Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

simgecim cok tebrikler insallah kucagina aldigin gunleride gorursun canim
usg ye gelince ben her ay girdim doktorumun istegiyle cok sukur bir sey olmadi doktorun isterse bence gir derim tekrar tebrikler dualarim seninle ve kucuk meleginle :ecrin_bebek:

simgecim cok tebrikler insallah kucagina aldigin gunleride gorursun canim
usg ye gelince ben her ay girdim doktorumun istegiyle cok sukur bir sey olmadi doktorun isterse bence gir derim tekrar tebrikler dualarim seninle ve kucuk meleginle :ecrin_bebek:

sağol canım sen de güle güle büyüt bebişini,kokla bizim için.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

marguerite canım sen nasılsın civcivle arınız nasıl iyimi kaydirigubbakcemile5

sagol canim sende olmasan bizi soran yok valla mafoldumben idare ediyoz canim benim iste biraz zor oluyor ama sevgisi o kadar buyuk ki hic goze gorunmuyor napalim
sen nasilsin canim varmi guzel haberler tatildeydin galiba bize hayal oldu tatil falan insallah seneye bende acisini cikarticam valla iki yildir denize ayagimi sokmadim sositososito olsun napalim oglusumun cani sagolsunda yaza insallah opuyorum seni cok allaha emanet ol canim benim :1hug:

sagol canim sende olmasan bizi soran yok valla mafoldumben idare ediyoz canim benim iste biraz zor oluyor ama sevgisi o kadar buyuk ki hic goze gorunmuyor napalim
sen nasilsin canim varmi guzel haberler tatildeydin galiba bize hayal oldu tatil falan insallah seneye bende acisini cikarticam valla iki yildir denize ayagimi sokmadim sositososito olsun napalim oglusumun cani sagolsunda yaza insallah opuyorum seni cok allaha emanet ol canim benim :1hug:

iyi olmanıza sevindim canım valla dediğin gibi onlar için herşeye katlanılıyor..... yok canım ya tatil konusunda ben de senin gibiyim... ankaraya gittim eşimin işi vardı bende gitmişken lütfü önderoğluna muayene oldum ve trombofili panelimi yeniletmek istedim orada iyi bir yere. ayın 28 inde eşim gidip sonucu alıp tekrar hocaya göstercek ona göre tedavi şeklim belirlencek.... ama rahim muayenesinde herşey iyiydi allahaşükür....... opuyorumnanaktan

valla ankara sefamızda biraz ara verdim ama döndüm .......... Ay doğsunda inşallah fotosunu görelimde ısıralım o tatlı böcüğü..... şeniz şeniz

ınsallah canım benım cumlemızınkı yemın ederım her zaman dualarımdazsınız senın kucuk bıdık yetısecek bıze goreceksın teyzesı ben hıssedıyorum rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın bızede ısteyenlerede uzlerını gostermek nasıp ınsallah amınnnn

selvihan allahım hayırlı doğumlar nasip etsin. sağsalim kavuşursun bebeğine inşallah. dualarımız seninle. :nazar:

baharçelik çok çok tebrik ederim. allah tamamına erdirsin ve hayırlısıyla kavuşursun bebeğine inşallahh... :nazar:

tşekkür ederim canım allahım herpimize sağlıklı bebeişler nasip etsin inşallah

bahar çelik hadi gözün aydın canım allah tamamına erdirsin

saol canım amin inşallah darısı sizlerin başına

aynen canım hiç takılma bence söylenenlere benim anestezi uzmanı hiç sorun değil dedi. ve inan çok rahat oldu sezeryanım ama sonrası biraz sancılı ne diyim ama bebişi görünce insan unutuyor herşeyi..

