Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

amin feryadcım ama sen yinede temkinli ol hamişde olabilirsin o yüzden dikkat et kendine hadi işallah pazartesi bi kan testi yaptırsana hem öle bişey varsa iğneyede erken başlamış olursun

pazartesi tahlil yaptırmayı düşünüyorum canım daha bugün akşam oldu leke yine de dikkat ediyorum artık özellikle günüme 1 hafta kala nerdeyse yan gelip yatıyorum ...iğneyi de benim gittiğim doktor günün geçtikten 5 gün sonra tahlil yaptır ondan sonra başlayacaz dedi CADIARZU lütfü beye mail attım oda kesenin olduğundan emin olduktan sonra iyneye başlarız diye cevap verdi CADIARZU anlıyacağın beklemek zorundayım ama dayanamam yine pazartesi tahlil yaptırırım tabi ogüne kadar kanama da başlamazsa :Saruboceq:

Kızlar kusura bakmayın haber veremedim ama malesef bebeği göremedik ultrasonda salı günü tekrar bakıcaz ama hemen hemen hiç umut yok denebilir sonrada kürtaj olucam hayırlısı nasip değilmiş bu da olmadı ama birgün elbet olucak hepinize desteklerinizden ötürü çok teşekkürler sizi seviyorum

İnşallah bu sefer görürler bebişi canım dualarımız seninle senin yazını okurken benim içim sızladı emin ol ama rabbim büyükheimizin hakkında hayırlısı...:Saruboceq:

Kızlar kusura bakmayın haber veremedim ama malesef bebeği göremedik ultrasonda salı günü tekrar bakıcaz ama hemen hemen hiç umut yok denebilir sonrada kürtaj olucam hayırlısı nasip değilmiş bu da olmadı ama birgün elbet olucak hepinize desteklerinizden ötürü çok teşekkürler sizi seviyorum

canım benim işallah salı günü görürsün bebişini hemen ümidini kaybetme geç döleleme olabilir belki işallah boşuna üzülüyorsundur allah yardımcın olsun

canım kaç haftalıksın belki geç döllenmiştir başka bir doktora daha git hemen kestirip atma canım ya,çok üzüldüm inşallah bebişin seninledir hayırlısı

arkadaşlar iğnelere kaçıncı haftada başladınız ben salı günü doktora gidecem ve mutlaka kanı sulandırıcı iğne isticem şuan 4buçuk haftalık hamileyim.Lütfen yardımcı olun.

canım ya sen hala nıye gıtmedınkı doktora...eşin yoksa bıle bı yakınınla gıtseydin keşke.ne varki bunda.ben ılk ogrendıgımde yalnız basıma bıle kac tane doktora gıttım.o an sadecec bebek onemlıydı.baska hıcbıseyı gormedı gozum.sende bı an omce gıdıp basla hayırlısıyla ıgnelerıne ınsallah.. ben ılk 4+3 te falan baslamıstım sanırım.ama aslında 3. haftadan sonra 4. haftanın ıcınde baslanması gerekıyo.doktorlar bu yuzden erken ogrenmeye calısın gebelıgı ıgneye erken baslayabılmek ıcın dıyolar.cunku 5. haftada artık anne ve bebek arasındakı kan akısı baslamıs oluyo.sende 5. haftandasın bak.bı an once doktora gıtmelısın.Allah kucagına almayı kısmet etsın canım...

baharcıgım...bende senınle aynı durumdaydım.2 kontroldede ne bebegı nede kalp atısını gorememıstık.ve kendımı ıyıce hazırlamıstım kurttaja.doktor az bı umut ama haftaya yıne bakalım.sen yınede operasyona hazırla kendını dedı bana.ben dayanamadım esımden habersz bı doktora daha gıttım.ve ınananmadım hem bebek hemde kalp atısı gozuktugunde 7+5. ıncı gunumdeydım.ama ordaydı ıste.gec dollenme dedıler.bılmıyorum artık.ben allahın takdırı dedım.neyse canım yanı sana soylemek ıstedıgım kendını hazırla ollumsuzluga karsı.ama bır yanında hep dık dursun. cunku her an herseyde olabılıyor...umarım senın ıcın en hayırlısı gerceklessın...dualarım senle canım benım..guclu ol lutfen...

baharcığım inşallah korktuğumuz başına gelmez inşallah bebişin salı günü sana merhaba der. ama yine de herşeye hazırlıklı olman ve güçlü olman çok güzel allah herşeyin hayırlısını verir canım bütün kalbimle ve dualarımla seninleyiz:Saruboceq: canım sende iyiki varsın bizlerde seni seviyoruz tüm kk olaraktanopuyorumnanaktan

.kızlar ıstanbulda kan pıhtılasması ıle ılgılı uzman doktor bılıyormusunuz bana yardımcı olursanız sevınırım

canım iğnelerinin dozajı neydi.günde kaç kez ve kaç mg lık kullandın.gebeliğinin kaçıncı haftasında başladın.
Diğer iki gebeliğinde de kullandın mı iğne?

yok en son hamılelıyımde kullandım fragmın ıgnesını kese gozukdukden sonra ıgneye basladık.ama olmadı. hepsı de 1 aylık dusdu. hıc kalp atıslarını bıle duymadan yani. doktorum ıstanbuldan cem beydı. bagdat caddesınde.

canım merhaba; bende senin gibi sadece 1298 heterezigotum....şu anda 36+3 günlük hamileyim... kısmetse 2 haftam kaldı doğuma... gebeliğimin başından bu yana coraspin100 , folbiol , becozmy- c fort ve fraxiparin 0.3 kullanarak bu günlere kadar geldim....

doğru doktor ve düzenli kontrollerle aşılamayacak bir sorun değil....inşallah seende en kısa zamanda hayallerine kavuşursun....

