Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

herkese iyi akşamlar
bugün doktordan geldim...geçen ay malum kistlerim çıkmıştı ,genel bir kontrol amaçlı gittim ve çok sevindim..alkisalkisalkis doktorum kistlerden eser kalmadığını herşeyin yolunda olduğunu bu ay istersem hamile kalmayı deneyebileceğimi söyledi.delikafadulden çok şükür Allahım.bu haberi aldım sevinçten uçuyorum şuan.inş herşey güzel olur çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşıycam diye bana dua edin bu ay çalışmalar var :KK70:DD
Esrabencim , gözünaydın canım. Çalışmalarında bol şans diliyorum sana.Güzel haberler ver inşallah.

Esracım , kistinle ilgili nasıl bi tedavi aldın sen ?Çok şükür iyileşmişsin. Şunun için soruyorum : Biz bugün kuzenimle gittik doktora. Kuzenimde miyom varmış , bi doktor hamile kalabilirsin , diğeri ameliyatla almamız lazım demiş.Dün kuzenimin hamile olduğunu öğrendik çok sevindik tabii , yalnız şu miyom kafamıza takıldı. Doktor sürekli takip etmek lazım , 3. ayın sonuna kadar küçülebilir dedi. Rahim ağzında büyümesi de fazla sorun yaratmaz , yalnız normal doğum yapamazsın , sezeryan yapılması lazım , sezeryanda miyom da alınır dedi. ınşallah bi sorun olmaz , aranızda bu durumda olan varsa yazabilir mi kızlar ?

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 19ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................34 haftalık (*?)
meryemmeryem......33 haftalık (erkek)
çiçeklara.................32 haftalık (kız)
funda1980...............30 haftalık (erkek)
bkale......................30 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......25 haftalık (kız)
smmm06................22 haftalık (erkek)
ravza1818...............20haftalık (kız)
Dinamiss................13 haftalık
ftgg7779 .................12 haftalık
limburg1985.............12 haftalık
nilüfersahh................10 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
baharçelik.................5 haftalık

kahve lokum benide ekler misin hayırlısıyla inş.bu sefer bi terslik olmaz...listemiz herkese uğur getirsin...:nazar::nazar:

Sonuyokcum , sağol canım önceki gün aklımdan geçtin biliyor musun ? Rahim filmi çektirecekti nooldu acaba diye düşündüm. Naaptın canım , rahim filmi -hematolog işlerini hallet de bi müjdeli haber de sen ver canım..

opuyorumnanaktancanlarım benim nihayet büyük gün geldi.dokuz zorlu geçen aydan sonra rabbime binlerce şükürler olsun yarın sabah 9.30 da doğuma gidiyorum.rabbim inşallah herkese nasip eder.dua edicem sizler için.İnşallah sorunsuz bir şekilde kızımı kucağıma alırım.opuyorumnanaktan

LÜTFEN DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN
.

kaydirigu
Esrabencim , gözünaydın canım. Çalışmalarında bol şans diliyorum sana.Güzel haberler ver inşallah.

Esracım , kistinle ilgili nasıl bi tedavi aldın sen ?Çok şükür iyileşmişsin. Şunun için soruyorum : Biz bugün kuzenimle gittik doktora. Kuzenimde miyom varmış , bi doktor hamile kalabilirsin , diğeri ameliyatla almamız lazım demiş.Dün kuzenimin hamile olduğunu öğrendik çok sevindik tabii , yalnız şu miyom kafamıza takıldı. Doktor sürekli takip etmek lazım , 3. ayın sonuna kadar küçülebilir dedi. Rahim ağzında büyümesi de fazla sorun yaratmaz , yalnız normal doğum yapamazsın , sezeryan yapılması lazım , sezeryanda miyom da alınır dedi. İnşallah bi sorun olmaz , aranızda bu durumda olan varsa yazabilir mi kızlar ?

valla canım hiçbir tedavi almadım açıkcası ,doktorum bi de bunun için ilaç kullanmayalım,kist kendini 2 adetinde atar demişti benimki 2. adeti beklemeden hepsini atmış şükür. he en büyük tedavim dua etmek oldu tabi :))kaydirigubbakcemile2
kuzeninin de inş kendi kendine yok olur gider.kaç cm miş ki ??

