Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

napıyım canım ıyıym dün eşimle birden gaza geldik bu ay bi deneyelim dedik dün başladık calısmalara artık kısmet ne zaman olursa belkı bu ay topicimizde hamiş patlaması olur:CüvCüv:

kızlar dualarınız için çok sağolun benim için ettiğiniz dualar kabul oldu sanırım kanamam şimdilik yok çok şükür umarım hiç olmaz da şu nazlı bebeğimi görürüm 9 ay sonra...

canım herşey çok güzel olucak böyle düşün ve rahatlat kendini kasma ve strese sokma. bak herşeyde düzelmiş sıkıntılar bitmiş yani gözün aydın. bu nazlıların hepsi bir gün pes edip tek tekkkk gelicek merak etme.

KIZLAR YA BU KOCA BENİ PEŞİNDEN KOŞTURUYOR kaydirigubbakcemile
GEBERTİCEM ONU.ÖFFF YA:umursamaz:
BAYRAMDA TAM 12-14.GÜNLERE DENK GELİYOR.ELİMDEN KAÇIRMAMAM GEREKLİ KOCİŞİ.YAKALADIĞIM YERDE ATLICAM VALLA :kedi::hooray::lepi:
canım bunlar genelde böyle oluyo merak etme sadece seninkine özgü bir durum değil yani:umursamaz:bizimkininde normal zamanlarda eli ayağı durmaz ne zaman bebek için çalışmalara başlıycak olsak uykusu gelir adamın kıçını devirir yatar:1ninca:bebek yapıcaz deyince psikolojisi bozuluyomuş adamın kadının hazırlaması gerekiyomuşkaydirigubbakcemilekafamçokkarıştı yazıkkkkkkk dimi -tatlicadiarzu-bizim psikolojimiz nolcak kız bacım bizi düşünen yok:dilcikar:

reisdevrim ne güzel rahatlatmışsın ,geçen ay kafayı yiyecektim sadece benim eşim böyle zannedip kimseye de bişi diyemiyodum :kedi: çocuk için yapalım dediğim zaman ya uykusu olur yada yorgun :eek:lmaz: ama baktım geçen ay öyle 1 2 ile olmuyo bu ay hiç çocuk fikrini söylemiyom gidip direk sırnaşıyom hayır diyemiyo kaydirigubbakcemile2

Canım geçen kontrolümde doktor keseyi gördü ama daha bebeğin kalp atışlarını duyamadı oda normal 8.haftayı bekleyelim dedi
Ama benim yine kanamam başladı doktorum düşük olabilir dedi mafoldumben
mümkün olduğunca evde yat dedi birde internetimiz yoktu
5gündürlü ondan hiç giremedim nete
Şimdilik evde yatıyorum canım bugün biraz kanamam azaldı ama devam ediyor
Allahım herkesin bebeğini korusun tekrar bebeğimi kaybetmek istemiyorum:gitme:
canımm geçmiş olsun moralini yüksek tut a.s.

Kızlar,
Bende bugun doktordaydım.Şimdilik Allahaıma bın sukür hersey yolundaymıs.Insallah sonuna kadar hersey yolunda gıder.benım junyır 12 mm olmus.Bı kalp atısları vardı masallah pıt pıt.yerimseniben Buyuyor teyzelerı.....
alkisalkisalkis oh ohhh göbeteecimm gözün aydınn,yerim o pıt pıtları bennalkisalkisalkis

Canım teşekkür ederim , görmemişim kusura bakma nolur..Bir de ben herkesten alıntı yaparak cevaplama nasıl yapılıyor hala bilmiyorum. Okurken not alıyorum öyle yazıyorum. Bazen de görüyorsun aniden çıkman gerekiyor sonra da yazmayı unutabiliyorsun. Bilerek olmadı inan ki , hatta ben bana yazılmayan mesajlara bile üstüme vazife olmadan cevap yazan biriyim.Sana cevap yazamamışım , çok özür , darılma bana tamam mı ? Öpüyorum canım...
canımmm olsunnn hiç önemli değil ,oluyo bazen öyle ,yine söylemezdim bende ,sen msjında unuttuğum yoktur inş deyince bende yazayım dedim canikom sorun yok yani..kaydirigubbakcemile3önemli olan birbirimize destek olabilmek değil mi??öpüyorum seni çokopuyorumnanaktan

melekcim hadi gözün aydın canım. kalp atımlarını da duyarsın inşallah.... hep böyle mutlulukla sorunsuz geçirirsin umarım hamileliğini ve bebişini kucağına alırsın....

esraben sen nasılsın canım..

