Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Saol canım benim. Ama ben yapmadan duramıyorum eşim beni bu konuda deli ediyor zaten hiç bişey yapmadığı gibi birde ben yapmayıncada surat yapıyor o yüzden yapıyorum mecbur.
Kanamam için doktor progestan fitil verdi sadece onu kullanıyorum. sen nasılsın bebeiş nasıl canım

sagol canım ben ıdrar yollarımı usutmusum 1 haftadır onla ugrasıyomm sımdılık ıyıyız cok sukur darısı senın basına canımm kıb dınlenmeyıde ıhmal etmeee....

benimde içime sindi canım lütfü hoca şimdiye kadar gittiklerim arasında en iyisiydi. inan bana bu doktoru buluncaya kadar 6-7 doktora gitmişimdir-tatlicadiarzu-ama artık değiştirmeyi düşünmüyorum önce allah sonra hocanın sayesinde iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. tek derdim çok uzak olmak ankaraya ve hocaya. hamile kalınca devamlı yola çıkmak sıkıntı verirmi diye çekiniyorum.:1shok:eek: yüzden burdan kastamonudanda rutin kontroller için doktor seçicem kendime. ama allah nasip ederse doğumu falan lütfü hocaya yaparım sanırım. tabi o günleri görebilirsek-tatlicadiarzu- dediğin gibi çok konuşan bir doktor değil ama sorunca anlatıyo da tabi insan heyecandan ne soracağını unutuyo mesela bana ultrason yaptığında ben hiç birşey sormamışım heyecandan kendide birşey anlatmadı. birşey olsa söylerdi sanırım dimi. sendede problem görseydi bebekte falan bence söylerdi kafanı takma ama soraccağın soruları biryere yaz hocaya öyle git derim. o zaman herşeyi tek tek anlatıyo. bu arada kaç haftalık oldun güzelim sen:ecrin_bebek:inşallah hayırlısıyla kucağına aldığın günleride görürsün:Saruboceq:
osman hocaya gittiğinde keşke lütfü hocanın yaptırdığı testleride götürseydin boş yere tekrar kan vermezdin gülüm. bende gitmeyi düşünüyorum osman hocaya 3 hafta sonra kontrolüm var lütfü hocada ona gitmişken birde tahllilerimi ona göstersemmi acaba yoksa boş yere 250 ytl bayılmayayımmı-tatlicadiarzu-şakkıdı ne dersin:1ninca:sonuçta seninle değerlerimiz aynı. benim en son sadece mthfr677 heterozigotluk çıkmıştı. daha sonra hoca yapılmayan başka pıhtılaşma testlerini de yaptı. geçenlerde hemşiresi aradı tahlil sonuçlarında sorun olmadığını hamile kalınca hemen aramamı ve 0,3 yada 0,4lük iğneye başlıyacağımızı söyledi. acaba diğer pıhtı testlerinde demi bir sorun çıktı bilmiyorum gidince öğrenicez bakalım.dua et nolur birşey çıkmasın özellikle kromozomlarda:bbo:

canım benim ya daha ilk kontrolde o kadar küçükken rahimdeki kan akışına bakabiliyomu lütfü hoca:sm_confused:bayağı gelişmiş demekki adamın ultrasonu:1shok: bu arada bu hemetolog neden iğne konusunu lütfü hocaya bıraktıki anlamadım gitmesemmiki kız ne dersinşakkıdı canım bazen fazla doz da kanı fazla sulandırdığından kanamanın başlamasına ve düşüge sebep olabiliyormuş. sen baksana 38 haftaya kadar gelmişsin demekki pıhtılaşma ile ilgili bir sorundeğildi. hocaya dinle gülüm ne derse onu yap bakalım. hemetologda sıkıntı yok demiş nasılsa.

zaten benimde son hamileliğimde kanımda pıhtılaşma olduğunu hiç sanmıyorum. çünkü 4 ay aspirin kullanmıştım artı 3 haftalıktan iğneye başladım ve 3 günde bir kanama-pıhtılaşma zamanına baktırıyodum ve kanda hiç bir sorun çıkmıyodu yani pıhtılaşma yoktu. benim perde tespit edildi rahimde büyük ihtimalle o sebep oldu diyorum düşüğe. artık bunlar bir vesile. dünyada yiyecek ekmekleri yokmuş ne diyelim:sinifsinif:canıminşallah birşey olmadan alıcan bebişini kollarına merak etme ve içini ferah tut canım sonuçta emin ellerdeyiz diye düşünüyorum. seni önce allaha sonra lütfü hocama emanet ediyorum:1hug:a.s.:nazar:bak ben sendende uzun yazdım demekki bende çokkkkkkk doluymuşum-tatlicadiarzu-

canım sana bısy soylıyımmı bılgısayarı her acısımda aklıma hamıle oldugun gelıyo sebebeını bılmıyorum ınsalllah en kısa zamanda guzel haberlerını alacaz kalbını ferah tutttt opt canımmm