ecesem sen hangı doktora gıtdın? ben ıstanbulda yasıyorum. cem beye gıdıyordum. fraqmın ignesı yazmısdı ama olmadı yıne. acaba ıgnenın dozumu az gelıyor?

canım ya sen hala nıye gıtmedınkı doktora...eşin yoksa bıle bı yakınınla gıtseydin keşke.ne varki bunda.ben ılk ogrendıgımde yalnız basıma bıle kac tane doktora gıttım.o an sadecec bebek onemlıydı.baska hıcbıseyı gormedı gozum.sende bı an omce gıdıp basla hayırlısıyla ıgnelerıne ınsallah.. ben ılk 4+3 te falan baslamıstım sanırım.ama aslında 3. haftadan sonra 4. haftanın ıcınde baslanması gerekıyo.doktorlar bu yuzden erken ogrenmeye calısın gebelıgı ıgneye erken baslayabılmek ıcın dıyolar.cunku 5. haftada artık anne ve bebek arasındakı kan akısı baslamıs oluyo.sende 5. haftandasın bak.bı an once doktora gıtmelısın.Allah kucagına almayı kısmet etsın canım...

haklısın cANIM ama ben zaten doktordan da randevu alamadım şimdilik coraspin kullanıyorum cuma gitmiştim hastaneye doktor muayene bile etmedi pazartesi laboratuvara gönderdi beni yarın yine şansımı denicem en kötü ihtimal yarından sonra ben de çok endişeleniyorum

selam topigi gördüm bende paylaşım yapıyım dedim ben 2kere kan pıhtılaşması nedeniyle 4ve 4.5 aylıkken bebeklerimin kalbi durdu alındılar ve 9ay sponra tekrar denedik tedaviyle bebegimiz şuan bizimle 8aylık karnımda şükür kıslar ümidinizi yitirmeyin rabbim bi kapıyı kapatıp digerini açıyo inş saglıkla minigim ekim1de bizimle olcak

musyas seni burda görmek çok güzel canım hoş geldin aramıza a.s.

baharcım Allahtan umut kesilmez..inş ne olursa hakkında en hayırlısı olur ..sen çok güçlüsün bunlarıda aşacaksın:nazar:

canım benım ınsalllah salı gunu gıttıgınde bebeısın sana suprız yapar dualarımız senınle ıcını ferah tut canım benım bızde senı cok sevıyozzzzzzzz

kızlar canlarım benim nasılsınız.biz iyi olmaya çalışıyoruz.kızımın sarılığı geçmediği için hastanede yattık.çok zor du.daha dikişlerim iyileşmeden uykusuz zor günler geçirdik.yavruma mavi ışık verildi.değerimiz 17 den 14 de düştüfakat pazartesi günü gene kontrolümüz var.inşallah bilirübin değeri tekrar çıkmaz çıkarsa tekrar yatıcakmışız.çok üzülüyorum bu duruma.lütfen benim için dua edin .bizim gibi yeni doğan sarılığı olanlar varsa lütfen deneyimlerini yazarsalar çok sevinirim.

bugün kızım dünyaya geleli 11 gün oldu.zaman çok çabuk geçiyor.rabbim inşallah bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın.doğum sırasında inanın hepinize çok dua ettim.

sevgili sido lütfen kusura bakma o kadar yoğun günler geçiriyoruzki telefonumu bile açamadım.
nazlı sen nsılsın.YENİDOĞAN SARILIĞI HAKKINDA BİLGİN VAR MI
.

kızlar canlarım benim nasılsınız.biz iyi olmaya çalışıyoruz.kızımın sarılığı geçmediği için hastanede yattık.çok zor du.daha dikişlerim iyileşmeden uykusuz zor günler geçirdik.yavruma mavi ışık verildi.değerimiz 17 den 14 de düştüfakat pazartesi günü gene kontrolümüz var.inşallah bilirübin değeri tekrar çıkmaz çıkarsa tekrar yatıcakmışız.çok üzülüyorum bu duruma.lütfen benim için dua edin .bizim gibi yeni doğan sarılığı olanlar varsa lütfen deneyimlerini yazarsalar çok sevinirim.

bugün kızım dünyaya geleli 11 gün oldu.zaman çok çabuk geçiyor.rabbim inşallah bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın.doğum sırasında inanın hepinize çok dua ettim.

sevgili sido lütfen kusura bakma o kadar yoğun günler geçiriyoruzki telefonumu bile açamadım.
nazlı sen nsılsın.YENİDOĞAN SARILIĞI HAKKINDA BİLGİN VAR MI
.

ah bitanem neden söölemedin bunu en bastan :teselli: gecmiş olsun öncelikle..bizde atlattık sarılığımızı..cemrenin değeride 17 ydi ama biz hastanede hiç yatmadık..4 günde evde gecirdik..
şöyle : beşiğinin bas ucunda ısıldaklar varya florasan lambası var ondan yak.gece gündüz..
bunun serumu varmıs..arastırdık eczanelerden sonra bi eczacı tanıdığımız bunun şekerli su olduunu sööledi.(biliosun yeni dopan sarılığı karaciğerin gec calısmasıyla olur)bu da aclıktadır..)şekerli suyu alan karaciğer calısıcak ve sarılık seviyesi düşücek.sen bu dediklerimi 5 gün kadar dene..allahın izniyle gecer o :teselli: korkma emi :teselli: ha bide bol bol emzir.bu cok önemli..güneslendir.elini ayağını yüzünü günes görsün :1hug: sen de bol bol sıvı al.süt olsun bebişimize.dediğim gbi sarılık gecene kadar cok sık emzir.gece-gündüz saat bası a.s

X