Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

celencim demek istedigim hani agzi burnu cenesi belliydi neyse asil sorum su baharla ilgili ne demk bu kotu bisiy demek dil dimi

bilmiyorum ki bitanem :çok üzgünüm: bahar boş gebelik olabileceğini söylüyo :çok üzgünüm: bakan doktorda gözükmesi gerekiodu demiş :çok üzgünüm: işte hersey salıya netleşicek :Saruboceq:

Saracoglundan istanbuldan geliyo paket buram buram memleketim kokuyor mafoldumben
caylarim veeee kürün tarifi gelmis benim kapali olan yerlerim icin kaydirigubbakcemile3
ooohhhh afiyet olsuuunnn yarasııınnnn :Saruboceq: cabucak acılıversin kapalı yerlerin :Saruboceq:

kızlar mthfr c677t homozigot taşıyıcı olduğumu öğrendim.bu hastalık emriyoların tutunamamasına neden oluabilir mi?lütfen bilginiz varsa yardımcı olun yarın transferim var.

kızlar mthfr c677t homozigot taşıyıcı olduğumu öğrendim.bu hastalık emriyoların tutunamamasına neden oluabilir mi?lütfen bilginiz varsa yardımcı olun yarın transferim var.

hayır canım embriyoların tutunmamasına neden olmuyor fakat iğne kullanmazsan bebekte gelişim geriliği ve kalp atışı durmasına sebep oluyor o yüzden iğne kullanarak gebeliğini devam ettirdiğin sürece ve başka bir sorunun olmadığı sürece yani troid rahim ağzı yetmezliği gibi gebeliğin normal olarak ilerler ve bebeğini kucağına alabilirsin

sanırım tüp bebek yaptırıcaksın inş tutar ve hamile kalırsın bizlerede bildirmeyi unutma canım stres yapma herşey olacağına varıyor allah yardımcın olsun

çok saol bu benim 2.denemem olacak.1.denemede 3 kaliteli embriyo transfer edildi tutmadı.genetik analizler temiz çıktı sadece mthfr c677t homozigot taşıyıcı olduğum çıktı.transferden sonra fraxiparin diye bi iğneye başlıycam.inşallah tutarda güzel haberler veriririm.lütfen dua edin.......

Herkese meraba....

Bende yemekleri hazırladım , sizlere bir bakayım dedim...

Çalıkuşum , ibrahim saraçoğlunun sana gönderdiği çay iyi gelir inşaallah...

Baharcım inşaallah senin için hayırlısı olur , ne olursa olsun üzülmek yok ... Ama ben bebeşinin salıya görüneceğini düşünüyorum ...

baharım canım inşallah güzel haberler alırsın kuzum .sakın endişelenme allahın izniyle gözükcek bebiş .öpüyorum seni ..

ayy ınsallah oyle bısıy olmaz canım yaaa ınsallah bebısımızı gorur dr amcası ınsallah

merhaba bende yeni geldim araniza malum bendede kan pihtilasmasi varmis bir bebegim olmasini cok istiyorum uffff yaaa zamani gelmedimi daha ALLAHIM.

çalıkuşuuum iç onları bacım aafiyet olsun.görsün gününü bu edepsiz tüpler Çok üzgünüm çoook

baharcım ben de inanıyorum o bebiş selaaam diyecek salı günü annesine, yok olmazsa da canın sağolsun kocanla senin, siz sağ olacaksınız ki bu işler olsun; o yüzden hepimizn hakkında hayırlısı inşallah :Saruboceq:

nergiscim merhaba canım.

hoşgeldin jineppss. sabrı elden bırakmayalım, allahım bilir zamanını. seni çok iyi anlıyorum...

kiz oklava sallayacagina lmaz: insan geleyimde yardim edeyim ablacim der :dilcikar: :roflol:
:dilcikar: :dilcikar:

inşallah öyledir valla böyle 4 sonucu görünce çöktüm söndüm neşem bitti amaaaaannnnnn eksiği olsaydı şaşardım zaten benden
:teselli: canım ne güzel iyi haberler alman oh maşallah
:Saruboceq: ay inşallah sonuna kadar hep güzel gider baharcım inşallah bebişini de görcen kalbinide duyacan inşallah :Saruboceq:
offff canım ben bugün neler öğrendim 4 sonucum heterezigot....
bilgi olsun diye söylüyorum daha önce doktor faktör 5 dışındakiler kolay demişti... ama bugün benim sonucumu görünce ciddi şeyler var demiş bilemiyorum bu doktorları...
inşallah hepimizin muradı olur.... mafoldumben

canım bilemiyorum valla bugün tamış vaziyetteyim... doktorlada tam konuşamadık ptesi telefonla konuşcaz bakalım .... ALLAHIM GÖNLÜMÜZÜN İSTEDİĞİNİ HAKKIMIZDA HAYIRLI KILARAK NASİP EYLE :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba bende yeni geldim araniza malum bendede kan pihtilasmasi varmis bir bebegim olmasini cok istiyorum uffff yaaa zamani gelmedimi daha ALLAHIM.

canım aramıza hoşgeldin.hepimiz aynı kaderi payalaşıyoruz.

hangi tahlilleri yaptırdın canım ve sonucu ne?
ayrıca düşüklerin kaç tane.kaçar aylık???

MERYEMCıM , merhaba nasılsın napıyosun ? Eve internet bağlatabildin mi , okuyabilecek misin bilmiyorum .

Bugün aklıma sen geldin . Neden biliyor musun , doktorun iğneyi 20 gün önce bırakalım demişti ya sana .Bu konuda doktoruna biraz baskı yapsan diycektim. Yani daha geç bırakmayı isteseydin. Ben bugün Adanadaydım , Lal in doktoruna gittim , 5. ayda gitmiştim , bugün 2. randevu vardı. Hocaya iğneyi -aspirini bırakma zamanını sordum , aspirini 34. haftada , iğneyi doğumdan 2-3 gün önce bıraktıyorum dedi.Sizin durumunuzda olanlara kesinlikle normal doğumu önermiyorum dedi.Hatta eşim bi soru sordu , doğum beklenen tarihten önce olursa iğneyi bırakamadan doğuma girersek dedi , hoca hiç önemli değil kanamayı durdurmak hiç sorun olmaz dedi. Benim Mersindeki doktorum da çok iyi bi hoca . O da aynen 34. haftada aspirini , doğumdan 2 gün önce de iğneyi bırakacağımızı söyledi ve ben havalara uçtum resmen.ığneyi erkenden bırakmak çok korkutucu geliyor bana. Sonuçta bebek 20 gün iğnesiz dayanabiliyorsa her gün yapmazdık bu iğneleri değil mi 20 günde bir yapardık. Senin doğum tarihini hatırlıyorum , benim doğum günümde kavuşacaksın Allahın izniyle oğluna 25 Eylülde , ordan aklımda kalmış. Herşey çok güzel olacak inşallah.

Canım sen bilirsin ama bu konuyu doktorunla bi daha görüş derim ben. Çoğu doktor iğneye başlamada-bırakmada ısrarcı olduğunda hemen kabul ediyor . Senin doktorun da ikna olacaktır. Sağlıcakla kal , çok öpüyorum.

bu akşam herkes nerde diyecektim ki şimdi hatırladım çoğu kişinin iftara misafiri vardı dimi nese

Çok teşekkür ederim canım duaların için.Olursa hemen yazcam buraya inşallah.hayırlısı bende hastalandım ama hakkımızda hayırlısı olsun hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inş.fisfisfis

Allah razı olsun canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…