Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

slm kızlar ben geldim uzun sure yoktum cunku memeleketteydım yenıhamıslarımız ve yenı annalerımız varr gunler cok cabuk gecıyo ya rabbım ısteyen herkese versın ınsallah bebiş ve ben simdilik ıyıyız sukurler olsun rabbıme bugun dr kontrolumuz var ıns guzel haberlerle gelırımm her dr gıdısımde yuregım yerınden cıkacak gıbı oluyo valla bu dokuz ayı doldurana kadar dokuz doguracam..........

Hoşgeldin umutsevgim.
Beni hatırlar mısın bilmiyorum, ben topiğe yeni katılmıştım, senin hamileyim deyip gittiğin günlerde. Senin de bebeğinin de iyi olmasına inan çok sevindim.
ınşallah böyle sağlıkla devam eder hamileliğin canım.

Çok teşekkür ederim Lidyacım. Senin pozitifliğin ilk günden beri çok iy geliyor bana. Ben de inanıyorum inşallah yarın güzel haberlerle döneceğiz.
Bu arada kızlar ilk 3 ayım bitmiş oldu benim de, bugün 14. haftaya girdik:)

ınşallah seninde gönlündeki tüm dileklerin bir an önce gerçek olsun Lidya'cım :)

Limburgcum, Geleveracım sizler nasılsınız canlarım :)

gulaycım bende maalesef kıloluyum hamıle kaldıgımda 83 kıloydum benım dr bana 0.3luk yazdı ıgneyı anlamadım ben sımdı kafam karıstı herkesın dru boylemı yapıyorkıcadıarzu
inanki bilmiyorum artık ben ne yapacagımı benim doktordamı bi sorun var ilkleri acaba bendemi deniyor burda hamile kalmadan iyne kullanan tek kişi gine benim doktorum izinli tatile çıkmış gelsin soracagım canım senin protein c protein s deyerlerin nasıl

celencim çok geçmiş olsun canım ,cemremizi Allah nazarlardan saklasın:nazar:hiç moralini bozma en yakın zamanda acil şifalar canım

fundacım seninde mutlu sona az kaldı ,sidocumuda senide tek bir nefeste kurtarsın rabbim

dinamisscim sonunda mutlu gün yarın he :))bak kanama falan olmadı şükür.istrahat iyi geldi ,bebiş çalışmanı istemiyo annesi alalala :)) yarın güzel haberlerini bekliyoruz

selvihan sen şimdi mis kokulunu almışsındır şefkatli kollarına ,bizlere de dua et inş..Allah bol bol süt versin :KK70:D birde gazların şerrinden korusun :))

limburgcum sende yarıladın canım hadi bakalım habersz bırakma bizi ,

gelevera karşılaşamıyoruz canım senlede artık ,umarım sonuçların biran önce çıkar,tedavine başlarsın

kahvelokumcum sanada izin çıktı he kaydirigubbakcemile5 hadi bakalım belkide aynı ayın anneleri oluruz yerimseniben bol şanslar

beraycım seninde gözün aydın olsun canım..

şencim,papatyacım,nergiscim,umutsevgim,çalıkuşum,lidyacım hepinizi öpüyorum...

inanki bilmiyorum artık ben ne yapacagımı benim doktordamı bi sorun var ilkleri acaba bendemi deniyor burda hamile kalmadan iyne kullanan tek kişi gine benim doktorum izinli tatile çıkmış gelsin soracagım canım senin protein c protein s deyerlerin nasıl

canım kususra bakma ben sonuclarımı o degerlerı hıc bılmıorum o testlerın heps yapııldı ama hepsı drumda yanı bılmıorum canım

SAOL ESRACIM VALLA HERGUN BI TEDRGINLIK HEP ACABALAR DERKEN 13E GELDIK INSALLAH 30LU HAFTALARIDA GORURUZ CANIM HEP BERABBERR opuyorumnanaktan

