Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ne mutlu hoşgeldiniz maşallah canım pıhtılaşma türünü ve tedavi şeklini bizimle paylaşırsan daha mutlu oluruz... her bir doğum yapmış bayan bizlere ciddi umutlar yaratıyor... :1hug:

cnm benim pıhtılaşma patolojide çıkmadı bebekteki parçada benden giden parçada temiz çıktı ama doktorum elle yapılan kanama zamanı testinde gördü pıhtılaşma zamanıu kısaoldu dedi, ve frakxiparine 0.3 ile yola çıktık hergün göbekten kan sulandırıcı bu igneyi kullandım hala kullanıyorum ve bebe aspirinide içiyorum tesadüf bu tedaviye başladık ve şükürki bulduk sebep buymuş bebege giden kan pıhtılaşıyomuş şuan 296icı ignemi olcam göbekten son haftaya kadar doguma kadar igneye devam kızlar ve melek kızım zeyneb ada;m çok saglıklı bu tedavi sayesinde

amin cnm benim darısı sizlere inş hamilenin duası kabul olrumuş inş her istiyen anne adayı sorunsuz hamile kalır ve sorunsuz bi gebelik dönemi geçirir ben çok çile çekti,m bu gebelikte yüzde 80düşük riskiyle yola çıktım şükür rabbim yardımcı oldu bize melegim sıkı sıkı tutundu hayata

ay ne kadar güzel olmuş bak nasipte varsa oluyor demekki maşallah

cinsiyeti ne canım bebişin ve tabiki ismi ay ne tatlı maşallah :teytey:

musyas canım seni bir anda soruya boğdum ama kadın doğumcu nasıl olupda anladı ki bunu.. burada bulunan herkes genetik labaratuarlarında yapılan trombofili testleriyle öğrendik pıhtılaşma problemimizi

amin canım çok çok dua et bizlere :) bende buay belki diyordum ama günüme daha 5 gün olmasına rağmen leke geldi sanırım bu ayda yok allahım yardımcımız olsun

amin canım çok çok dua et bizlere :) bende buay belki diyordum ama günüme daha 5 gün olmasına rağmen leke geldi sanırım bu ayda yok allahım yardımcımız olsun

feryadcım kahverengi lekemi geldi ümitlendirmek istemiyorum ama benimde günümden 3yada 4 gün önce leke gelmişti ve bi daha olmadı ondan sonrada hamiş olduğumu öğrenmiştim hadi canım işallah bak şimdi, çok heyecanlandım ama ümitlendirmek istemem canım

arkadaşlar iğnelere kaçıncı haftada başladınız ben salı günü doktora gidecem ve mutlaka kanı sulandırıcı iğne isticem şuan 4buçuk haftalık hamileyim.Lütfen yardımcı olun.

Sağol canım bende senin düşündüğünü düşünüyorum ve inş. diyorum tabiki ama hayal kırıklığına uğramamak için kendimi en kötüsüne hazırladım :) birde coraspin kullanıyoruz ya günlük bunun etkisi de olabilir diye düşünüyorum hayırlısı ar tık rabbim gönlümüzden geçeni HAYIRLISI ile verir inşallah :Saruboceq:

umutluyuz canım benim hayırlı olsun işallah . ben 6 .cı haftada başlamıştım iğneye neden salıyı bekliyorsun pazartesi gitsene

amin feryadcım ama sen yinede temkinli ol hamişde olabilirsin o yüzden dikkat et kendine hadi işallah pazartesi bi kan testi yaptırsana hem öle bişey varsa iğneyede erken başlamış olursun

ravza1818 aslında ben cuma gittim ama doktor ultrasondan bakmadı bir şey demedi,kan testi verdi bir sürü ve ege üniversitesine sevketti pazartesi o testleri yaptırcam eşim burda yok salı gelcek o gelince de bucaya doktora gidecez o yüzden canım ama ben biran önce iğne kullanmak istiyorum gerçi pıhtılaşma olup olmadığı belli değil protein s değerim yüksek sadece ama mthfr677 testi eksik o yüzden endişeleniyorum canım neyse başını şişirdim kusura bakma

valalhi kuşum genelde çogul düşüklerin nedeni kan pıhtılaşması dedi ve benim 3lemeden gen testine yoıllamadılar istde bende riske girdim açıkcası yatutarsa die tuttu şükür doktorum süğper doktor buarada vallahi tavuk yesem 3gün önceden anlıyo usgde ne yedin dönermi diyo şaşıyom kalıyom

baharcım canım nasılsın doktora gitmiştin ne dedi doktor sen yazdın benmi kaçırdım acaba işallah güzel haberlerle gelmişsindir

Kızlar kusura bakmayın haber veremedim ama malesef bebeği göremedik ultrasonda salı günü tekrar bakıcaz ama hemen hemen hiç umut yok denebilir sonrada kürtaj olucam hayırlısı nasip değilmiş bu da olmadı ama birgün elbet olucak hepinize desteklerinizden ötürü çok teşekkürler sizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…