Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Baharcım canım hayrola, deme öyle iyi hissetmiyorum..
Bak içindeki minişini düşün, onu düşününce hemen bi tebessüm yerleşir yüzüne:)

Lütfen canım benim böyle kötü şeyler düşünme.
Ben de bazen böyle karamsarlığa kapılırım, seni anlıyorum.
Ama inan artık korktuğumuz için bazen bilinçaltından o kötü rüyaları kendimiz çağırıyoruz belki de farkında bile olmadan.
Kötü rüya görünce aç çeşmeyi akan suya anlat der annem, sen de öyle yap ki, kötülükler su gibi akıp gitsin.
Kötü tecrübeler yaşandığı için endişeli olmamız çok normal, ama elimizden geldiğince iyi olacağını düşünmeliyiz.
ınşallah bebeğin gelişecek, büyüyecek sonra bi bakmışsın kollarında:Saruboceq:

Ya düşünsene ilk hamilelik haberini yazdığın günleri düşün.
Bu bebeğin kendiliğinden geldiği için yaşamaya hevesli demiştik hep beraber.
Gene öyle de, inşallah inatçı çıkacak bu seferki, baksana benimkine o kadar kanamaya, pıhtıya rağmen inatla geldi 15. haftaya :)
Seninki de bu sefer inatçı çıkacak annesi, inşallah bırakmayacak seni:)

ya bilmiyorum dün bi polikliniğe gittim ultrasona girdim gayet eski bir ultrasondu karından baktı dr ama hiç bişey göremedik bebeğe dair çok canım sıkıldı niye görünmedi

Canım bilmediğin yere güvenme.
Ya için bu kadar huzursuzsa kendi doktoruna yeniden gidemez misin acaba?
Hani ben biraz endişe ettim erken geldim desen olmaz mı?

baharçelik dinamis günaydın canım.. baharçelik canım sıkma canını herşeyin hayırlısı be gülüm. sen böyle üzülünce herşey dahamı normale dönücek. kendi kendini sıkmaktan ve gerilmekten başka birşey yapmıyosun şu an farkındasın dimi stres gebelikte en önemli risk. herşey olucağına varır hayatta biraz relax olmaya çalışmak lazım. tabi şimdi bunları yazması kolay biliyorum ama bende 3 hamileliğimde hep stres vardı ha düştü ha düşecek diye. her an kahverengi akıntım gelmişmi diye tuvalete koşardım(( noldu beklediğim oldu düştü( düşüğü bekleme çağırma canım onu. ve kesinlikle relax ol. bak dinamisin meleğine o ufacık boyuyla nelerle başa çıktı. yiyecek ekmeği varsa dünyada sen ne yaparsan yap durmaz gelir. ama hala vakitleri gelmediyle bu dünyayı görmek için. sen ne yaparsan yap olmaz. o yüzden içini rahat tut gülüm. bu arada kaç haftalık tı hamileliğin?

ya valla onu bile net bilmiyorum canım geç döllenme oldu sürekli farklı çıktı dr da tabiki herşey olacağına varır ben sadece bu kendi geldiği için daha umutluyum ama olmassada yapıcak bişey yok tabikii artık alıştık bu şekilde hamişliğe bakalım bugün dr umdan randevu alıp gidicem geciktirmeninde alemi yok sanırım bi gidip baktırayım ne olucaksa bir an önce olsun bu belirsizlik daha zor

slm kızlar günaydın ,baharcım hayırdır canım
kızlar dün akşam sayfaya bakıp çıkmıştım benden sonra 5 sayfa olmuş ,oku oku bitmedi valla göbüşüm çatladılaelaelaelaelae

canım biliyomusun kendimde seni gördüm. son hamileliğimde bende aynen sen gibi demiştim. bir gidiyoduk betahcg istenildiği kadar yükselmiyo bir gidiyoduk yükseliyo bir düşüyo falan. iyice gerilmiştim. ve bir gece allahım dedim hakkımda ne hayırlıysa sen onu bana en kısa zamanda nasip et muallakta bırakma allahım dedim. ve o gece sabaha karşı düşük yaptım dedimki hakkımda hayırlısı buymuş demekki ve bu bana büyük bir avuntu oldu. çok üzülmedim desem yeridir. canım benim allahta senin hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah. sağlıklı sıhhatli gelecekse herşey bir an önce normal değerlerine dönsün inşallah

