Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

blauen2060613.jpg
[/URL][/IMG]

yürüyerek buraya ciktik kocisle, ramazandan önce kahvalti ve öglen yemegini burda yedik

ayyy calıkusum cok guzel bı yermıs kızz kocısle yuvarlana yuvarlanaaa ohhhhhh:) kızma emiiii

umut_sevgim canım bu tahlilini birde dahiliyede yaptır en iyi sonucu ordan alırsın kadın doğumcunla aynı anda git dahiliyeye troit rahatsızlığına dahiliye bakıyor bide öle dengesizlikler olabiliyo ama senin mg bana yüksek geldi hapının derecesini bir an önce ayarlamaya bak hamilelikte çok önemli

çalıkuşum çok güzel bi yer ama nede olsa gurbet be bacım her yanı altın olsa illede vatanım gerçi bu benim fikrim

çalıkuşum şu an orda havalar nasıl sıcakmı soğukmu

canim suan baya güzel günesli ama burasi genelde yagmurlu geciyor aynen trabzon gibi buranin havasi.
Ama ormanlik güzel ben zaten sehirde pek yasayamam ama kocis burayi hic sevmedi akannehir o ankaradan geldi , shirden indim köye diyor devamli :mymeka:

onun şu an tek bi eksiği var bebiş allahın izniyle oda olursa kocişinin gözü oraları görmez bile seninde az kaldı dimi bayramdan hemen sonra başlayacaksınız değilmi

çok sevindim canım hayırlısıyla başlayında gerisi gelir işallah perşembe konuşacaksınız demek perşembe gelmekte bşlmez senin için şimdi çok heyecanlı allahım yardımcın olsun canım işlerin çarçabucak olsun zorluk yaşamazsın işallah

çok sevindim canım hayırlısıyla başlayında gerisi gelir işallah perşembe konuşacaksınız demek perşembe gelmekte bşlmez senin için şimdi çok heyecanlı allahım yardımcın olsun canım işlerin çarçabucak olsun zorluk yaşamazsın işallah

Cok tesekkür ederim canim , evet heyecanli bir bekleyis baslayacak bizim icin.
Rabbim hayirlisini versin Insallah tutar.
Hersey kismet olmasada ne yapalim biz elimizden geleni yaptik deriz artik

umut sevgim, ben 9 ay önce ilk hamişliği yaşadım, önce kanama sonra da kalbi durdu 8. haftada. lütfü bey MTHFR 677 ve MTHFR 1298 hetero. buldurdu bende.kürtaj oldum.coraspin ve folbiol başladık. 2.de kalp atımıyla iğne dedi, 0,4 clexane.

Sonra bir de Ağustosta hamiş kaldım, onda da kese göründü tek; ne kalp ne bebek mafoldumben
6.5 hafta falandı, kendi düştü, geçen ayın 10' u gibi başladı düşük, yani daha regl tarihim de gelmedi çalışmalara başlasam ne fayda kaydirigubbakcemile3 düşükten sonra ilk reglimi olayım o da ancak ekimde başlarız çalışmalara inşallah demektir allah izin verirse. Bu düşükten sonra Osman Özcebe hematologa gittim o da PAI 1 hetero bulmaz mı!!! :nazar: işte şimdi reglimi ve hamişliği bekliyorum senin anlayacağın umut sevgim bacım.o da kanda görür görmez betayı iğne dedi, ben söylerim lütfüye merak etme dedi hemen başlarsın allah ondan razı olsun. bu arada lütfü hocam da şu reglimi bi olayım eylül sonunda bi tetkik isticem dedi, heralde Osman Hoca yaptırdı zaten onun istiyeceğini bilemiyorum görücez bacım.

kız ravza başla diyosun da bacım daha düşükten sonraki yımırtlamam gelmedi ki anacım :eek:

bir de sizin kocişler de yapıyor mu bilmem ama doktor bize şu kadar bekle mi dedi töövbeee ikna edemiyorum ben kocişi, bırakmıyor korunmayı, doktordan mı korkuyor nedir kızar diye kaydirigubbakcemile3

çalıkuşuuum orda çoğul çoğullarını koşturasın yeşilliklerde inşallah :Saruboceq:

amin geleveracım bacım :Saruboceq:

X