Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bacım neden öle diyorsunki ben bundan önceki çoçuğuma korunarak hamile kaldım 2 aylık olmadanda bilemedim bellimi olur korunuyorum diye bu ihtimali atlama bence

maaşallah hep iyi olun ravzacım inşallah.
ey evet püfür püfür!
amin canım inşallah :Saruboceq: dualarını eksik etme.
hiç boş bırakır mıyım, allahın izniyle bol tekrar hep tekrar :1rolleyes:

Gelevera bugün kislardan ikimisde dayak yiyecektik :mymeka: bütün sayfalari doldurmusuz munzurluklarimizla. Bende herseyi senin üstüne attim kaydirigubbakcemile3benim sucum yok dedim :umursamaz: gelevera baslatti dedimzemuszemus

lidyam valla ankara biz ordaykende serindi bayağı akşamları sırtımıza birşeyler alıyorduk :sinifsinif:

neyse ben kaçayım biraz kocişimle ilgileneyim dimi zemuszemus :kedi: yaw seviyorum bu adamı. Şeniz

yahuuuuu sizide seviyorum valla yerimseniben Şeniz

nergiscim şekerim evet sen de daha C vitaminisin
ben o yaştayken daha evlilikten haberim yoktu yaniiii evlensemde zaten çocuk yapmayı bilmezdim :roflol: :roflol: :roflol: ( +18) :roflol:

Ravzacigim calissak ne fayda tüpcükler kapali hayatim.
Bizi ancek bir tüp bebek kurtarir.

canım çalıkuşum neden öle diyonki allahtan ümit kesilirmi hiç belli olmaz yüce rabbim ol dedikten sonra olmayacak şey varmı bacım hem söle bakim sen kocişle sadece bebiş yapmak içinmi yan yana geliyodun bakimmmmmm seni yaramaz seni gerçi son zamanlarda bende kocişi sadece bebiş yapmak için kullanıyordum itiraf ediyorum:kedi::kedi:naniknanik

Gelevera bugün kislardan ikimisde dayak yiyecektik :mymeka: bütün sayfalari doldurmusuz munzurluklarimizla. Bende herseyi senin üstüne attim kaydirigubbakcemile3benim sucum yok dedim :umursamaz: gelevera baslatti dedimzemuszemus

:mymeka: :mymeka: PİSSSSS ARKAMDAN KONUŞTUN HA KÜSÜM İŞTE :dilcikar: :dilcikar: kaydirigubbakcemile

HADı BYE BEN ÇIKIYORUM
ÇALIKUŞU BENıM BU MESAJIMDAN SONRA HAKKIMDA KONUŞURSA ıNANMAYIN KIZLAR CEVAP HAKKIMI SAKLI TUTUN kaydirigubbakcemile

valla çalıkuşum gördüm eflatun kafayı ben de ve diğer yolladıklarını zemuszemus size de Allah kuvvet versin zemuszemus

hem ravzanın dediği kocişler tek bebiş işi için mi var ama aaaaaa di mi ama kaydirigubbakcemile3

sen tüpcüklere ne bakıyorsun, olmaz olmaz bu dünyada bacım kaydirigubbakcemile2 rabbim istedikten sonra

:lepi: yaşasın:lepi: kıslar hiç kimse bişi demez süper eğleniyorum buradaopuyorumnanaktan

Öyle canim yalan degil bu cocuk olayindan beri adam beni yumurtlayan tavik bende onu horoz olarak görüyom :roflol:

:mymeka: :mymeka: PİSSSSS ARKAMDAN KONUŞTUN HA KÜSÜM İŞTE :dilcikar: :dilcikar: kaydirigubbakcemile

Ay küsme canim kiyamam :teselli: hadi itiraf edeyim benim bugün munzurlugum üstündeydi :lepi: geleveracigim yatakta olanlara bakmam annem kizar dedi millet şutarafagitti kaydirigubbakcemile3

kızlaaaar var mısın ......musun'da adamın 3 tane 500bini bir tane 30 bini var
devam dediiiiii kafamçokkarıştı ay heyecan bastııııııı

lidyacım haklısın 10 senden 15 seneden sonra çoçuk sahibi olanlar var yüce rabbimin hikmetine sual olunmaz inanın kızlar sürekli hepinize daha doğrusu evladı yavrusu olmayan herkese dua ediyorum allahım hepimizin yüzünü güldürsün kucaklarımızı yavrularımızla doldursunda onun bunun acıyan gözlerinden vede sözlerinden kurtarsın bizi yüce rabbim

HADİ BYE BEN ÇIKIYORUM
ÇALIKUŞU BENİM BU MESAJIMDAN SONRA HAKKIMDA KONUŞURSA İNANMAYIN KIZLAR CEVAP HAKKIMI SAKLI TUTUN kaydirigubbakcemile

icin rahat git hayatim sen kocisle ilgilen ben senin arkandan hic konusurmuyum lmaz:

Benim kocis varmisin yoksa yokmusuna bakiyo cok heyecanli galiba :1shok:cayi coktan bitmis gigi cikmiyo:1shok:

şakkıdı neyse birdahaki aya söz dersime calisacagim :kedi:
:lepi: yaşasın:lepi: kıslar hiç kimse bişi demez süper eğleniyorum buradaopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hay allah iyiliğini versin çalıkuşu sen beni bu gün çok güldürdün allahta seni güldürsün emi

amin ravzacım, allahım o duyguyu yaşatsın hepimize inşallah
OL emri gelince hiç kimse engel olamaz kadere
size bir gerçek hikaye, bir arkadaşım hiç noyhamiş kaamıyordu, tüple 1 tane fırtlatıverdi. sonra kardeşi olsun dediler, bu sefer tüple ikiz tutmaz mı, annaaaam oldu mu 3. veeee asıl bomba hayatında normal yolla hamiş kalamamış bu kızcağızın bir de kendiliğinden 1 bebişi olmaz mı!!!

evde 4 tane minik tatlı meleği var şimdi, allahım çok büyük :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…