valla hayatımızda hep bir korku ..Allahım bize mükafatını versin..hamile kalmadan önce acaba bu ay hamile kalabilecek miyim,hamile kalınca acaba kahverengi akıntım gelcek mi(reis devimin dediği gibi) ilerki haftalarda neden oynamıo .hep acaba hep acaba kafamçokkarıştı
bahar sıkma canını eski ultrasonda görülmemesi çok normal bende de olmuştu..yarına almayı denesene randevunu

amin canım inşallah ben hiç düşük yapmadım diğerlerinde hep kalbi atmadığı için kürtaj oldum bende dün gece aynını dedim rabbm hakkımda hayırlısını ver eğer sağlıklı sıhhatliyse olsun yok değilse alan veren sensin isyan etmem asla dedim

canım aradım dr şimdi izindeymiş pazartesi gelcekmiş

bahar iğnelere başladın mı sen?

çoktan başladım canım öğrenir öğrenmez

canlarım ,akşama iftara misafirlerim var.. ,yavaş yavaş kalkıyım anca :)) biras tembelimde üstünüse afiyet alkisalkisalkishadi görüşürüz

canım dur bakalım .... o kadar hzırız kı umutsuzluga kapılmaya...bak benımde ılk basta gozukmesı gereken zamanda gozukmemıstı.sonra vajınal baktı gene bısey yoktu.bana dedıkı 10 gun dınlen sonra gene gel.ama hazırlıklı ol herseye dedı.ben yıkıldım tabı. aradan 1 hafta gectı burda ultrasonu 4d olan bı doktorun muayenehanesıne gıttım.esımın bıle haberı yoktu.belırsızlk benı bıtırmıstı cunku.adama hep dusuk olusa bundan sonrası ıcın nasıl tedavıler gormem gerektıgını sorup duruyodum.adam dedıkı. e hele bı dur bakalım.once durumu gorelım dedı.yattım.karnımdan baktıgı halde hemen hem bebıs hemde kalp atısı duyuldu.ınanılmazdı canım.ama kendı doktorumun cıhazı eskı bıraz.sadece sıyah beyaz ve yıpranmıs bı alet.sanırım bebıs bu yuzden gozukmemıstı.bılmıyorum.bak bugun allahın ıznıyle 36. hafta bıttı.yanı demem o kı hersey olacagına varıor.ama o olacaga varmadan once moral bozmaya hıc gerek yok.bıde gercekten herseyın hayırlısı olsun.allah saglıklıysa sana bagıslasın ınsallah...amın.bence ıyı bı ultrason cıhazı olan bırıne gıt. 3 ve 4 boyutlu olarak bakmasını ıste....haberlerını beklıyorum merakla bahrcım.guclu oluyoruz hep...

herkese günaydınnn arakadaslar....
uzun zamandır giremiyordum nete ama arada sizleri takip ettim hep.
umarım herkes iyidir GELEVERA LıDYA CALIKUSU DıNAMıSS BKALE SıMGE BAHAR CELEN SONUYOK REıSCıM ve daha ismini yazamadıgım BÜTÜN arkadaslarım ınsallah ıyısınızdır hergun hepımız ıcın bol bol dua edıyorum allah ınsallah kabul etsin.

BAHARCIM aklına öyle kötü düşünceler getirme hamile degılmısın gıbı davran dusun kendıne düşündükce ınsanın aklına hep baska seyler gelıyor bende yasadım bunları daha ıyı bır ultrasona gırseydın bır daha ama sakın aklına kotu seyler getırme hep pozitif olmaya calıs bız bunu yapmaya mecburuz canım ınsallah hersey yolunda gıder gorursun bebısını.

bu arada yas ortalamaları sorulmus sanırım topicimizin en çıtır anne aday adayı benım 2 ay sonra 22 olcam.:kedi:

reiscim nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…