Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar merhaba

hepinizi çok özledim, işler çok yoğundu, akşamları da evde değildik, özledim sizleri.

gülaycım hayırlı olsun çok sevinidm ikiz ikiz demek ha!allah tamamına erdirsin bacım :Saruboceq:

büşracım umarım daha iyisindir, herşey yoluna girecek dilerim, dualarımdasın sositososito
ne olursa olsun yatıp dinlenmende fayda var, allah tez zamanda şifa versin.

dinamisscim, limburgcum bebişler iyi haberlerinizi okuyorum canlarım.

kahvelokumcum, en kısa zamanda hayırlsıyla güzzzel haberler vereceksin, hissediyorum.

umutsevgimcim, şekerdeki gelişmelere çok sevindim bacım, hadi gözün aydın, rahatlamışsındır. bazen doktorlar farklı şeyler yağıyorlar işte naaparsın ama olan bize oluyor.

çalıkuşuuumm dua edicem sana da, yarasın iğneler, çoğul çoğullara vesile olacaklar innşallah içini ferah tut bacım :Saruboceq:

geleveracım sende ne var ne yok tatlım?

unuttuğum pıhtıdaş varsa onlar da aklımda aslında...caaanı gönülden bilsinler bunu opuyorumnanaktan

canlar yarın kocişle bayram tatili için yurtdışına çıkıyoruz biz alkisalkisalkis
çarşamba gününe kadar, hepiniz ve beişler ve hamişler sağlıcakla kalın, şimdiden iyi bayramlar.
allah herkesin gönlünün muradını versin :Saruboceq:

MELEK 76
Canım senınkı 5+3 masallah allah hepımızı saglıklı bır sekılde tamamına erdırsın insallah.Benımde 7+4 oldu.Ben ılk hamılelıgımden bu tarafa clexan 0,2 kullanmaya basladım halada devam edıyom.Lütfü hoca sana ıgneye baslamanı söylemedımı?Bende 677, 1298 heterozıgot.Dıgerlerı normal.Homosısteın 8,7

Amin canım...Canım ben sadece asprin kullanıyorum şu anda...Bende mthfr677 hetero , diğerleri normal.Homosistein seninkinden daha düşük 7,1 di yanlış hatırlamıyorsam...Ultrasondan her şeyin normal olduğunu söyledi , 6+1 de ( haftaya çarşamba ) kalp atışlarına ve kan akımına tekrar bakıcam , ona göre iğneye başlicaz dedi...Değerlerimiz yakın aslında değil mi?Senin kaç düşüğün vardı önceden ?

kızlar merhaba

kahvelokumcum, en kısa zamanda hayırlsıyla güzzzel haberler vereceksin, hissediyorum.

canlar yarın kocişle bayram tatili için yurtdışına çıkıyoruz biz alkisalkisalkis
çarşamba gününe kadar, hepiniz ve beişler ve hamişler sağlıcakla kalın, şimdiden iyi bayramlar.
allah herkesin gönlünün muradını versin :Saruboceq:

canım, tşk ederim.. umarım tatiliniz çok güzel geçer..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 17 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....3 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........37 haftalık (erkek) (25 eylül)
çiçeklara......................36 haftalık (kız)
funda1980....................35 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................34 haftalık (kız)
sılaya..........................33 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............29 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........26 haftalık (kız)
smmm06.....................25 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................17 haftalık
limburg1985.[arzu]........16 haftalık
umutsevgim.[sibel]........15 haftalık
nilüfersahh....................14 haftalık
kardelen86.....................10 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
gulsummm....................9 haftalık
_beray_.........................7 haftalık
göbete.........................7 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
melek76.......................5 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim
canderya200..........--1 haftalık (bende şöle ilişiverdim)

ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................5 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........2 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..)
(bu hafta iyi çalışmam gek)

kızlar çok uzun konuşmuşsunuz okuyamıyorum zorlanıyorum
hasta olanlara geçmiş olsun
iyi haber alanlarıda tebrik ederim
hepinize sevgiler.
yarın annem anjio olacağı için giremiycem hoşcakalın.....

umutluyuz ....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........2 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..)

hepinize sevgiler.

geçmiş olsun canım.. inş iyi geçer annenin anjiyosu.. acil şifalar...

kızlar eserizmiri çok merak ettim ne yaptı aceba inşallah sağ salim kavuşmuştur bebişine. canım bizleri en kısa zamanda haberdar et tamam mı?

kızlar fazla detayı daha sonraya bırakıyorum. bebişim dünyaya geldi.... normal doğum maalesef yapamadım suni sancı verildi öğlene kadar ama açılmam olmadı sonra sezeryana çevirdik. dr.um doğumdan sonra ii ki normal yapmamışız dedi... zor olacakmış normal olsaymış... bebişim ve ben ii yiz sadece anesteziden sonra ben biraz korkuttum dr.ları sağ ayağım açılmadı ertesi güne kadar hissetmedim ve yürüyemedim ertesi gün kendime geldim nedenlerinden biri kullandığım kan sulandırıcıymış... daha sonra yazacağım detaylar var bebişim beni bekliyor ağlaya zırlaya :) hepiniz kendinize ii bakın dualarım hep sizin içindi ... öptüm :)