Çok saol canım ama eşim benimle doktora gelmediği için bunları doktorun ağzından duyamıyor malesef.
Ama zaten bende çok ağır işler yapmıyorum basit şeyler yapıyorum.
Ya bu arada bugün miğdem bulanmıyor diye çok korkuyorum acaba bebeğimin kalbimi durdu yine diyorum çünkü geçen hamileliğimde bebeğimin kalbinin durduğu gün sabah uyandığımda hiç miğdem bulanmadı ve çok sevinmiştim miğdem bulanmıyor diye ama malesef bebeğimin kalbi durduğu için miğden bulanmamış o gün şimdide bulanmayınca panik yaptım :gitme:
Allahım ne olur sen benim bebeğimi ve burdaki herkesin bebeğini koru

canım endıselenme benım dıger hamılelıklerımde hıc mıdem bulanmazdı ama bunda mıde bulantısından 3 kılo verdım drr mıde bulanıyo deyınce bı sevınıyodu sorma canlılıgın belırtısı dıyodu ınsallah senınkı de oyledır guzel haberlerını beklıyoz bıde sana tavsıyem dr esınle bırlıkte gıtkı uzuntune sevıncıne dr soyledıklerıne ortak olsun ozaman daha ıyıa nalar canım....
selam kızlarr..
doktordan geldik şimdi,herşey yolundaymış çok şükür oğlişim 3300 kg olmuş...
çatı muayenesi yaptı,çatı durumu ne iyi ne kötü dedi..
ama normal doğumda zorlanabilirsin bebek biraz büyük dedi..
veeee bugün son iğneyi kullan ve bırak artık dedi..
çok çok büyük ihtimalle herhangi bir sorun olmazsa haftaya cuma günü(25 eylül) doğum olacak dedi..
bu durumda doğumdan 1 hafta öncesinde iğneyi bırakmış olacam..
haftaya çarşamba günü yine son bir kontrolden geçicem..

şimdilik bizde durumlar böyle kızlar...ayy haftayı düşündükçe elim ayağıma dolaşır oldu..

allahım herkese yaşatsın bu duyguları tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..

ohh ohhh masallah ne guzel bı duygu olsa gerek darısı tum ısteyenlerın basına canım rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsınn dualarında bızede yer ver olurmu....

Kizlar dün bir karton dolusu ilaclarimi aldim akannehir buzdolabina yerlestirdim .Allah izin verirse yarin igenemin birine basliyom.zemuszemus Dualarinizi benden eksik etmeyin ne oluuuuurrrr .opuyorumnanaktan

calıkıusummmm o ılacın herbırını attıgında rabbım bır adım daha senı bebısıne kavustursun ınsallahhh en kısa zamanda mujdelı haberlerı alırız ınsallahhh optttt.....

[]

canım ben dün bir profa gittim o başka teste gerek yok dedi protein s değerinin düşük oluşu kan pıhtılaşması için bir sebep zaten dedi hamile kalınca hemen gel tadaviye başlıycaz dedi hayırlısı bakalım

hımm:uhm: tamam o zaman bende pek araştırmıyayım ozaman.bende habire daha tahlil yapılsın belki başka şeyler vardır deyip duruomdelikafadulden

