Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

reimdeki kızın gözleri harka canım doğru diyon valla biz onlara 10 basarız valla canım benim eve gideceksin galiba sonrada iftar hazırlığı sana kolay gelsin canımorucunu açarken bizim içinde dua et unutma bu sene orucu boşladık ama napalım herşey bebişlerimiz için

:bbo: anam ne çok yazmışınız kısssssslar ya işten geldim tam 1.5 saat okudum haaaaaaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae arada gülmekten okuyamadığım zamanlarda oldu
gelevera ve çalıkuşu iyice kaynatmışınız valla ben yoktum ama okuyup okuyup güldüm...

bu arada yaş ortalaması sorulmuş. bende 23 yaşındayım ne dersin gelevera c vitamini olabilirmiyim. 3 düşüğüm var ezilmiş limon gibimiyim yoksalaelaelaelaelae hıııı:roflol:

oku oku bitmedi ayol çalıkuşum neşen daim olsun arkadaşım seni böyle görmek çok hoşuma gitti

nasılsınız kızlar okuduğum kadarıyla herşey yolunda maşallah

bu aralar benimde canım herşeyi istiyor böyle değildim ben noluyor bana anlamadım uzaktan bile kokusunu duyduğum şeyleri gidip yemek istiyorum yoksa bu aralar hamiş kalma ihtimalimi var bilemiyorum

Ay bendemi öyle yapsam belki bende ozaman hamile kalirim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bizde tam tersi oluyorda :roflol::roflol: ama ozamanda adami bir dövmedigim kaliyor
"neeee istiyooon beeeee niye uyandirdin delimisin kacikmisin,,,,,, git basimdan ...... bu gibi laflari isitince adam iyi hadi zibar yat diyo ozamanda tüpler müpler kapaniyo:roflol::roflol:

aaaa kız kocaları bebek içinmi kullanıyonuz siz bakiimm hiiiii ne ayıp :eek:lmaz: eskiden adamlar karıları çocuk için kullanırdı şimdiki kızlar of offf tüüü size

Baharcigim gelevera baslatti benim hic bir sucum yok :umursamaz:
Hem kocis gelsede ayni gelmesede ben orucum aa cok ayip :eek:lmaz::roflol:

ayol hiçmi açmıcan orucu sende kuşum bu gece çalıkuşu yok arkadaşalr haberiniz ola

Ravzacigim valla bu konuda biraz tembelim , mirmirmirmir kocis beni yakinda bosayacak :mymeka:, önceden hadi yine yumurtanin hatrina saat gibi oluyordu simdi artik tüpler kapandigi icin oda yok.mirmirmirmir
Adam diyor zaten " Canim askerlik arkadasim benim vereliniortak" kaydirigubbakcemile3
Bende onu kizdiriyorum " Eh askim artik senin spermle benim yimirtayi tüpün icinde birlestirirken doktor bizde izler el sallariz diye :a015:" Adam tüplere biniyor ay pardon küplere biniyo olacakti o laf , bak yine tüp dedim ay artik rüyalarima giriyo tüp tüp

bizede yasak ilişki şu an benimki diyo gel kardeş kardeş yatalım hadi sütümüzü içip dedim allah seni davul etsin napayım diyo kapıya diktin bekçiyi delikafadulden hoop çok ileri gidiyom galiba tımam tımam sustum :kedi:

oku oku bitmedi ayol çalıkuşum neşen daim olsun arkadaşım seni böyle görmek çok hoşuma gitti

bu aralar benimde canım herşeyi istiyor böyle değildim ben noluyor bana anlamadım uzaktan bile kokusunu duyduğum şeyleri gidip yemek istiyorum yoksa bu aralar hamiş kalma ihtimalimi var bilemiyorum

kız sonum bellimi olar bakarsın sende kervana katılırsın inşallah canım ya hadi bakalım hayırlısı

reimdeki kızın gözleri harka canım doğru diyon valla biz onlara 10 basarız valla canım benim eve gideceksin galiba sonrada iftar hazırlığı sana kolay gelsin canımorucunu açarken bizim içinde dua et unutma bu sene orucu boşladık ama napalım herşey bebişlerimiz için

evet canim ama yemegi pisirdim salatayi yine kocis yapti saolsun simdide iftari bekliyom 1saat var daha . Dua ederim hayatim.

