Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

celoş artık göbüşümü rahat bıraktım bacaktan vurabiliyom hemde morartmadan anam göbeğin içine ettik iki günde biraz daha geçsinde yine ordanda vururum ya ne dicem sana gitsemmi acep bi dr a daha cumartesi çok mu telaş ediyom acep yav bi diyoom aamaaan bırakiim haftaya cumartesi kendi dr uma giderim zate görünceği varsa görüncek bide diyom evhamım gitsin baktırayım ay valla karıştımdelikafadulden:uhm:

hehe anamda öle diyi hele bi doğsun bak ben onu napçam çağdaşta öle diyo e bizde şincik öle dedik çocuk dicek sadistlerin içine düştüm vazgeçiyorum gelmiyoruumm herkes beni dövmek için bekliyo :dilcikar::roflol:

celoş artık göbüşümü rahat bıraktım bacaktan vurabiliyom hemde morartmadan anam göbeğin içine ettik iki günde biraz daha geçsinde yine ordanda vururum ya ne dicem sana gitsemmi acep bi dr a daha cumartesi çok mu telaş ediyom acep yav bi diyoom aamaaan bırakiim haftaya cumartesi kendi dr uma giderim zate görünceği varsa görüncek bide diyom evhamım gitsin baktırayım ay valla karıştımdelikafadulden:uhm:
bacaktan rahat ediosan ordan vurul kuşumyerimseniben önemli olan ilacı içeriye göndermek opuyorumnanaktan
valla bence evhamından kurtul baharcım.ctesi git.dilek hanım ne zamana verdi randevunu?
hehe anamda öle diyi hele bi doğsun bak ben onu napçam çağdaşta öle diyo e bizde şincik öle dedik çocuk dicek sadistlerin içine düştüm vazgeçiyorum gelmiyoruumm herkes beni dövmek için bekliyo :dilcikar::roflol:

puhaha valla ben dövmicem ham yapcam cokacimcoook :nazar:

Dilek 2 hafta sonra gel dedi yani bi dahaki cumartesi biraz uzun geldi bana ama böyle daha çok panik yapıoz dedi işte ondan diyom beklesemmi gitsemmi başka bi dr a mesela bornova şifa çok yakın bana gidip bi ultrason çektirsemmi acep

ACıL ACıL ACıL selam kızlar ben hamile kalmadan önce dişimi kanal tedavi yaptırmıştım.hemen arkasından hamile kaldım.şimdi 15+5 günlük hamileyim ve dişim çok ağırıyor.diş hekimim çekilmesi gerektiğini fakat vurulduğum iğneden dolayı kanama durmayabilir dedi.kan pıhtılaşması olupta iğne vurulan arkadaşlardan aranızda diş çektiren oldu mu.çektiren var ise anestezi aldımı?ve antibiyotik kullanan oldumu.yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn???????????lütfen acil

ACİL ACİL ACİL selam kızlar ben hamile kalmadan önce dişimi kanal tedavi yaptırmıştım.hemen arkasından hamile kaldım.şimdi 15+5 günlük hamileyim ve dişim çok ağırıyor.diş hekimim çekilmesi gerektiğini fakat vurulduğum iğneden dolayı kanama durmayabilir dedi.kan pıhtılaşması olupta iğne vurulan arkadaşlardan aranızda diş çektiren oldu mu.çektiren var ise anestezi aldımı?ve antibiyotik kullanan oldumu.yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn???????????lütfen acil

canım bence anstezi ve antibiyotik sakıncalı gibi geliyo sen en iyisi kadın doğum dr una sor en sağlıklı bilgiyi o sana verecektir çok geçmiş olsun

ecesem nasılsın canım nasıl gidiyor bakalım

saol fundacım.....35. haftadayım... kısmetse 3 hafta sonra doğum var.......... son zamanlar baya zor geçiyormuş... yürümem, yatmam, oturmam her şey ağır çekimde gibi... bazen bu günlere bile ulaşmak hayal gibiydi deyip şükrediyorum....
sende epey büyüttün oğluşunu.... allah tez zamanda hepimizi sağ salim kurtarnak nasip etsin.....

benim için iyi dileklerde bulanan arkadaslara teşekkür ederim
ALLAH tüm isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin inş.
arkadaslar heterozigot olup sadece fragmin yeterli oldumu oluyor mu?

benim için iyi dileklerde bulanan arkadaslara teşekkür ederim
ALLAH tüm isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin inş.
arkadaslar heterozigot olup sadece fragmin yeterli oldumu oluyor mu?

beraycım olanda oluyor olmayanda ama bana yetrli olmamıştı malesef 2008 kasıda kaybettim bebeğimi fakat şimdi tekrar hamileyim coraspin ile birlikte kullanıyorum iğnemi bakalım görücez sonuç ne olacak daha çok yeni bi gebelik

beraycım olanda oluyor olmayanda ama bana yetrli olmamıştı malesef 2008 kasıda kaybettim bebeğimi fakat şimdi tekrar hamileyim coraspin ile birlikte kullanıyorum iğnemi bakalım görücez sonuç ne olacak daha çok yeni bi gebelik
cnm sende sadece heterozigotmusun mthfr c 677
artı aspirin kaç mglık kullandın

Sıdocum celencım cok tesekkur ederım acıklamalarınız ıcın celen bu arada cemrem ne guzel cıkmıs maasallah yerım onu ben cadım benım benım ıcın ıcıne ceke ceke op onu

X