SAOL ESRACIM VALLA HERGUN BI TEDRGINLIK HEP ACABALAR DERKEN 13E GELDIK INSALLAH 30LU HAFTALARIDA GORURUZ CANIM HEP BERABBERR opuyorumnanaktan

görürsün inş canım görürsün o zamanlarda gelcek ve sen aaa ne çabuk geçti diyeceksin inş..
dün doktorum bana ne dedi biliyor musun..siz bayanlarda mükemmel bir beyin gücü var dedi,yani sizi anlamıyorum ,bir bayan beyin gücüyle adetini 15 gün geciktirmeyi başarıyo dedi :)) rahat ol dedi bana ,ben herşeyi sordum iğneler dozları aklına gelebilecek herşey..iğnelerin yaptığı herşeyi asprin de aynı dozda yapıyo dedi ,bununla ilgili sana milyonlarca makale yazı araştırma gösterebilirim dedi..sadece siz rahat olun pozitif düşünün dedi .olmayacak çocuğa isterse en yüksek dozda iğne verelim yine olmaz dedi..
sende takma kafana ,pozitif düşün rahat ol,doktoruna güven çok inceleme öptüm
tabiki tedbir bizden taktir Allahtan..

opuyorumnanaktancanlarım benim nihayet büyük gün geldi.dokuz zorlu geçen aydan sonra rabbime binlerce şükürler olsun yarın sabah 9.30 da doğuma gidiyorum.rabbim inşallah herkese nasip eder.dua edicem sizler için.İnşallah sorunsuz bir şekilde kızımı kucağıma alırım.opuyorumnanaktan

LÜTFEN DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN
.

canım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah .gerçi şuanda büyük ihtimalle bebişinin kokusunu içine çekiyosundur güle güle büyüt tatlı kızını inşallah herşey gönlünce olsun canım..

kızlar meraba beni listeye ekleyin demiştim bilmiyorum eklediniz mi
dün aksam hamile olduğumu öğrendim adetime 5 gün var değerim 142.71
progestan 200 mg günde 3 tane
omega 3 folik asit 800 mg
benexol günde 2 tane
fragmin 5000 ünite hergün karından

canım tebrik ederim inşallah kucağına aldığın günleri de görürsün o ne güzel topiciğimize ramazan bereketi geldi bebeişler sıra sıra gelio

baharçelikcim, yazmıştım ama görmedin galiba kalabalıkta :-)) allah kucağına almayı da nasip etsin, sağlıkla inşallah.

Ak sakallı celen bacım, çok geçmiş, allah acil şifalar versin.

Selvihancım, okurken ağlattın beni...kucağındadır şimdi, allah isteyen herkeslere bizlere de nasip etsin inşallah.

Dinamisscim yarın güzel haberlerle geleceksin inşallah, içini ferah tut canım benim.

Limburgcum, iyisinizdir umarım bebişle, allaha emanet olun canım benim.

Kahvelokumcum gözün aydın, hadi hayırlı haberlerle inşallah, allah tüm bekleyenlere hepimize hızırlığı yetiştirsin :saruboceq:

Simgecim, allah kucağına almayı da nasip etsin, allaha emanet olun

ismini unuttuğum kim varsa, sevgiyle kalın...allah herkesin gönlündeki muradı versin inşallah

lidyam görmemişim gülüm elimden geldiği kadar herkese cevap vermeye çalışıyorum ama atladıklarım oluyosa kusura bakmasın

slm kızlar ben geldim uzun sure yoktum cunku memeleketteydım yenıhamıslarımız ve yenı annalerımız varr gunler cok cabuk gecıyo ya rabbım ısteyen herkese versın ınsallah bebiş ve ben simdilik ıyıyız sukurler olsun rabbıme bugun dr kontrolumuz var ıns guzel haberlerle gelırımm her dr gıdısımde yuregım yerınden cıkacak gıbı oluyo valla bu dokuz ayı doldurana kadar dokuz doguracam..........

canım efet öyle oluyo hiç bitmiyo endişe inşallah sonuna kadar sağlıkla sıhhatle gideriz

görürsün inş canım görürsün o zamanlarda gelcek ve sen aaa ne çabuk geçti diyeceksin inş..
Dün doktorum bana ne dedi biliyor musun..siz bayanlarda mükemmel bir beyin gücü var dedi,yani sizi anlamıyorum ,bir bayan beyin gücüyle adetini 15 gün geciktirmeyi başarıyo dedi :)) rahat ol dedi bana ,ben herşeyi sordum iğneler dozları aklına gelebilecek herşey..iğnelerin yaptığı herşeyi asprin de aynı dozda yapıyo dedi ,bununla ilgili sana milyonlarca makale yazı araştırma gösterebilirim dedi..sadece siz rahat olun pozitif düşünün dedi .olmayacak çocuğa isterse en yüksek dozda iğne verelim yine olmaz dedi..
Sende takma kafana ,pozitif düşün rahat ol,doktoruna güven çok inceleme öptüm
tabiki tedbir bizden taktir allahtan..