papatyacım çok sevindim bebişinin iyi olmasına ne güzel 7 . Ayları görmek nasip oluyor allah kucağına aldığın günleride nasip edecek inşallah

gülaycım sana hematolog 0,8lik iğne vermişti değilmi yanlış hatırlamıyorsam
ve sonuçlarında sadece mtfhr677 mutasyon var sence çok fazla değilmi iğne dozu yani eğer 0,8 lik ise çünkü burda sido celen onlarında sadece mtfhr677 ve onlar daha düşük iğne kullandılar bence bir sor derim
ha birde gülay bu ovulasyon testini kullandığın gün çift çizgi çıkınca iğneyi daha sonramı yapıyorsun anlayamadım ben onu ayrıntılı anlatırsan sevinirim

canım ben 85 kiloyum doktor kiloma göre iyneyi yazdı sanırım çünki önce kilomu sordu iynenin dozunu öyle ayarladı gelelim iyne konusuna bu ayın 3de adet oldum benim doktorum adetten sonra bebek düşünüyorsan iynelere başla dedi bende köye gidecegim için iyneleri vurmak istemedim ne olur ne olmaz diye ama ovulasyon testlerini hergün yapıyordum köyden geldigim gün yaptım testi pozitif çıkınca ogün çalıştık sabahta iyneyi yaptırmaya başladım doktor adetten sonra başla demişti kısmet bu güneymiş

opuyorumnanaktancanlarım benim nihayet büyük gün geldi.dokuz zorlu geçen aydan sonra rabbime binlerce şükürler olsun yarın sabah 9.30 da doğuma gidiyorum.rabbim inşallah herkese nasip eder.dua edicem sizler için.İnşallah sorunsuz bir şekilde kızımı kucağıma alırım.opuyorumnanaktan

.

ALLAH YARDIMCIN OLSUN SAGLIKLA SIHATLE KUCAGINA ALMAK NASİP ETSİN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sonuyokcum , sağol canım önceki gün aklımdan geçtin biliyor musun ? Rahim filmi çektirecekti nooldu acaba diye düşündüm. Naaptın canım , rahim filmi -hematolog işlerini hallet de bi müjdeli haber de sen ver canım..

papatyacım rahim filmini çektirmedim çektirmicemde ama hematoloğa gittim 0,8lik yada 1 lik iğne dedi ayrıca troid biraz sınırı aşmıştı onun içinde ilaç kullanıyorum yani herşeyi hallettim

ama o kadar rahatım ki anlatamam yani bebek olması yada olmaması konusunda ne biliyim çok rahatım ne olmuyor diye üzülüyorum ne bişey bende anlamış değilim özel bir çabamda yok olması için hatta aklıma bile getirmiyorum önceden çok dertlenirdim olmuyor olmuyor diye allah bana sabır verdi sanırım hiç bi şekilde rahatsız değilim gayet relaksım hani derler ya dokuz çocuğum varmış gibi rahatım yani allah sonumu hayra çıkarsın
anladım ki herşey kısmet biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım olacakla öleceğin önüne geçemiyoruz o yüzden saldım çayıra mevlam kayıra ne diyim

selvihancım dualarım seninle arkadaşım allah ağrısız sancısız doğum nasip etsin allah kurtarsın bacım sağlıkla dönün yuvanıza ve mutlu olun bir ömür evinde eşin ve yavrunla

selvihancımmm, ayy senin kadar heyecanlıyım inan!!! hadi hayırlısıyla yarın alıcaksın kızçeni kucağına bizim içinde kokla doya doya:)) nasıl istenen beklenen bebekler bunlar bi bilseler...canımm rabbim yardımcın olsun...hiç korkma herşey çok güzel olucak inşallah...yarın yaşamında çok tatlı bi değişiklik başlıycak inşallah...lütfü hoca bu konuda gerçekten çok iyi bi hekim, benim doğumum çok rahat geçmişti anlatmıştım hatırlıyosan..sonrasında da ne ağrı ne sızı ...hemencecikte kalkıp yürümüştüm çokk şükür...ne yürümesi uçmuştum uçmuş !!benim kızçe kuvözdeydi ya, 3 saatte bir emzirmeye gitmiştim...

dualarımız seninle...yat dinlen şimdi biraz...öpüyorum kocaman...güzel haberlerini bekliycez..

.