canım benim ilk başta bu kadar olumlu karşılayamadım olanları. çoktur neden ben diye günlerce ağladığım isyan derecesine kadar geldim bir ara allah affetsin. senin adını hiç ağzına bile almayan insanlara çocuk veriyosun neden bana vermiyosun allahım diye çok günaha girdim allah affetsin:Saruboceq:şuan çok pişmanım o sözlerimden dolayı. sonra sizlerle tanıştım sabrınızı ve şükretmenizi gördüm. ankarada tedavimle uğraşırken bir sürü sakat çocuk ve annelerinin sıkıntılarını gördüm. ve şükrettim halime. herşeyde bir hayır aramaya başladım.burda okumuştum bir ara o düşürdüğümüz bebeklerimiz bize öbür dünyada şefaatçi olacaklarmış. belki dedim allahın sevgili kuluyuz ve aynı zamanda günahda işliyoruz bilerek veya bilmeyerek. belki dimi papatya belki allahım bizim günahlarımızı bu şekilde bağışladı ve bize şefaatçiler gönderdi:çok üzgünüm:son hamileliğimde zaten değerlerim bir düşüp bir yükseldikçe iyice gerilmiştim bir cuma gecesi namaz kılıp dua ettim allahım dedim hakkımda hayırlısıysa ve sağlıklıysa eğer yarın ultrasonda bebeğimi görmeyi nasip et ama eğer hakkımda hayırlı değilse allahım sen muallakta bırakma beni dedim hayırlısını bir an önce nasip et dedim ve inan bana o gece düşükyaptım hemde hiç bir kanamam ve ağrım olmadan. birden yataktan bir karın ağrısı ve tuvalete gittikten sonra düşürdüm bebeğimi herşey bir anda oldu. allah düşüktede yardım etti bana şükürler olsunki canım bile yanmadı sadece korktum ve panikledim. işte böyle canım çok çenem düşüyo bu konular açılınca ama size yazınca rahatlıyorum çünkü beni en iyi anlayanın sizler olduğunu biliyorum.

Bu arada verdiğin örnek bana hiç yabancı değil. annem bundan 9 sene önce hiç farkına varmadan ve devamlı adet olarak kardeşime hamile kaldı ve hamileliini 4. ayda öğrendi. bu döneme kadar annem şeker hapları tansiyon hapları kullandı. bir kere merdivenden yuvarlandı. gebeliğini öğrenince aldırmak istedi çünkü bizler çok büyüktük ve annemin yaşı vardı. tam masaya yattı kürtaj olucak annemin tansiyon birden aşırı yükseldi. dr. bu tansiyonla zaten bebek yaşamaz şimdi değilde ölünce alalım diye annemi gönderdi. annem evde kaldırmadık halı masa bırakmadı bütün ağır şeyleri kaldırdıki bu arada annemin yoğun kanaması vardı koca koca parçalar düşüyodu. ama bizim inatçı kızımız direndi ve hiçbirşey olmadı artı 8 aylık dünyaya geldi. doktor yaşamaz ciğerleri gelişmemiş dedi. 1hafta küvezde kaldı ve şimdi çok tatlı maviş gözlü sarışın 3. sınıfa geçmiş bir prensesimiz var hemde o kadar akıllıki anlatamam bana bile akıl verir zaman zamankaydirigubbakcemile3benim için dua eder bebek versinallahım diye bir görsen çoktatlı ilk başlarda hiç istememiştim doğmasını. çünkü tekkızdım ve o koca halimle kıskanmıştım ama sşimdi iyiki olmuş diyorum fistığım. çokkkkkkkk uzattım dimi bütün kızlar bana kızacak :bbo:bugün çenem açıldı işte yok sizinle vakit geçirmek çok güzel :1hug:

ALLAH ONA UZUN ÖMÜRLER VERSİN.NE İNATÇIYMIŞ FISTIKkaydirigubbakcemile3

benimde içime sindi canım lütfü hoca şimdiye kadar gittiklerim arasında en iyisiydi. inan bana bu doktoru buluncaya kadar 6-7 doktora gitmişimdir-tatlicadiarzu-ama artık değiştirmeyi düşünmüyorum önce allah sonra hocanın sayesinde iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. tek derdim çok uzak olmak ankaraya ve hocaya. hamile kalınca devamlı yola çıkmak sıkıntı verirmi diye çekiniyorum.:1shok:eek: yüzden burdan kastamonudanda rutin kontroller için doktor seçicem kendime. ama allah nasip ederse doğumu falan lütfü hocaya yaparım sanırım. tabi o günleri görebilirsek-tatlicadiarzu- dediğin gibi çok konuşan bir doktor değil ama sorunca anlatıyo da tabi insan heyecandan ne soracağını unutuyo mesela bana ultrason yaptığında ben hiç birşey sormamışım heyecandan kendide birşey anlatmadı. birşey olsa söylerdi sanırım dimi. sendede problem görseydi bebekte falan bence söylerdi kafanı takma ama soraccağın soruları biryere yaz hocaya öyle git derim. o zaman herşeyi tek tek anlatıyo. bu arada kaç haftalık oldun güzelim sen:ecrin_bebek:inşallah hayırlısıyla kucağına aldığın günleride görürsün:Saruboceq:
osman hocaya gittiğinde keşke lütfü hocanın yaptırdığı testleride götürseydin boş yere tekrar kan vermezdin gülüm. bende gitmeyi düşünüyorum osman hocaya 3 hafta sonra kontrolüm var lütfü hocada ona gitmişken birde tahllilerimi ona göstersemmi acaba yoksa boş yere 250 ytl bayılmayayımmı-tatlicadiarzu-şakkıdı ne dersin:1ninca:sonuçta seninle değerlerimiz aynı. benim en son sadece mthfr677 heterozigotluk çıkmıştı. daha sonra hoca yapılmayan başka pıhtılaşma testlerini de yaptı. geçenlerde hemşiresi aradı tahlil sonuçlarında sorun olmadığını hamile kalınca hemen aramamı ve 0,3 yada 0,4lük iğneye başlıyacağımızı söyledi. acaba diğer pıhtı testlerinde demi bir sorun çıktı bilmiyorum gidince öğrenicez bakalım.dua et nolur birşey çıkmasın özellikle kromozomlarda:bbo:

canım benim ya daha ilk kontrolde o kadar küçükken rahimdeki kan akışına bakabiliyomu lütfü hoca:sm_confused:bayağı gelişmiş demekki adamın ultrasonu:1shok: bu arada bu hemetolog neden iğne konusunu lütfü hocaya bıraktıki anlamadım gitmesemmiki kız ne dersinşakkıdı canım bazen fazla doz da kanı fazla sulandırdığından kanamanın başlamasına ve düşüge sebep olabiliyormuş. sen baksana 38 haftaya kadar gelmişsin demekki pıhtılaşma ile ilgili bir sorundeğildi. hocaya dinle gülüm ne derse onu yap bakalım. hemetologda sıkıntı yok demiş nasılsa.

zaten benimde son hamileliğimde kanımda pıhtılaşma olduğunu hiç sanmıyorum. çünkü 4 ay aspirin kullanmıştım artı 3 haftalıktan iğneye başladım ve 3 günde bir kanama-pıhtılaşma zamanına baktırıyodum ve kanda hiç bir sorun çıkmıyodu yani pıhtılaşma yoktu. benim perde tespit edildi rahimde büyük ihtimalle o sebep oldu diyorum düşüğe. artık bunlar bir vesile. dünyada yiyecek ekmekleri yokmuş ne diyelim:sinifsinif:canıminşallah birşey olmadan alıcan bebişini kollarına merak etme ve içini ferah tut canım sonuçta emin ellerdeyiz diye düşünüyorum. seni önce allaha sonra lütfü hocama emanet ediyorum:1hug:a.s.:nazar:bak ben sendende uzun yazdım demekki bende çokkkkkkk doluymuşum-tatlicadiarzu-
Valla doğru söylüyosun ikimizde çok dolmuşuz bu konuda :)
Canım ben şu anda 5+3 üm...Ultrasonu çok gelişmiş valla , benim kan akışıma baktı , ekranda bir grafik çıktı , kalp atımı gibi bir ses duyuldu sonra...Ben bebeğin kalp atımı sandım ama benim kan akışıma bakıyormuş o an.

Haftaya iğne konusu netleşir bende , sende sonuçlarını alınca bire bir karşılaştıralım olmazsa.Durumlarımız her şeyiyle aynı mı bakalım...

Lütfü hoca hemotoloğun baktırdığı testlerden hiç birini atlamamış , hepsine baktırmış gerçekten...Osman hocada bebeğin ve rahimdeki kan akışının durumuna göre lütfü hocayla birlikte karar verelim dedi...Bizim pıhtılaşma değerimiz çok fazla olmadığı için hemotoloğa gitmene gerek yok bence , lütfü hoca uygun olan tedaviyi verecektir diye düşünüyorum...Yinede sonuçların tam olarak çıksın , karşılaştıralım , ona göre karar ver osman hoca konusunu...

Bu arada ben sezeryandan 4 gün önce yaptırdığım testlerimi buldum , içinde pıhtılaşma ile ilgili testlerde var , tabi o zaman bilmediğim için farkında değildim pıhtılaşma testleri olup olmadığının...Yeni fakettim , haftaya lütfü hocaya göstericem o testleride , normal aralıkta çıkmış , belki bi yol gösterir o testlerde ...

