Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Merhaba canım. bir problem yaşamazsın umarım.

ben işte fena değil diyeyim. yavaş yavaş düzelmeye çalışıyorum. 9 ay oldu ancak yeni kendime gelmeye başladım. şimdi daha iyiyim allaha şükür.
hamilelik yok henüz maalesef. zaten yeni başladık çalışmalara. bakalım 1 hafta sonra belli olur neler olmuş :)) hayırlısı diyorum artık, kısmet...

kızlar lütfü hoca hacettepede doğum yapınca ücret almıyomuş ama hastane ne kadar alıyo bilgisi olan varmı

smmm06 bildiğim kadarıyla mesa hastanesinde yaptırmıştı şen ..yazılarından okuduğum kadarıyla 1200 küsür doktor anestesi 600 küsür falandı yanılmıyosam..geçmişe bak istersen yazıyor olması lazım ya da şen gelince söyler canım

arkadaşlar beta hcg testi tam olarak ne zaman yaptırılabilir..adet tarihine yakın mı ?

canım ben adet tarihime 3,4 gün kala yaptırmıştım ve pozitif sonuç almıştım,ben iğne kullanıcam diye hep erken öğrenmek istiyordum hamileliğimi o yüzden erken yaptırmıştım..

bildiğim kadarıyla önemli değil istediğin zaman yaptırabilirsin..
ama genelde adet tarihini beklemek iyidir.. ona göre test yapmak daha iyi oluyor,
çünkü sonuç olumsuz olursa kötü etkilenmemek için..

canım ben hacettepede doğum yapınca hastane prof.farkı adı altında bi miktar ücret alıyo hacettepede doğum yapınca ne kadar ücret ödüyoruz onu merak ettim

kızlar geçen hafta iştahım gayet açıkken,dünden beri canım yemek yemek ,su bile içmek istemiyo.normal mi bu değişkenlikler.8. hafaya girdim dün.

canım senınde gozunaydın ınsallah rabbım kucagımızada almayı nasıp eder valla herkeste degısıyo o ben mesale cok ıstahlı degılım aksıne 4 kılo verdım dr 3 ay normal boyle seyler sonrakı aylarda alırsın dedii ayyy herseyı tak takkk bakalım ne olacakkk hergun kalkınca kandımı ıncelıyorum gogusler mıde bulantısıı 9, ayda ne olur bılmıyomm kendıne ve bebişe ıyı bak canımmm.....

Kahvelokummm ne güzel bi liste hazırlamışın ellerine sağlık bıde alta sabırla bekleyenler listesini koysak daha güzel olmazmı:??

canım allah ömürlü kılsın maşallah ne kadar güzel haber vermişsin böyle
inşallah sağlıkla doğumunu yaparsın ve güzel haberlerini bize verirsin alkisalkisalkis
canım homozigot olmadığına sevindim :1hug: ama neden çok çıkması iyiymiş :uhm: vardır bi bildikleri CADIARZU
arkadaşlar beta hcg testi tam olarak ne zaman yaptırılabilir..adet tarihine yakın mı ?

:jeyyar: hayırdır canım ne o sormalar bthcg :jeyyar:

Ecesem, cevabın için çok teşekkür ederim. Sorunum bir değil aynı zamanda troid sorunum da var, haşimato troidi, gebe kalmakta zorlanıyorum. Umarım gebe kalabilirim.

Baharçelik, tebrik ederim. Bu kez sonuna kadar sağlıkla götürmeni yine sağlıkla bebeğinizi evinize getirmenizi dilerim. Diğer siteye de sen hazır olunca paylaşımını bekliyorum.

kızlar geçen hafta iştahım gayet açıkken,dünden beri canım yemek yemek ,su bile içmek istemiyo.normal mi bu değişkenlikler.8. hafaya girdim dün.

canım bende öyleyim çok az yemek yiyebiliyorum bence çok normal korkmayı gerektirecek bi durumun söz konusu olduğunu sanmıyorum

Baharçelik, tebrik ederim. Bu kez sonuna kadar sağlıkla götürmeni yine sağlıkla bebeğinizi evinize getirmenizi dilerim. Diğer siteye de sen hazır olunca paylaşımını bekliyorum.

saol canım teşekkür ederim ilk önce kalp atışlarını duymak istiyorum belki daha sonra paylaşabilirim.

PAPAATYA SÜREYYA canım çok saol yazdıkların için.Çanakkalede oturuyorum.galiba bende PRF. Osman develioğluna gidicem.diğer yerler uzak geliyor.umarım bir faydası olur ama sık sık gelip gidemiyebilirim.
birde bu kan pıhtısı olayını günlük falan takip ediyolarmış ve ona göre tedaviyi yönlendiriyorlarmış bazı doktorlar.yani ilaçlar faydalı mı değil mi kan akışkan mı gibisinden sanırım...bu konuda bilgisi olan var mı?

bu arada hematolog osman hoca dedi ki PAI de hetero olunca pıhtılaşmaya meyil artıyor dedi, heparin kullanmak için sebebibimiz şimdi daha da geçerli dedi. hamiş kalır kalmaz başlıyorsun 0,4 clexane dedi. ve hem k.doğum hem hematoloji kontrolu altında olacaksın dedi. 15 günde bir trombosit saydıracaksın ve ben kontrol edeceğim dedi (clexane süresince).çünkü bu iğnelerin bir yan etkisi kanda trombosit toplanması yapması dedi. bu arada fraxiparin ve clexane farkını sordum. günde 2 doz iğne verdiğimiz kişilerde fraxiparin daha uygun, bunun dışında aynılar dedi.

allah hepimizin gönlüne versin inşallah, ilaçlar, iğneler, doktorlar vesile olsun inşallah bebişlerimize kavuşma yolunda :Saruboceq:

canım adetin gecikmedende hcg çıkabilir hatta benim normal eczaneden alınan testlerde adetimden 1 gün önce bile çıkmıştı.bu senin yumurtlama tarihine bağlı birazda.bana sorarsan gecikmedende yaptır aklında kalmasın.ama dr'lar genelde 1 hafta geçmeden gerek yok diyo sende geçti diyiver:jeyyar:hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…