Allah yardımcın ve yanında olsun bitanem:Saruboceq:

inşallah çok kolay bir doğum gerçekleştiirsin:lepi:

lütfen sadece sakin olmayı dene,gerisi gelir zatenyerimseniben

şimdiden tebrikler,doğumdan sonra buralara uğramamazlık yapma emikaydirigubbakcemile5

esraben, söylemiştim anacım bak gitmiş kistler çok şükür...güzel güzel çalış dersine bakiim:)) tembellik yapma!!

kıslarr, öpüyorum hepinizi:)) tatlı rüyalar size... ben kaçıyorum, yoruldum bugün biraz...ayy okumaya çalıştım ama çokkk yazılmış maşşallah valla, unutuyorum kime ne yazıcaamı...neyse, yeni hamişlerimizin gözü aydın olsun, sağlıcakla tamamına erdirsin rabbim...darısı bekleyen isteyen tüm arkadaşlarımın başına inşallah tez vakitte...

Ayy şencim gene sana yakalandım ben bu saatte. mafoldumbenHaklısın dinlenmem lazım diye kızıyosun bana ama kocam tv karşısında uyuyakaldı, ben de fırsattan istifade döktürüyorum.Bi de şu an masa başında değilim , rahat bi koltuktayım arkama yastık var , ayaklarımı uzatıyorum , laptoptan yazıyorum.Zaten biraz uykum geldi gibi , uslu kız olup yatıyorum tamam mı , çok öpüyorum seni..kaydirigubbakcemile3

KAHVELOKUM cum ellerine saglık ne guzel oldu bu lıste...ınsallah en yakın zamanda senıde gorelım hamişler arasında ınsallahhhhh...

NAZLICIM gecmısı okurken gordum benı sormussun canım..cok sukur ıyıız.35. haftadayız:nazar: sıcaklarda zor oluyor ama sukurler olsun.senın bebiş nasıl, basladımı yaramazlıklar?

SİMGE VE BAHAR kızlar 2 guzel haber arka arkaya ne guzel oldu...dıkkat edın bebıslere ve kendınıze.Allaha emanet...

CELEN aklın ızmırda kalmıs galıba...benımde annem oralı ve gercekten yerını hıc bı sehır tutmuyo dımı?
mınık cemrecık nasıl?

SEN pelıncık nasıl? o nasıl bı mavişlik ya masallah bızım zıgotcanların hepsı coook tatllılar....

GULAY 30 senınle degerımız aynı sanırım.panıkleme hıc.onemkı olan durumu ortaya cıkarabılmek ve sen cıkarmıssın.gerısı kolay...ıgne ve aspırınle bebısını kucagına alırsın ınsallah.....

papatya, calıkusu,dınamıs,meryem,ravza,bkale,funda ve ısmını yazamadıklarım...sızler nasılsınız?

CANLARIM....
bugun SELVIHAN la konustuk..heyecan var tabı...bu aksam dualarımız ona olsun...ınsallah yarın sabah sıze guzel haberlerı yazıcam...gune mınık kızımızın guzel haberlerıyle baslıcaz ınsallahhh.....

seybayımız 1 kız 1 erkek annesı oldu..agırlıklarını bılmıyorum....

canlarım artık sıra bana gelıyo, oyle heyecanlıyımkı anlatamam...dualarınızda benıde unutmayın emı? su mubarek gunlerde.sızde benım hep dualarımdasınız...hepınızı sevıyorum

:emir_bebek: ınsallah guzel haberler vermek ve almak dılegıyle...

papatyacım rahim filmini çektirmedim çektirmicemde ama hematoloğa gittim 0,8lik yada 1 lik iğne dedi ayrıca troid biraz sınırı aşmıştı onun içinde ilaç kullanıyorum yani herşeyi hallettim

ama o kadar rahatım ki anlatamam yani bebek olması yada olmaması konusunda ne biliyim çok rahatım ne olmuyor diye üzülüyorum ne bişey bende anlamış değilim özel bir çabamda yok olması için hatta aklıma bile getirmiyorum önceden çok dertlenirdim olmuyor olmuyor diye allah bana sabır verdi sanırım hiç bi şekilde rahatsız değilim gayet relaksım hani derler ya dokuz çocuğum varmış gibi rahatım yani allah sonumu hayra çıkarsın
anladım ki herşey kısmet biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım olacakla öleceğin önüne geçemiyoruz o yüzden saldım çayıra mevlam kayıra ne diyim