BAHAR... tebrikler canım çok sevindim.. hayırlısıyla güzel haberlerinin devamı bekliyoruz.. tekrar tebrikler...

saol nazlım teşekkür ederim meğer biz buluştuğumuzda sıpa henüz yeni yeni geliomuşta haberimiz yokmuş efe uğurlu geldi göbüşünü çok sevdik ya benimkinide çağırdı kuzu bu arada sen nasılsın efecik nasıl çok öpüyorum canım ikinizde ben doğumdan çıkınca radım eşinle görüştüm senide sonra ararım dedim ama ilk zamanlar rahatsız etmek istemedim sonrada işlerim çok yoğundu fırsatım olmadı ikinizide çok öpüyorum canım

Baharcım canım goruceksın bak ne 12 haftalar gecıcek ınsallah rabbımın ıznıyle dr gıdecegımde 6+5 olacak dıorsun gorurusun ınsallah canım mınıcık pıt pıtları ben gordugumde 6+1dı canım allah tamamın aerdırsın ınsallah canım cumlemızı

canım inşallah ben pazartesi 6 haftalık dedi dr ama bebeği göremedik henüz çok silik bi gölege vardı ama burdan çıkıcak gibi dedi bide beim geç döllenme felan oldu ya çok da takmıyorum kafaya 8 haftaya kadar normal herşey valla inanılmaz huzurluyum bu kez biliyorum orda badem çiçeğim haspam gizliyo kendini :emir_bebek:

baharcim gozunaydin canim cok sevindim allah tamamina erdirsin ve kucagina almayi nasip etsin insallah :emir_bebek:

saol canım amin inşallah bende senin gibi meleğimi alırım kucağıma bana dua edin olurmu çok öpüyorum ikinizi

simgecim yakın seninle tarihlerimiz ama ben henüz göremedim miniği nazlanıyo inşallah cumartesi gidicem bi dr a o zaman görürüm

ELLERINA SAGLIK CANIMCIM AMA SEN BIZI HEP GERIDE BIRAKIOSUN TEYZESII BIZ BUYUDUK AMAAAA:kedi:

aman da büyürmüş de sitem edermiş... severim ben onu..

iyi ki hatırlattın limburg, çarşambadan çarşambaya güncelliyorum ama bugünün çarşamba olduğunu unutmuşum, şimdi sen söyleyince farkettim, haftaları yenilemem gerektiğini.. hemen düzeltiyorum.. sevgiyle...:teytey:

Son düzenleme:
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 19ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................34 haftalık (*?)
meryemmeryem......33 haftalık (erkek)
çiçeklara.................32 haftalık (kız)
funda1980...............30 haftalık (erkek)
bkale......................30 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......25 haftalık (kız)
smmm06................22 haftalık (erkek)
ravza1818...............20haftalık (kız)
Dinamiss................13 haftalık
ftgg7779 .................12 haftalık
limburg1985.............12 haftalık
nilüfersahh................10 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
baharçelik.................5 haftalık

Son düzenleme:
merhaba,
az önce lütfü beyden geldim.. histeroskopi sonucunun iyi olduğunu tüplerde bi problem olmadığını, sadece rahim ağzında ufak bir yapışıklık olduğunu, onunda hallolduğunu söyledi... şimdi adetimi bekleyip göreceğiz düzelme var mı diye.. lütfen dua edin arkadaşlar gelecek ay ben de hamile kalabileyim..

arkadaşlar ben yine kendi evime geçiyorum, hala net yok... maalesef bir kaç gün uzakta kalacağım yine sizden... aklım sizde kalıyor.. inş geldiğimde hep güzel haberler görürüm... öpüyorum sizi sevgiyle..

Evet kızlar geldım doktordan eŞımınde benımde kromozom analızınde Çok ŞÜkÜr bı sorun yok faktÖr v leıden mutasyonu saptanmamıŞtır protrombın ıı mutasyonu saptanmamıŞtır heterozıgot mthfr mutasyonu c677t saptanmıŞtır doktorum ızne ÇıkmıŞ ay sonuna kadar yokmuŞ ne durumdayım sızler bırŞeyler sÖyleyebılırmısınız tecrÜbelı akkadaŞlar

X