yapmıyo diye valla benim elime düşücektiki o adam varya ağzından burnundan getirirdim ben onun yaparken uğraş hamilelikte uğraş doğururken uğraş büyütürken uğraş bide bizim bu adamlarla uğraş sinir bunlar ya:dilcikar:

annammmmm sende benim gibi fenasın valla.:eek:klava:
ahhahhahaha
ama büşraya çok üzüldüm.
BÜŞRAcım sende salla bok götürsün kuzum evi.senin sağlığın daha önemli yemek falanda yapma o zaman görsün gününü:eek:lmaz:
sende yat keyfine bak:kahve:

kızlarrrrrrrrrrrr bişey sorcammmmmmmm!!!!!!!!!
yumurtlama döneminde ağrı olurmu
:uhm:

annammmmm sende benim gibi fenasın valla.:eek:klava:
ahhahhahaha
ama büşraya çok üzüldüm.
BÜŞRAcım sende salla bok götürsün kuzum evi.senin sağlığın daha önemli yemek falanda yapma o zaman görsün gününü:eek:lmaz:
sende yat keyfine bak:kahve:

aynen öyleyim canım kavga ettimmi hiç acımam valla şimdi yaptıklarımı yazarım ama olurda kociş okur falan girer mirer siteye şifremi biliyo çünkü boşamasın benide sen gibi:bbo:kız hem yapıyoz hem tırsıyoz bizde bu adamlardan:roflol: valla benimde büşraya çokkkk tavsiyelerim var burdan ama öncelikle kendi canını ve bebeğini düşünsün kendi sağlığımız yani kısacası kendimiz herşeyden daha önemliyiz. alsın kızım eve temizlikçi. ödetsin kocasına parayı. anlar o zaman. böylelikle adamın hem evi temizlenir hemde cebi-tatlicadiarzu-

kızlarrrrrrrrrrrr bişey sorcammmmmmmm!!!!!!!!!
yumurtlama döneminde ağrı olurmu
:uhm:

yumurtlama döneminde ağrı oluyor canım.Hem büyürken hem de çatlama zamanı kasıklarda ağrı yapar.Ardından da şeffaf akıntı gelir.Onu takip et.O zamanı kaçırma sakın.Hadi hayırlısı müjdeli haberi bayramdan sonra alıcaz inşallah.Herkese iyi bayramlar arkadaşlar.

kızlar çok uzun konuşmuşsunuz okuyamıyorum zorlanıyorum
hasta olanlara geçmiş olsun
iyi haber alanlarıda tebrik ederim
hepinize sevgiler.
yarın annem anjio olacağı için giremiycem hoşcakalın.....

canım gecmıs olsun rabbım acıl sıfalar versın opt...

kızlar fazla detayı daha sonraya bırakıyorum. bebişim dünyaya geldi.... normal doğum maalesef yapamadım suni sancı verildi öğlene kadar ama açılmam olmadı sonra sezeryana çevirdik. dr.um doğumdan sonra ii ki normal yapmamışız dedi... zor olacakmış normal olsaymış... bebişim ve ben ii yiz sadece anesteziden sonra ben biraz korkuttum dr.ları sağ ayağım açılmadı ertesi güne kadar hissetmedim ve yürüyemedim ertesi gün kendime geldim nedenlerinden biri kullandığım kan sulandırıcıymış... daha sonra yazacağım detaylar var bebişim beni bekliyor ağlaya zırlaya :) hepiniz kendinize ii bakın dualarım hep sizin içindi ... öptüm :)

bak sen su nazlıya dogmusta aglıyomusss:) canım benım allah analı babablı buyutsun ınsallah sukur sende saglıl bı sekılde kucagına aldın darısı bızlere....

kızlar benim çalışmalar şöle
8.gün tamamdır
9.gün tamamdır
10 gün pas geçtik
11.gün tamamdır(büyük çabalar ile)

tamamdır ınsallah allahın ıznıyle canım sende bır gun dur bır gun yap rabbım yardımcın olsun ınsallh dogru yolu bulkup senın yumurtalarla bırlesmıslerdır:)

valla bu gece nasıl kandırcam bilmemkafamçokkarıştı

gel sana seker verecem kocısım de kansır sonra kotu emellerıne alet ettt:) hadı kızlar ınsallah hamıle patlaması yasarızzzzz

[kızlar masallahınız var haaa oku oku bıtmedii ıgne kullanan arkadslara bı sorum olacak enjektoru gerı cekıp kontrol edıyomusunuz yoksa ılacı dırek basıyomusunuz ben yapmıyodum yaa dun acayıp morardı dr ssırdı ne yapmıssın dıye dun dr gıttık sukur hersey yolundaymıs optt hepınızıııı...........