selvihancım dualarım seninle arkadaşım allah ağrısız sancısız doğum nasip etsin allah kurtarsın bacım sağlıkla dönün yuvanıza ve mutlu olun bir ömür evinde eşin ve yavrunla

selam sonuyok
neden rahim filmi çektirmiycen?. drum banada rahim filmi çektir dedi bir iki ay sonra çektircem kısmetse.. hani çektirmeme nedenini söylersen belki bende vazgeçerim:uhm:

opuyorumnanaktancanlarım benim nihayet büyük gün geldi.dokuz zorlu geçen aydan sonra rabbime binlerce şükürler olsun yarın sabah 9.30 da doğuma gidiyorum.rabbim inşallah herkese nasip eder.dua edicem sizler için.inşallah sorunsuz bir şekilde kızımı kucağıma alırım.opuyorumnanaktan

lütfen dualarınızda beni unutmayın
.

canım benım yaa ne guzel ne mutlu sana senı boyle okudukca ıcım sızlıyor ınsallah hayırlısıyla kurtulur bebısını doya doya koklarsın bızede nasıp olsun ınsallah o gunler

canım ben 85 kiloyum doktor kiloma göre iyneyi yazdı sanırım çünki önce kilomu sordu iynenin dozunu öyle ayarladı gelelim iyne konusuna bu ayın 3de adet oldum benim doktorum adetten sonra bebek düşünüyorsan iynelere başla dedi bende köye gidecegim için iyneleri vurmak istemedim ne olur ne olmaz diye ama ovulasyon testlerini hergün yapıyordum köyden geldigim gün yaptım testi pozitif çıkınca ogün çalıştık sabahta iyneyi yaptırmaya başladım doktor adetten sonra başla demişti kısmet bu güneymiş

gulaycım bende maalesef kıloluyum hamıle kaldıgımda 83 kıloydum benım dr bana 0.3luk yazdı ıgneyı anlamadım ben sımdı kafam karıstı herkesın dru boylemı yapıyorkıcadıarzu

funda, papatyasüreyye, eserizmir sido nasılsınız canlarım? pek giremedigimden takip edemiyorum. gelişmelerinizi bildirin canım ya aklım haep burada..

selvihancım allah kolaylık versin canım. yarın sende anne oluyorsun, çok heyecanlı!!! benim dogumdan önceki akşamımda evde annem kayınvalidem kayınbbabam vardı :KK43: hiç dogumu düşünemedim. inşallah sen son geceni sakin geçirirsin canım. haberlerini bekliyoruz

herkese iyi akşamlar
bugün doktordan geldim...geçen ay malum kistlerim çıkmıştı ,genel bir kontrol amaçlı gittim ve çok sevindim..alkisalkisalkis doktorum kistlerden eser kalmadığını herşeyin yolunda olduğunu bu ay istersem hamile kalmayı deneyebileceğimi söyledi.delikafadulden çok şükür Allahım.bu haberi aldım sevinçten uçuyorum şuan.inş herşey güzel olur çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşıycam diye bana dua edin bu ay çalışmalar var :KK70:DD
oh cok şükür hadi bakalım rastgele diyelimozaman :jeyyar: inşallah güzel haberler alırız bu ay esracım :Saruboceq:

CELEN aklın ızmırda kalmıs galıba...benımde annem oralı ve gercekten yerını hıc bı sehır tutmuyo dımı?
mınık cemrecık nasıl?

CANLARIM....
bugun SELVIHAN la konustuk..heyecan var tabı...bu aksam dualarımız ona olsun...ınsallah yarın sabah sıze guzel haberlerı yazıcam...gune mınık kızımızın guzel haberlerıyle baslıcaz ınsallahhh.....

seybayımız 1 kız 1 erkek annesı oldu..agırlıklarını bılmıyorum....

canlarım artık sıra bana gelıyo, oyle heyecanlıyımkı anlatamam...dualarınızda benıde unutmayın emı? su mubarek gunlerde.sızde benım hep dualarımdasınız...hepınızı sevıyorum
evet yaa :çok üzgünüm: aklı kalbim yüreğim izmirde :çok üzgünüm: hiç sevmiyorum ben bu sehri mafoldumben
cemremin idraryolu enfeksiyonu tekrarladı sidocum.15 eylülde sintigrafi randevumuz var.inşallah ii haberlerle geliiriz :Saruboceq:
canım allahıma emanet olun minik bebişinle :Saruboceq:

Merhaba canım iyiyim çok teşekkür ederim , umarım sen de iyisindir..Bugün foruma girer girmez çok iyi hissetmeye başladım , simgenin , smmo6 nın , baharçelik in iyi haberlerine sevindim.Dinamis in , diğer arkadaşların iyi olmasına çok sevindim. Geçen hafta maalesef üzüldük bayağı. Neyseki sıkıntıların ardından aydınlık geliyor çok şükür.