esracım nasıl güzel sölemişsin efet kafaya takmamak lazım çok fazlada

celencım cok gecmıs olsun cemremızı op bızım ıcın canım .yanı ıgne konusunu takmaya gerek yok herkese kıloya verılmeyebılıyor yanı ya canım bısıy daha sorucam geven hafta dra gıttıgımde 3 hafta daha kullan ıgneyı sonra bırak dedı aspırın yeterlı olcak dedı bende korkuyorum senın tavsıyen nedır
cok sasırdım canım yaa :uhm: hiç bu kadar erken bırak diyen olmusmuydu aramızda acaba hatırlayamadım :sm_confused: :sm_confused:ya bunu sööleyen doktor sonucta hani ne diyebilirim üstüne.ama ben olsam bırakmazdım a.s
nerlerdesin sen :mymeka: merakta bırakıp gidiosun :çok üzgünüm: cok şükür ii haberlerinizi aldık :Saruboceq: kac haftalık oldun canımın içi :asigim:
Çok teşekkür ederim Lidyacım. Senin pozitifliğin ilk günden beri çok iy geliyor bana. Ben de inanıyorum inşallah yarın güzel haberlerle döneceğiz.
Bu arada kızlar ilk 3 ayım bitmiş oldu benim de, bugün 14. haftaya girdik:)

İnşallah seninde gönlündeki tüm dileklerin bir an önce gerçek olsun Lidya'cım :)

Limburgcum, Geleveracım sizler nasılsınız canlarım :)
:nazar: :nazar: :nazar::nazar: artık en riskli zamanı geride bıraktık dinamiscim :dance: darısı diğer 2 trimestire :Saruboceq:
canım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah .gerçi şuanda büyük ihtimalle bebişinin kokusunu içine çekiyosundur güle güle büyüt tatlı kızını inşallah herşey gönlünce olsun canım..

canım nasılsın :1hug: bu takvimindeki 3 haftayı anlayamadım :uhm:

celencım gecmıs olsun cemrecıgımıze...hemen atlatır ınsallah....

lımburg canım cok erkeknkı daha.bırakma sakın.benım doktorumda oyle dıyodu.sonra bı profa gıttım o son gune kadar kullan dedı.zar zor ıkna ettım doktorumu.ama ıkna olmasaydıda yınede bırakmıcaktım.sende bırkma sakın...

kızlar hala ulasamadım selvıhana..ıyılerdır ınsalah... valla aklım hep onda....

celencım gecmıs olsun cemrecıgımıze...hemen atlatır ınsallah....

lımburg canım cok erkeknkı daha.bırakma sakın.benım doktorumda oyle dıyodu.sonra bı profa gıttım o son gune kadar kullan dedı.zar zor ıkna ettım doktorumu.ama ıkna olmasaydıda yınede bırakmıcaktım.sende bırkma sakın...

kızlar hala ulasamadım selvıhana..ıyılerdır ınsalah... valla aklım hep onda....

inşallah sidocum cok saol..
msj atsaydın şimdi onşarın koklaşma vakti :asigim:

CELENCıM saol canım ben iyiyim sen nasılsın?cemremiz rahatsızmış çok geçmiş olsun canım allahım iyilik sağlık versin..
buarada takvimi biarkadaş yapmıştı normalde takvim yoktu sonra kendiliğinden çıktı bende anlamadım valla kaldırıcam zaten canım..kaydirigubbakcemile3
hadi çok öptüm cemreyi ve seni ..

dün doktorum bana ne dedi biliyor musun..siz bayanlarda mükemmel bir beyin gücü var dedi,yani sizi anlamıyorum ,bir bayan beyin gücüyle adetini 15 gün geciktirmeyi başarıyo dedi :)) rahat ol dedi bana ,ben herşeyi sordum iğneler dozları aklına gelebilecek herşey..iğnelerin yaptığı herşeyi asprin de aynı dozda yapıyo dedi ,bununla ilgili sana milyonlarca makale yazı araştırma gösterebilirim dedi..sadece siz rahat olun pozitif düşünün dedi .olmayacak çocuğa isterse en yüksek dozda iğne verelim yine olmaz dedi..
sende takma kafana ,pozitif düşün rahat ol,doktoruna güven çok inceleme öptüm
tabiki tedbir bizden taktir Allahtan..