Canım senin rahimdeki perde yüzünden düşüklerin oldu galiba , o problem artık ortadan kalktığına göre , yakındır seninde güzel haberlerle gelmen diye düşünüyorum...

hamile kaldığında yol problem olmaz heralde , bebeğin için gel bence her ay , her hangi bir problem olursa ( Allah korusun tabi ) lütfü beyin ultrasonundan hemen tespit edilip önlem alınabilir .

bacım zafere nasıl ulaşıcan anlatsana:hooray:bizimki kıçını devirip yatınca benimde uykum geliyo hiçç uğraşmak istemiyorum:roflol:

AH BE KUZUMM
TECAVÜZ KAÇINILMAZSA ZEVK ALMAYA BAK.:nazar:
ONU KULLANCAKSIN ARTIK ERKEK ZİHNİYETİNE BÜRÜN:lepi: HEP ONLARMI ERKEKLİK YAPICAKkötükedihüso
delikafaduldendelikafadulden

Papatyacigim geldi opuyorumnanaktan ama ben cikmak zorundayim yaaaaa ufffff :gitme: kocis evde bekliyo gec kaldim :mymeka: tatliskolar ben 20 dakika sonra evdeyim biryere ayrilmayin hedelikafadulden simdi geliyom yoksa küserimmmm:dilcikar::umursamaz:

OFFFF NE UZUN YAZMIŞSINIZ SABAHTAN BERı OKU OKU ANCAK BıTTıılaelaelaelaelae
OKUMAKTAN YORULDUM AKŞAMA BEN 11.GÜN ÇALIŞMAMI YAPTIKTAN SONRAkötükedihüso GÖRÜŞÜRÜZŞeniz

canım benim çok teşekkür ederima.s.ya ben burayı ve sizi bunun için seviyorum iştekaydirigubbakcemile5melek arkadaşımıza sorduğum bir soruyu tüm içtenliğiyle yanıtladığın için çok teşekkür ederim tekrar:1hug:melek arkadaşımızda gitmişti osman hocaya bizim onunla değerlerimiz aynı ona lütfü hoca karar versin demiş iğne dozu için. bende gitmeyi düşünüyodum da şimdi acaba gitmesemmi diyorum ne dersin kafam karışırmı acabaa
Canım bence daha önce hiç gitmediysen hamilelikten önce git Osman Beye. Ben bekleme döneminde gideyim aradan çıksın demiştim , hamilelikten önce bi karar verilmiş olsun demiştim. Bence sen de öyle yap. Yanında daha önce yapılan pıhtılaşma sonuçlarını götür , ilave gerekli gördüğü tahlilleri yaptırırsın , zaten sanırım 1 haftada çıkmıştı. Sonuçlarını alınca , bu sonuçlara göre hangi doz iğne kullanmam lazım diye sor , netleştir. Hamile olduğunu öğrenince de hemen başla. Hamilelikten sonra zaten 4. ayda kan akımı değerlendirmesi başlıyor diye biliyorum ben , Osman bey de öyle söylemişti. Sen gene de bi sor Osman beye.Melek e yazdığım gibi bence bütün hamilelik boyunca hematologa gitmene hiç gerek yok . Lütfü beye gideceksen o gerekeni yapacaktır. Gene de sen bilirsin canım , bi düşün istersen...

kızlar ya cok kotüyümmmmmmmmm:KK43:( 6.gününden 16.gününe kadar gün asırı yapmıstık,adetim 20.sinde olucaktı,bu sabah adeeettttt olduuuuuuuuum,neredeyse ağlıcaktım,ama nasıl olur böyle bişiy,cok calısmıstıknasıl tutmaz,daha oncekı dusuğumde sadece 2 gün yapmıstık ve tutttu bu sefer nıye olmadı,benım gıbı durumda olan warmıııııııııııııı:çok üzgünüm:

selam kızlarr..
doktordan geldik şimdi,herşey yolundaymış çok şükür oğlişim 3300 kg olmuş...
çatı muayenesi yaptı,çatı durumu ne iyi ne kötü dedi..
ama normal doğumda zorlanabilirsin bebek biraz büyük dedi..
veeee bugün son iğneyi kullan ve bırak artık dedi..
çok çok büyük ihtimalle herhangi bir sorun olmazsa haftaya cuma günü(25 eylül) doğum olacak dedi..
bu durumda doğumdan 1 hafta öncesinde iğneyi bırakmış olacam..
haftaya çarşamba günü yine son bir kontrolden geçicem..