Canım ben henüz 7. ayıma yeni başladım. Çok şükür diyorum çünkü hala buralara geldiğime inanamıyorum.Baharcığımda olduğu gibi Allah zamanı geldiğinde , ol dediğinde , bebek seni seçtiğinde , istediğinde geliveriyor.İnşallah sen de en kısa zamanda güzel haberler verip , çok güzel bi hamilelik geçirirsin canım.

Ben henüz bebeğe hiçbir şey almadım canım , 8. ayda alırım diye düşünüyorum , bakmadan edemiyorum bakıyorum , indirim görünce de alsam mı diye düşünüyorum ama sonra tutuyorum kendimi.Bi de kendi başıma bişey almayayım diye düşünüyorum , kullanışlı-memnun kalınan şeyler almak için bebeği olan arkadaşlarımla çıkıcam alışverişe.

Benim de bugün kontrolüm vardı , doktorum şekerim biraz yüksek çıktığı için diyetisyene yönlendirdi. Senden hiç beklemiyordum dedi , çünkü dikkat ediyordum gerçekten , öyle aşırı bi kilo artışım da olmadı .Ama genetik miras kötü olunca napalım ordan yakalandık işte. Buradan benden sonra gelen arkdaşlarıma sesleniyorum , Dinamis , smm06 , ravza , şeker yüklemeyi yani 6. ayı beklemeden beslenmenize dikkat edin , karbonhidratı-şekeri kısıtlayın.Diyetisyenle görüştükten sonra yazarım , belki aynı sorunu olan arkadaşlar olabilir , faydalanırlar. Bunun dışında tetanos aşısını bir doz daha yaptırmamı istedi. Bebeğimin kilosu-gelişimi iyiydi çok şükür , maşallah.:nazar::nazar:Artık yavaş yavaş yürüyüş yapmamı istedi , ben de o üstümdeki tedirginliği atıp yavaş yavaş yürüyüş yapıcam. Lidya ve Özlem 80 tavsiyelerinde çok haklılar sağolsunlar..

Böyle işte canım , benden haberler böyle şimdilik.Herkesin güzel haberlerini duymak , sevincini taa burdan hissetmek dileğiyle.Çok öpüyorum.
papatyacım bende diyetisyen kontrolunde tamamladım son dönemlerimi.umarım ersey yolunda gider :Saruboceq:

.
mafoldumben cok duygulandım yaa mafoldumben sağslaim kavusun ana/kız :Saruboceq: allahım isteyen herkese nasip etsin..minik kelebekte evinize neşe sağlık mutluluk getirsin :Saruboceq:
gulaycım bende maalesef kıloluyum hamıle kaldıgımda 83 kıloydum benım dr bana 0.3luk yazdı ıgneyı anlamadım ben sımdı kafam karıstı herkesın dru boylemı yapıyorkıcadıarzu

bende 61 le kalmıstım.hiç kilomu sormadan 0,4 lük baslatmıstı doktorum.eminim o da neden bööle baslatığını bilmiyordu kaydirigubbakcemile3 kim neyi tutturursa olmus artık :dilcikar:

kahvelokum canım hitereskopinin güzel çıkmasına çok sevindim canım inşalah bu ay güzel haberler vereceksin bize inşalah bu ay sıkı bir çalışma bekliyoruz senden ona göre

celencim geçmiş olsun canım küçük cemre yine tekrarlamış enfeksiyonu sanırım allah acil şifalar versin inşallah iyi bak küçük meleğimize annesi

esraben ben demiştim sana çünkü bendede olmuştu aynı sorun ve geçmişti artık güzel haber verme zamanı dersine iyi çalış olurmu gün hesabı yapma sakın bir ay boyunca çalışıyorsun unutma

X