:bbo: anam ne çok yazmışınız kısssssslar ya işten geldim tam 1.5 saat okudum haaaaaaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae arada gülmekten okuyamadığım zamanlarda oldu
gelevera ve çalıkuşu iyice kaynatmışınız valla ben yoktum ama okuyup okuyup güldüm...

Biaraz kaynattik evet:kedi:

bu arada yaş ortalaması sorulmuş. bende 23 yaşındayım ne dersin gelevera c vitamini olabilirmiyim. 3 düşüğüm var ezilmiş limon gibimiyim yoksalaelaelaelaelae hıııı:roflol:

anam sendemi :1shok: ben cok gec kaldim ha

Insallah canim :Saruboceq:

aaaa kız kocaları bebek içinmi kullanıyonuz siz bakiimm hiiiii ne ayıp :eek:lmaz: eskiden adamlar karıları çocuk için kullanırdı şimdiki kızlar of offf tüüü size
ayol hiçmi açmıcan orucu sende kuşum bu gece çalıkuşu yok arkadaşalr haberiniz ola

bizede yasak ilişki şu an benimki diyo gel kardeş kardeş yatalım hadi sütümüzü içip dedim allah seni davul etsin napayım diyo kapıya diktin bekçiyi delikafadulden hoop çok ileri gidiyom galiba tımam tımam sustum :kedi:

Evet canim bu is icin kullaniyomkaydirigubbakcemile3

kuşuuuumm geldinmi

geldim canimopuyorumnanaktan

kızlar ya ne kadar çok yazmışsınız. valla ne yalan sölim hepsini de okuyamadım. bu arada dr.a gittim. ultrasonla bakıldı. çok şükür herşey yolunda hamileyim. 4+6 olmuşum da haberim yokmuş. dr. amcamız haftaya kalp atışı için çağırdı. iğnelere başla dedi. claxen 0.4 kullanıyordum. aspirinide ihmal etme dedi. bakalım. inş. bu defa bu yolun sonunu da görürüz.

1142023wc11ro40lj.gif
[/URL][/IMG]

53258zu2qvp1d9v.gif
[/URL][/IMG]

kızlar ya ne kadar çok yazmışsınız. valla ne yalan sölim hepsini de okuyamadım. bu arada dr.a gittim. ultrasonla bakıldı. çok şükür herşey yolunda hamileyim. 4+6 olmuşum da haberim yokmuş. dr. amcamız haftaya kalp atışı için çağırdı. iğnelere başla dedi. claxen 0.4 kullanıyordum. aspirinide ihmal etme dedi. bakalım. inş. bu defa bu yolun sonunu da görürüz.

Canim cok sevindim gözün aydin Şeniz. Rabbim kalp atislarinida duymayi nasip etsin :Saruboceq:
Desene leylek bir bebis daha getiriyo alkisalkisalkis

1479603ou32ggymb3.gif
[/URL][/IMG]
Darisi benim ve tüm bebek hasretiyle yanan kardeslerimin basina Insallah :Saruboceq:

Amıııııııııııııııııın

dualarım burdakı bÜtÜn arkadaŞlarım ıÇın. ınŞ. Hepımız bırgÜn annelık duygusunu tadarız

yaaa burayi birakip gidemiyorum kocisten dayak yiyecem simdikaydirigubbakcemile herif masayi kurdu,:mymeka:
biryere gitmeyin emi :eek:lmaz:eek:puyorumnanaktan

X