Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşum, şifa olsun o çaylar inşallah,tez vakitte açılsın tüpcükler...öpüldün canımmmm.

Tessekkür ederim canim Insallah sifa olur. Onunla birlikte sogan kürünün tarifini göndermisler bakalim deneyecegim insallah iyilesirim

Valla yakin olsak ben gelirim hemen, ben ev isi yapmaya bayiliyorum eee birazda temizlik manyagiyim. Annem izine gittiginde gelince kendi evini taniyamadi iyi anlamda tabi kaydirigubbakcemile3 o seneden beri hep icim rahat gidiyorum izine nasil olsa gelince evimi misler gibi bulacagim diye bana laf atar opuyorumnanaktan

benımde ıgneyı yaptıktan sonrakı sanıyeler yanma oluyordu 2 dakıka sonra gecıyordu yanlıs yapmamısındır yaptıkca elın alısır sanrım daha kolay yaparsın.

Papatyam canim benim sen yeterki saglikli bir sekilde bebisine kavus ben sanada gelir yardim ederim opuyorumnanaktan ama yok yok vazgectim :umursamaz: ben bebisle oynarim sen yaparsin isleri kaydirigubbakcemile3

bugün herkes kaçakkaydirigubbakcemile5
bende Ayvalığa dalışa gidiyorum.pazartesi görüşürüz kızlar.:lepi:
bebelere iyi bakın olmayanlarda hafta sonu iyi çalışsın:)

şencim gözün aydın canım tayin çıkmış,bende iliçi istedim ama olmadı ...
taşınmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim ,hemen adresi ver yardıma geleyim D
kolay gelsin ..

kızllaaarr hep iğne hep lmaz:hap vitamin mi konuşcaz hıııı lmaz:
şu an ajda pekkan tadında oturmamı sağlayan basit bir ev maskesi tarifi yapın da bakın kaşınızı kaldırabiliyor musunuz o suratınızdayken naniknanik
1 yumurta akına 1-2 damla limon koyup boyun ve yüzünüze sürün, sonra da su ve varsa gül suyuyla temizleyin 30 dk.sonra, ayyyyy gııp gıcır oluyooor :smiley-cool:

ben şimdlik kaçtım, akşam evde değiliz, hepücüğünüzü öptüm opuyorumnanaktan

bu hafta da misafirlerim geliyor ordudan, gündüz işten yakalmaya çalışıcam artıkkk kaydirigubbakcemile5

hepiniz allaha emanet olun, bebişler de hamişler de...
bekleyenler de tez zmanda muradımızı alalım inşallah :Saruboceq:

Misafirlerim gitti , evimi temizledim , çamaşırlarımı yıkadım , akşamada iftara davetliyim....

ooooohhhh birazda ben keyif yapayım canımmm...Çalışmalarada devam , yumurtlama dönemimde bitti galiba ama olsun nolur nolmazz dimi , geç döllenme filan :)

Bugün pek kimse girmemiş , herkesin keyfi yerindedir inşaallah ... Akşama görüşürüüüzz...

merhaba arkadaslar,ben en son 25 ağustosta adet oldum hayırlısı eylule ,artık bir an once hamıle kalmak ,anne olmak ıstyorum.gecen ay cok umıtlıydım ama napalım kısmet degılmıs

dinamis canım bana kısaca nasıl yapacagımı anlatırmısın oturma şeklini iyneyi karın tarafındanmı yandanmı anlatamıyorumki bu gün kendim yapmayı düşünüyorum ama nasıl olacak bilmiyorum

Canım biz iğneyi üst bacaktan ön taraftan yapıyoruz. Hiç göbekten yapmadım.
Ben oturuyorum ya da uzanıyorum farketmez yani, eşim de iğneyi tam dik tutarak değil hafif yan eğimli olacak şekilde diz kapağının 4-5 parmak yukarısı ile bacağın en üstünün 4-5 parmak aşağı bölgesi arasında bir yere yapıyor.
Benim doktorum tam dik yaparsanız kas dokusuna falan gelme ihtimali olur ama tam deri altına yapmanız gerek demişti bu nedenle hafif eğimli tutarak yapıyoruz.
Başka da nasıl anlatılır bilmiyorum ki canım.
Buraya resim eklemeyi bilmiyorum ama özelden bana bir e-posta adresi gönderirsen sana iğne vurulma yerlerini gösteren bir resim atabilirim. Bana da sağolsun meryemmeryem göndermişti, ona da doktoru vermiş. Ana nasıl yapılacağını değil, iğne yapabileceğin yerleri gösteriyor bu broşür.

Umarım bir an önce iğnleri sorunsuz yapmaya başlarsınız canımcım.

kaydirigubbakcemile2 kızlar hadi gelinde oynayalım tek başıma oynamak istemiyorum... çok yemeyin valla iyice pıhtılaşırsınız... kaydirigubbakcemile

selam topigi gördüm bende paylaşım yapıyım dedim ben 2kere kan pıhtılaşması nedeniyle 4ve 4.5 aylıkken bebeklerimin kalbi durdu alındılar ve 9ay sponra tekrar denedik tedaviyle bebegimiz şuan bizimle 8aylık karnımda şükür kıslar ümidinizi yitirmeyin rabbim bi kapıyı kapatıp digerini açıyo inş saglıkla minigim ekim1de bizimle olcak

zemuszemus lidyammm o yumurtayı ben bazen yapıyorum ama limon koymadan içine bir çay kaşığı toz şeker koyuyorum öle duymuştum zemuszemus amaaaaaaannn biz zaten fıstık gibiyiz de işte amaç fıstıklığımız bozulmasın dimi........ zemuszemus sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…