Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ya ne kadar çok yazmışsınız. valla ne yalan sölim hepsini de okuyamadım. bu arada dr.a gittim. ultrasonla bakıldı. çok şükür herşey yolunda hamileyim. 4+6 olmuşum da haberim yokmuş. dr. amcamız haftaya kalp atışı için çağırdı. iğnelere başla dedi. claxen 0.4 kullanıyordum. aspirinide ihmal etme dedi. bakalım. inş. bu defa bu yolun sonunu da görürüz.
maşallah canım ne mutlu sana allah sonuna kadar senle kalmasını nasip etsin :Saruboceq:
çalıkuşuuum allah kabul etsin bacımmm

bence deee! avrupalı gacılar elimize su dökemez evvelallah turkbayragi

zemuszemus zemuszemus zemuszemus
nbr tatlım nasılsın

yahu kızlar hani belki yersiz olacak ama aranızda kpss ye girecek pıhtılar varmı... forumlardan bakıyorum ama burdaki arkadaşlardan girecekleri bilmek ve birbirimizi takip etmek güzel olacak...

iyiyim canceğizim, iftara davetliydik serin birr ankara akşamında.balkonda sohbet, çay, muhabbet. yeni geldik. kociş tv izliyor ben de size bakayım dedim...sen nasılsın, neşemiz hep bol olsun inşallah.

yine çoşturmuşsun topiği kaydirigubbakcemile3

bu arada benim tekrarlanan trombofili sonuçlarım cuma günü belli olacak ve tedavi şeklimde belirlenecek ve tabiki dr dan izin çıkarsa çalışmalarda başlıycak delikafadulden

iyiyim canceğizim, iftara davetliydik serin birr ankara akşamında.balkonda sohbet, çay, muhabbet. yeni geldik. kociş tv izliyor ben de size bakayım dedim...sen nasılsın, neşemiz hep bol olsun inşallah.

yine çoşturmuşsun topiği kaydirigubbakcemile3
ohhh sefan olsun canımmmm sositososito
valla bende gripten yeni toparlanmaya başlayınca açılışı iyi yaptık ne yaparsın işte.... yaaa bazen böyle arsızlığa vurmak iyi oluyor sırnaşık şey

lidyam sen regl oldunmu düşükten sonra ben daha olmadım... hani sen reglden sonra başlıycaktın çalışmalara... bakalım banada işte izin çıkarsa birlikte başlamış olacaz :emir_bebek: kaydirigubbakcemile2

geleveracım beim düşüğüm daha bu ayın 10 unda başladı, çok yeni.
dolayısıyla benim daha var, biraz da uzun sürdü kanamam doktor da öyle olur demişti önceden sağolsun hazırlıklı ol demişti.
eylül regli için ise; lütfü hoca biraz geç olabilir dedi, sanırım eylül 20'ye doğru falan olurum bakalım, ancak ekim'de başlamamızı istedi hoca hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

ravzacım tatlıım merhaba. iyiyim hamdolsun allaha.serin serin oturuyoruz ankarada yayla gibi, jadi gelin terasıma bekliyorum hepiniziii...

sen ve bebiş de iyisiniz umarım anneciği :Saruboceq:

çalıkuşum iftardan sonra insan tavlamı oynar hazır orucu açmışken kocişe sarılıp bi öper insan bide utanmadan yenmişsin adamcağızı çok ayıp

slm bacılar ben geldim çalıkuşum gelevera lidya kızlar nasılsınız
iyiyiz canım sende iyisindir inşallah :lepi:
geleveracım beim düşüğüm daha bu ayın 10 unda başladı, çok yeni.
dolayısıyla benim daha var, biraz da uzun sürdü kanamam doktor da öyle olur demişti önceden sağolsun hazırlıklı ol demişti.
eylül regli için ise; lütfü hoca biraz geç olabilir dedi, sanırım eylül 20'ye doğru falan olurum bakalım, ancak ekim'de başlamamızı istedi hoca hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:
hmm benimde geçen ayın tam hatırlamıyorum ama 29 gibiydi oldu düşüğüm.. bakalım reg ne zaman gelcek hakkımızda hayırlısı kaydirigubbakcemile5
geleveracigim ne haber sositososito

iyidir şekerim sen napyorsun :teytey:
yahu kızlar hamile olma ihtimalin 500 milyonda bir bile değil ama sigara canım çekti acayip.. daha önce tiryakiliğim yok ama :nazar: :kedi:

lidyacım canım bebişte bende çok iyiyiz demek oralar serin haaa bizim buralarda serinlemeye başladı yavaş yavaş demek ekimde çalışmalara başlayacaksın bak sende çalıkuşu gibi yapıp tembellik etme sıkı çalış kocişi hiç boş koyma işallah kasımda seninde hayırlı haberini alırız

X