şimdilik bizde durumlar böyle kızlar...ayy haftayı düşündükçe elim ayağıma dolaşır oldu..

allahım herkese yaşatsın bu duyguları tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..
Canım sağlıkla bebişin kucağına almanı diliyorum , her şeyin yolunda olmasına çok sevindim...
Kizlar dün bir karton dolusu ilaclarimi aldim akannehir buzdolabina yerlestirdim .Allah izin verirse yarin igenemin birine basliyom.zemuszemus Dualarinizi benden eksik etmeyin ne oluuuuurrrr .opuyorumnanaktan
Canım inşaallah ilk seferde gelir bebişlerimizzzz ...Amiiiinnnnn...

KAÇAMIYO ZATENkötükedihüso
8.9. GÜNLER TAMAMDIR 10.GÜN PAS GEÇTİK ZORLAMADIM TEMELLİ AMA BU AKŞAM 11. GÜN ARTIK RİSKE ATAMAM BAYRAM SONUNA KADAR BENDEN KAÇAMAZ.MUHAAHHAHAHAHkötükedihüso

Bencede riske atma , bugün mutlaka çalışın :kedi:Zaten gün aşırı diyorlarya arada bir gün olmasada olur...Hadi canderyacım az kaldı sanada , ooohhhh burası hamilelerle dolacak yakındaaaaaa:teytey:

kızlar ya cok kotüyümmmmmmmmm:KK43:( 6.gününden 16.gününe kadar gün asırı yapmıstık,adetim 20.sinde olucaktı,bu sabah adeeettttt olduuuuuuuuum,neredeyse ağlıcaktım,ama nasıl olur böyle bişiy,cok calısmıstıknasıl tutmaz,daha oncekı dusuğumde sadece 2 gün yapmıstık ve tutttu bu sefer nıye olmadı,benım gıbı durumda olan warmıııııııııııııı:çok üzgünüm:
Canım benim bir önceki ayda olmamıştı , çalışmıştık ama çok stres yapmıştım ve tıpkı seninki gibi adetim 3 gün erken gelmişti...Adet bitince bile test yapmıştım düşün yani inanamamıştım...Sonraki ay yine sıkı çalıştım ama kafama takmadım , düşünmemeye çalıştım , geldi bebişim çok şükür...Hiç üzülme canım , bu ay olur inşaalllah , önemli olan hayırlısının olması...

Canım benim bir önceki ayda olmamıştı , çalışmıştık ama çok stres yapmıştım ve tıpkı seninki gibi adetim 3 gün erken gelmişti...Adet bitince bile test yapmıştım düşün yani inanamamıştım...Sonraki ay yine sıkı çalıştım ama kafama takmadım , düşünmemeye çalıştım , geldi bebişim çok şükür...Hiç üzülme canım , bu ay olur inşaalllah , önemli olan hayırlısının olması...

canım ya insallah dediğin gibi olur artık hayırlısı bi dahaki aya,bende heralde zamanı degıl dıyorum,esım de ıyıkı olmadın sımdı bayram ustu doktoruda bulamazdık dedı,cunku oldugum anda ıgneye baslıcam,cok sagol rahatlattın benı

MELEK 76
Canım senınkı 5+3 masallah allah hepımızı saglıklı bır sekılde tamamına erdırsın insallah.Benımde 7+4 oldu.Ben ılk hamılelıgımden bu tarafa clexan 0,2 kullanmaya basladım halada devam edıyom.Lütfü hoca sana ıgneye baslamanı söylemedımı?Bende 677, 1298 heterozıgot.Dıgerlerı normal.Homosısteın 8,7

yaaa hic kimse yok :umursamaz: bende biraz örgü yapayim:hulya: yegenime ceket örüyom cokkkk tattliiiii bitince resmini koyarim

kız hamile olupta düşük yapıyor olma.test yap bi bakalım......

anna tek kalmışım :gitme:
hadi bende kaçtım akşama çok işim var:hulya:
görüşürükkkkkkkkkk

selam kızlar uzun zamandır giremedim çünkü net yoktu maalesef gülayın hamiş olduğunu okudum çok sevindim allah tamamına erdirir inş baharcım senin içinde çok üzüldüm ve seni çok merak ettim inş birdaha böle kötü sonuçlar olmaz canı allah sabır versin
bu arada ravzacım beni merak etmiş okuduğum kadarıyla fazla okuyamadım çünkü sadece bir selam yazayım dedim beni unutmayın hepinizi çok özledim ve çok öptüm

X