Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım ankara zekai tahir bulak hastanesinde yaptırdım ama bulunduğun şehirdeki üniversite hastaneleri yapıyor oraya yaptırabilirsin....

canım bir tüp kan verdim... üniversite hastaneleride yapıyor

:çok üzgünüm:

kolay gelsin :eek:klava:

kiz oklava sallayacagina :eek:lmaz: insan geleyimde yardim edeyim ablacim der :dilcikar: :roflol:

gelevera bacım bişiy olmaz kız
hepimiz çoklu çoklu heteoyuz öyle ya da böyle
çaresi var en azından boşver
hem biraz da keyfini sür, kociş üstüm çok geldiğinde bak pıhtı atarım haaaa diyorum ben kaydirigubbakcemile3

çalıkuşuuum ikizlerin çoğul çoğulların tatlı annesi :Saruboceq:
kolay gelsin tatlım, kaderimiz aynı bugün desene yerimseniben

Kizlar bende bu arada evde kosturuyorum. :bbo: Bugün evdeydim calismiyorum ama aksam misafirlerim var annemler, kizkardesim, komsumuz ben daha yemeklere bile baslamadim laelaelaelaelae

slm kızlar bahardan haber yok heralde daha ınsallah guzel haberlerle gelır.

calıkusum bendede aksama ıftara mısafır var bende aynen kosturyorum butun yemeklerım bıttı bır ana yemegım kaldı ıstersen sana bı kosu yardıma geleyımbuyrunnnnnnnnn

ayıptır söylemesi benim de hepsi ocakta pişme vaziyetinde :lepi:
şimdi biraz keyfedicem

aaaa çamaşırları asmayı unuttum :-(((

kizlar yeniden yaziorum bende
icimde bikac gundur kotu hisler vardi randevumuda var daha8 eylulde benim evin yakinlarinda bi hastane var ordaki dru aradim endise ediorum diye gel ozaman dedi araya bi yere sikistirmis toplasan iki UC dakika ancak bakti cok sukur bi sorun yok gorunumu insana benziodu artik 8 kusur cm boyu olmus kalbinin atisini dinletti hareketlerini gosterdi bu kadar opuyorum hepinizi yemek telasinda olanlarada kolayliklar diliorum bahar nerdesin sen yaaaaa meraktayiz

çalıkuşuuum ikizlerin çoğul çoğulların tatlı annesi :Saruboceq:
kolay gelsin tatlım, kaderimiz aynı bugün desene yerimseniben

evet hayatim kaydirigubbakcemile2 kis sen beni öldürecen he len ikiz ikiz diye olecek sonunda ha kaydirigubbakcemile3
slm kızlar bahardan haber yok heralde daha ınsallah guzel haberlerle gelır.

calıkusum bendede aksama ıftara mısafır var bende aynen kosturyorum butun yemeklerım bıttı bır ana yemegım kaldı ıstersen sana bı kosu yardıma geleyımbuyrunnnnnnnnn
Valle cok iyi olurdu ben terden sizdimkafamçokkarıştı

ayıptır söylemesi benim de hepsi ocakta pişme vaziyetinde :lepi:
şimdi biraz keyfedicem

aaaa çamaşırları asmayı unuttum :-(((

len ne oluyor bu ne hiz be ay ben cok uyusugum mirmirmirmir camasirlarin birinci taksiti yikaniyo ama daha ikinci taksit var onlarda banyoda yerlerde sürünoyo

icimde bikac gundur kotu hisler vardi randevumuda var daha8 eylulde benim evin yakinlarinda bi hastane var ordaki dru aradim endise ediorum diye gel ozaman dedi araya bi yere sikistirmis toplasan iki UC dakika ancak bakti cok sukur bi sorun yok gorunumu insana benziodu artik 8 kusur cm boyu olmus kalbinin atisini dinletti hareketlerini gosterdi bu kadar opuyorum hepinizi yemek telasinda olanlarada kolayliklar diliorum bahar nerdesin sen yaaaaa meraktayiz

allah iiliğini versin senin emi kaydirigubbakcemile3 güldürdün beni tabiki insana benziycek canımın içi kaydirigubbakcemile3 :1hug: allaha emant olsun miniğimiz :Saruboceq:

kızlar bahar gelmedimi?baharla konustuk..kese boyu 22 cm di yanlıs hatırlamıyorsam..ama içinde bebek görünmemiş :çok üzgünüm: salı günü tekrar giricek usg ye..inşallah o gun görücez :Saruboceq: lütfen dua edelim rabbim yüzünü güldrsün :Saruboceq:
onunmorali benden iiydi maşallah.tek tesellimiz artık kendiliğinden hamiş kalabiliyor :Saruboceq: :1hug:

ama ben sizden 1 saat daha gerideyim onun icin birazdaha vaktim varkaydirigubbakcemile3
smayling2.gif
[/URL][/IMG]

len daha bici bici yapacam .

ahanda kapi caldi bu kilikta nasil acacam len..........

canim benim gözün aydin.
Merak etme Rabbim korur onu hem Masallah :nazar: bak bayagi toparlamis kendisini annesi

allah iiliğini versin senin emi kaydirigubbakcemile3 güldürdün beni tabiki insana benziycek canımın içi kaydirigubbakcemile3 :1hug: allaha emant olsun miniğimiz :Saruboceq:

kızlar bahar gelmedimi?baharla konustuk..kese boyu 22 cm di yanlıs hatırlamıyorsam..ama içinde bebek görünmemiş :çok üzgünüm: salı günü tekrar giricek usg ye..inşallah o gun görücez :Saruboceq: lütfen dua edelim rabbim yüzünü güldrsün :Saruboceq:
onunmorali benden iiydi maşallah.tek tesellimiz artık kendiliğinden hamiş kalabiliyor :Saruboceq: :1hug:

celencim demek istedigim hani agzi burnu cenesi belliydi neyse asil sorum su baharla ilgili ne demk bu kotu bisiy demek dil dimi

canim benim gözün aydin.
Merak etme Rabbim korur onu hem Masallah :nazar: bak bayagi toparlamis kendisini annesi

canim benim cok saoldarisi basiniza insallah.ama ben sunu anladimki hamile kalmakla is bitmiomus onceden ne zaman hamile kalcam hamile kalinca hersey benim olacakti sanki simdi yasiomu duruomu kalbi atiomu hareket ediomu cok zor yaa insallah kucagimiza almak nasip olur cumlemize

kizlaarrrrrrr postaciymis adam beni bu kilikta görünce :1shok: aynen böyle bakti.
bilin bakalim ne gelmis CADIARZU

canim benim cok saoldarisi basiniza insallah.ama ben sunu anladimki hamile kalmakla is bitmiomus onceden ne zaman hamile kalcam hamile kalinca hersey benim olacakti sanki simdi yasiomu duruomu kalbi atiomu hareket ediomu cok zor yaa insallah kucagimiza almak nasip olur cumlemize

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Saracoglundan istanbuldan geliyo paket buram buram memleketim kokuyor mafoldumben
caylarim :kahve: veeee kürün tarifi gelmis benim kapali olan yerlerim icin kaydirigubbakcemile3

X