ACİLLLLL
arkadaşlar herkese selam,benim bademciklerim iltihaplanmış ve kulağımın arkasında nohut büyüklüğünde şişme var.Doktor antibiyotik (AMOKSİLAV 1000) , VE NUROFEN FLU VERDİ .bu ay korunmuyoruz ,kullansam mı antibiyotiği ???çok ağrım var birşey yiyemiyorum.
CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİMMa.s.

ACİLLLLL
arkadaşlar herkese selam,benim bademciklerim iltihaplanmış ve kulağımın arkasında nohut büyüklüğünde şişme var.Doktor antibiyotik (AMOKSİLAV 1000) , VE NUROFEN FLU VERDİ .bu ay korunmuyoruz ,kullansam mı antibiyotiği ???çok ağrım var birşey yiyemiyorum.

canım benim kıza ben ada çayı gargarası yapıyorum çok da iyi geliyor korunmadıysan içme derim bi gargarayı dene günde üç dört kez yapabilirsin çok geçmiş olsun

papatyasüreyya bak yazdın listeye dayanamayıp ortaya çıktılar en sonunda allahın izniyle allah herkese o güzel listeye yazılmayı nasip etsin inşallah en yakın zamanda:Saruboceq:

ACİLLLLL

canım bencede ıcme cunku cok agır bır antıyobotık allah korusun gecmıs olsun canımm...

opuyorumnanaktankızlar hepinize günaydın dün kontrolümüz vardı maşallah oğluşum kocaman olmuş artık doğsada bir sorun olmaz dedi doktorumuz normal gününden 2 hafta falan büyük çıkıyor maşallah:nazar: doktorum 3 kg nun üstünde dedi allahıma şükürler olsun ntsye girdik herşey normal 2 hafta sonra tekrar gideceğiz .....

esraben evet canım büyüdü bebeğim artık günüm azaldıkça heyecanlanmaya başladım dün akşam kıyafetlerini yıkadım bugünde ütüleyeceğim yerleştireceğim ondan sonrada doğum valizini hazırlamak kaldı .... ondan sonrada doğumu bekleyeceğiz kavuşmak için oğluma ........inşallah allah herkese tattırsın çok güle bir duygu .......

gelevera canım anneciğine çok geçmiş olsun inşallah anjiyo sonuçları güzel çıkar ... allah acil şifalar versin.....

umut_sevgim canım seninde idrar yolları enfeksiyonun bir an önce düzelir inşallah çok öpüyorum bebişinle seni.....

papatyacım canım benim güzel haberlerini duyunca çok sevindim bak boş yere evham yapmışsın .... ben biliyordum bir sorun çıkmayacağını allah hep güzel haberler vermeyi nasip etsin .... daha dün gibi hamilelik haberini verdiğin tedirginlerin korkuların bak artık 7. ayıda bitirdin ... hayal gibi değilmi ben hala inanamıyorum ... bebeğimi kucağımda olduğunu düşünmek bile beni o kadar heyecanlandırıyorki sanki bir rüyadayım .... allah herkese bu duyguyu yaşattırsın inşallah .... eksikliğini göstermesin küçük prensesi ve seni çok öpüyorum:nazar:opuyorumnanaktan
Fundacım , inanamıyorum yaa çok duygulandım , çok az bi zaman kaldı oğluna kavuşmana.Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim , Maşallah Allahım böyle tamamına erdirsin.

Bugünlerimize şükür değil mi Fundacım ? Biz tam yol arkadaşıyız, ne günler gördük geçirdik seninle.Üzüntüler de paylaşıldı , endişeler de. Artık güzel günleri , mutlulukları paylaşma zamanı geldi Allahıma şükürler olsun..Sabrettik , şükrettik hakediyoruz bence...

Canım heralde 30. haftadan sonra günler daha çabuk geçiyor.Ben de şu sıralar hazırlıklara devam ediyorum.Çok duygulanıyorum. Hafta sonu benimle ilgili eksikleri tamamlayacağım , gecelik filan gibi şeyleri. Daha erken biliyorum ama , bayramdan sonra 40-45 günümüz kalıyor , annem de eşim de herşeyi hazırlayalım diyorlar.Allahım sevincimizi , heyecanımızı tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallah.

Canım , sık giremeyeceksin demek , ama ara sıra da olsun yaz.Bizi merakta bırakma. Sen ve oğlun Allaha emanet olun . Ben de seni çok öpüyorum..

Haa Fundacım iğneyi ne zaman bırakacaksın bu arada , son anda aklıma geldi ..

X