ESERCıM , gözün aydın canım , Allah anneli babalı büyütsün , hayırlı-uzun ömürler versin oğluna..Sorun yaşamana üzüldük ama neyseki şu an iyisiniz çok şükür .Çok sevgiler..

hepinize sevgiler.
cok gecmis olsun canimcim hayirlisiyla olsun bitsin insallah bu arada gordum fotonu masllah cok guzelmissin canim optum
kızlar fazla detayı daha sonraya bırakıyorum. bebişim dünyaya geldi.... normal doğum maalesef yapamadım suni sancı verildi öğlene kadar ama açılmam olmadı sonra sezeryana çevirdik. dr.um doğumdan sonra ii ki normal yapmamışız dedi... zor olacakmış normal olsaymış... bebişim ve ben ii yiz sadece anesteziden sonra ben biraz korkuttum dr.ları sağ ayağım açılmadı ertesi güne kadar hissetmedim ve yürüyemedim ertesi gün kendime geldim nedenlerinden biri kullandığım kan sulandırıcıymış... daha sonra yazacağım detaylar var bebişim beni bekliyor ağlaya zırlaya :) hepiniz kendinize ii bakın dualarım hep sizin içindi ... öptüm :)

cok sukur canim biraz uzuldun ama nihayet sende mutlu sona ulastin ALLAH anali babali buyutsun insallah bebisinide koklayarakop bizim icin opuyorum

LIDYACIM saol bitanem yoktun ne zmandir biz iyiyiz cok sukur hadi bakalim sendende guzel haberler bekliyoruz sizede iyi tatiller bol bol dinlen eglen ve guzel vakit gecirin kocisinle beraber optuk canim

kahvelokumcum teşekkürler tatlım opuyorumnanaktan

geleveracım çok geçmiş olsun acil şifalar inşallah :Saruboceq:

eserizimircim, çok şükür. allah sana güzel günlerini göstersin yarabbim.darısı da başımıza olsun :Saruboceq:

limburgcum sağol güzelim, inşallah en kısa zamanda allahın izniyle ben de isteyen herkes de güzel haberlerimizi paylaşırız hep burdan sonuna kadar :Saruboceq:

tekrar iyi bayramlar ve herkese onyüzbin öpücük opuyorumnanaktan

kızlar fazla detayı daha sonraya bırakıyorum. bebişim dünyaya geldi.... normal doğum maalesef yapamadım suni sancı verildi öğlene kadar ama açılmam olmadı sonra sezeryana çevirdik. dr.um doğumdan sonra ii ki normal yapmamışız dedi... zor olacakmış normal olsaymış... bebişim ve ben ii yiz sadece anesteziden sonra ben biraz korkuttum dr.ları sağ ayağım açılmadı ertesi güne kadar hissetmedim ve yürüyemedim ertesi gün kendime geldim nedenlerinden biri kullandığım kan sulandırıcıymış... daha sonra yazacağım detaylar var bebişim beni bekliyor ağlaya zırlaya :) hepiniz kendinize ii bakın dualarım hep sizin içindi ... öptüm :)[/QUOTE

canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün sanada çok geçmiş olsun ayrıntılarını bekliyoruz sen bebişin öpüldünüz

ben yaslandim diyorum ama kislar bana inanmiyor 31 oldum :gitme: önceden bende herifi görünce üstüne altlayasim geliyodu ama simdi tik yok hayatim mafoldumben.
Len macun yesem iyi gelirmi acaba delikafadulden

gidiyonmu :gitme: bende cikiyom eve gidiyom. :a015:

canım günaydın ben geldim kızzzzzopuyorumnanaktan daha yaşımız kaç başımız kaç bacım dur hemen yaşlandım demek yokkk:teselli:30'lu yaşlar kadınlar için en güzel yaşlarmış bikerem:sm_cool:eek: işyaşa başa bakmıyo kızım ben sana söyliyimbende senden bir yaş küçüğüm ama evlendim evleneli öyle pek üstüne atlar vaziyetim yoktur adamın:uhm:dün fön çektirdim saçlarıma onu bahane ediyorum iki gündür bozulmasın dokunma diye:roflol:yavrucum macun falan derken bide kilo almayalım:1shok:bide fazlaca etkisini gösterirse bilemem artıkım:icecream:

Günaydınlar kızlar :)

Gelevera çok geçmiş olsun canım, inşallah annen bir an önce sağlığına kavuşur.

Eserizmir tekrardan tebrikler canım, allah analı babalı sağlıkla mutlu günlerde büyütmeyi nasip etsin inşallah sana da hepimize de:Saruboceq:

Papatyacım canım, sen de iyisin güzel haberlerini okudukça mutlu oluyorum inanki :)

Reisdevrim, smmm06, tulun kızlar sizler de iyisiniz umarım :)

X