EVET CANIM HAKLISIN POZITIF DUSUN POZITIF OLSUN DERLER YA HEP DOGRU DEMEKKIyerimseniben

Celencım Sidocum ,cok saolun bende bırakma taraftarı dıılım zaten ama kafam karıstı sıze sorup emın olmak ıstedım dr bırak desede ben kullansam zararı olmaz dımı

Celencım Sidocum ,cok saolun bende bırakma taraftarı dıılım zaten ama kafam karıstı sıze sorup emın olmak ıstedım dr bırak desede ben kullansam zararı olmaz dımı

valla canım ben ıgneye devam etme konusunda o kadar kararlıydımkı bunu net bı sekılde hıssettırdım doktoruma.bende burdakı kızlar sayesınde emın oldum bundan.saolsunlar.doktora dedımkı bana bısey olmayacagına garantı verebılırsenız ancak o zaman bırakırım dedım.oda hıcbıseyın garantısı yok deyınce.ıgnelerın zararı yok dıye sız solemıstınız.devam etmek ıstıyorum dedım.bısey dıyemedı.sen kararlı davran.olmadı doktor deıstırısın.sanırım bu henuz belırsız bı konu oldugu ıcın doktorların hepsı haberdar deıl durumdan.bu yuzden guvenmemenı tavsıye ederım.bak en son seybay arkadasımız var 3 ucuz beklıyodu.kıza zorla 30. haftada kestırdıler ıgneyı.bebıslerden bırının kalbı durmus.ne kadar ılgısı var bılemeyız ama sencede rıske atmaya degmez dımı? bu yuzden arkadasım devam et bence....ama doktorun bılmelı mutlaka.gızlı deıl.

celencım sanırım selvıhanın koklasması suruyor.cunku kapalı telı.ulasınca hemen yazıcam sıze.canım ya bıde bu cemrecık le ılgılı hıc bıtkısel bısey denedınmı.ne bılıyım yardımcı tedavı olarak yanı...uzun surdu kıyamam ben ona...

ya bitanem o kadar hassas bir konu ki :çok üzgünüm: ısrarla kullan diyemem.allah korusun allahım esirgesin bişey olur bu alınack bir sorumlyluk deil.bence bi hematoloğa bide baska bir jinekoloğa git CADIARZU
valla canım ben ıgneye devam etme konusunda o kadar kararlıydımkı bunu net bı sekılde hıssettırdım doktoruma.bende burdakı kızlar sayesınde emın oldum bundan.saolsunlar.doktora dedımkı bana bısey olmayacagına garantı verebılırsenız ancak o zaman bırakırım dedım.oda hıcbıseyın garantısı yok deyınce.ıgnelerın zararı yok dıye sız solemıstınız.devam etmek ıstıyorum dedım.bısey dıyemedı.sen kararlı davran.olmadı doktor deıstırısın.sanırım bu henuz belırsız bı konu oldugu ıcın doktorların hepsı haberdar deıl durumdan.bu yuzden guvenmemenı tavsıye ederım.bak en son seybay arkadasımız var 3 ucuz beklıyodu.kıza zorla 30. haftada kestırdıler ıgneyı.bebıslerden bırının kalbı durmus.ne kadar ılgısı var bılemeyız ama sencede rıske atmaya degmez dımı? bu yuzden arkadasım devam et bence....ama doktorun bılmelı mutlaka.gızlı deıl.

celencım sanırım selvıhanın koklasması suruyor.cunku kapalı telı.ulasınca hemen yazıcam sıze.canım ya bıde bu cemrecık le ılgılı hıc bıtkısel bısey denedınmı.ne bılıyım yardımcı tedavı olarak yanı...uzun surdu kıyamam ben ona...

sidocum yasını doldurmadığıu için pek bişe yapamıyorum.yoksa bu konuda en yaralı maydonoz suyu bende cok olurum sistit :çok üzgünüm: işe yayr bu su yerimseniben

X