iyiyim bitanem sağol .:lepi:çok çok gir kendini özletme sositososito

napıyım canım ıyıym dün eşimle birden gaza geldik bu ay bi deneyelim dedik dün başladık calısmalara artık kısmet ne zaman olursa belkı bu ay topicimizde hamiş patlaması olur:CüvCüv:

hadi bakalım hayırlısı rast geleeeeezemuszemuskaydirigubbakcemile5 inşallah canım isteyen herkese versin. bende kasımdan sonra inşallah kromozomlarda birşey çıkmazsa çalışmalara başlıycam. hoş beni bekle demiştim ama sen dayanamamışsın gördüğüm kadarıyla:umursamaz:

canım herşey çok güzel olucak böyle düşün ve rahatlat kendini kasma ve strese sokma. bak herşeyde düzelmiş sıkıntılar bitmiş yani gözün aydın. bu nazlıların hepsi bir gün pes edip tek tekkkk gelicek merak etme.

sağol canım benim inşallah....pes ediyor sanki bu sefer inşallah yüzünü görebileceğim nazlının öyle hissediyorum

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
esraben, cherry76+, kahvelokum, krizantem20, siber

arkadaşlar herkeşlere günaydınnnopuyorumnanaktan

hadi bakalım hayırlısı rast geleeeeezemuszemuskaydirigubbakcemile5 inşallah canım isteyen herkese versin. bende kasımdan sonra inşallah kromozomlarda birşey çıkmazsa çalışmalara başlıycam. hoş beni bekle demiştim ama sen dayanamamışsın gördüğüm kadarıyla:umursamaz:

ayyy valla bekleyemedimmm:kedi: okadar cok ıstıyoruzkı esımlehadı dedık baslayalım sende fazla bekleme ınsallah kromozomlarda falan bısey cıkmaz yetişelim birbirimize.

krizantem canım beni kociş benden daha temkinli:KK43:( hoca nedediyse o diyo. kasımsa hatta aralık bile olabilir kendini iyice bir toparla diyo:KK43:( aslında beni o gaza getirse belki ekimde kontrolden sonra düşünebilirim ama çok kuralcı yada ne biliyim korkuyo tekrar aynı şeyleri yaşamamdan sanırım. benim bir kaç ayım daha var yani gülüm. sana iyi çalışmalar:)))

Kızlar,
Bende bugun doktordaydım.Şimdilik Allahaıma bın sukür hersey yolundaymıs.Insallah sonuna kadar hersey yolunda gıder.benım junyır 12 mm olmus.Bı kalp atısları vardı masallah pıt pıt.yerimseniben Buyuyor teyzelerı.....

hadi gözün aydın. allahım hayırlısıyla tamamına erdirmek nasip etsin inşallaaahhh...

Canım geçen kontrolümde doktor keseyi gördü ama daha bebeğin kalp atışlarını duyamadı oda normal 8.haftayı bekleyelim dedi
Ama benim yine kanamam başladı doktorum düşük olabilir dedi mafoldumben
mümkün olduğunca evde yat dedi birde internetimiz yoktu
5gündürlü ondan hiç giremedim nete
Şimdilik evde yatıyorum canım bugün biraz kanamam azaldı ama devam ediyor
Allahım herkesin bebeğini korusun tekrar bebeğimi kaybetmek istemiyorum:gitme:

geçmiş olsun büşra. herşey yoluna girer ssen merak etme. normal kanamadır inşallah. ama kendini yorma sakın. dinlen. işler bebeğinin ve senin sağlığından daha önemli olmasa gerek.. iyi bak kendine canım..

iyiyim bitanem sağol .:lepi:çok çok gir kendini özletme sositososito[/QUOTE]

tamam giriyorum bak.. söz dinliyorum kaydirigubbakcemile2

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
esraben, cherry76+, kahvelokum, krizantem20, siber

arkadaşlar herkeşlere günaydınnnopuyorumnanaktan

günaydın canııımm. güzel bir gün olsun herkes için inaşallaaaahhhhh....opuyorumnanaktan

KAHVELOKUMUM napıyon gızzz sessiz sessiz topikte:)))) bak delün gelmesin yanına çık kızım nerdeysen aloooooooooooooooooooo

krizantem canım beni kociş benden daha temkinli:KK43:( hoca nedediyse o diyo. kasımsa hatta aralık bile olabilir kendini iyice bir toparla diyo:KK43:( aslında beni o gaza getirse belki ekimde kontrolden sonra düşünebilirim ama çok kuralcı yada ne biliyim korkuyo tekrar aynı şeyleri yaşamamdan sanırım. benim bir kaç ayım daha var yani gülüm. sana iyi çalışmalar:)))

canım eger sen ıstıyosan esını gaza getırebılırsın yaparsın yanı onlar bızım hazırız dememızı beklıyolar bız daha cok uzuluyoruz yıpranıyoruz dıye bıza kıyamıyorlar esım hep bana bıraktı ne zaman kendımı hazır hıssedrsem dıye benım 5 ay daha dursam psıkolojım hep aynı olucak bılıyorum cunku dusuncelerım korkularım hıc degısmıycek bunu bıldıgım ıcın zaman kaybetmek ıstemedım.

X