Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kahvelokumcum, çokk şey söylemek istiyorum o kendini bilmez densizlere ama toparlayamıyorum canım lafları çokkk yoruldum...yazmadan da edemedim...lütfen takmyın kafanıza onları...öpüyorum canım...

çok şükür muradına ermişsin sen canım darısı bizlere inşallah :)

:1shok: hayırdır inşallaahhhhh :Saruboceq: allah hayırlara vesile etsin liidyacım.bakam bugun buluscekmiyiz delikafadulden yarın yaz len merak ederim ben kaydirigubbakcemile3
rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım.hemen kendi kullandığım iğneyi ve ilacı yazayım dedim yerimseniben
iğne-clexane/fraxiparin 0,4
ilaç-coraspin 100 elevit folik plus ferplex bide magnezyum la ilgil bşidi ama unuttum CADIARZUCADIARZU
:mymeka: sen istanbula geeeellll celeni görmeden git :mymeka: bunu cok pis yazdım haberin ola kötükedihüso
amiiiinnnnnnnnn :Saruboceq:
bu yazdığını gülerek oludum kahvecim lokumum ben o kadar cok karsılastım ki bööle densizlerle nasıl bir duyguu cıkmazıdır bilirim :çok üzgünüm: allahım arkamızdan konusanları gülenleri utandırsın :Saruboceq:
lülülülülülü lülülülülülü
canımın içi :1hug: inşalah gerek olmaz bunlara ama en nolur nolmaz de yinede yerimseniben
şş bene bak bööle sana laf eden olursa onlara ben hetereyim ısırırım haaa de kaydirigubbakcemile3 ferhunde cevriye hanıma dediydi ya cinliyim ben die kaydirigubbakcemile3
ayy iki defa göndermişim yaf özür...

puhahaha bende okuyorum baska ne yazmıssın die :roflol:

nazlıcım bende celen ve şenin gaz için yazdıkları çözümlere katılıyorum. bende çokkk yaşadım, halen yaşıyoruz ama çok şükürki 3 ay dolunca azaldı. benimkinin gaz problemi 20-25 günlük falandı başladıgında
ilk olarak zinco verdim günde 3 kez 4er damla.
ama benimkini kesmedi
nurse harvey vermeye başladım. günde 2kez 1er çay kaşıgı.
ama o da kesmedi günde 3 defaya çıkardım. çok şükür ancak öyle rahat ediyordu yavrum
bazen nurse harvey bile kesmiyordu -ki çok iyi bi bitkisel karışımdır kendisi- doktorum zinko ve nurse harveyi beraber ver zorlanırsan dedi. ama ben bikaç kez bu ikisini aynı gün vermiştim. aslında ikisinii vermek istemedim.
hatta doktor bi isim daha verdi eger bunlar kesmezse diye ama ismini hatırlamıyorum. zaten eczanelerde bulunmuyormuş sipariş üzerine getiriliyormuş. neyseki gerek kalmadı canım.
ben düzenli olarak nurse harveyi günde 3 kez verdim 8 saate bir. çoook faydasını gördüm.

gaz damlaları kullanmayın diyorlar nazlıcım ama benim oglumun hiç ama hiç susmadan tam 12 saat agladıgı gün olmuştu bi keresinde. artık sinirlerim bozuluyordu bende aglıyordum. oglum gününü aglayarak, onun dışındaki zamanlarda aglamaktan bitkin düşüp uyuyarak geçiriyordu. inanırmısın ben oglumu ilk 3 aç hiç gülümserken görmedim
o nedenle ben gaz damlası verdim ve hepbirlikte huzura erdik :))

Allah rahatlık versin kızlar bende kaçıyorum kendinize dikkat edin :) coraspinlerinizi almayı unutmayın öpüldünüz :)buda sütünüzü için der gibi oldu ama neyse pıhtılar başka ne içer ki

kahvelokumcum, çokk şey söylemek istiyorum o kendini bilmez densizlere ama toparlayamıyorum canım lafları çokkk yoruldum...yazmadan da edemedim...lütfen takmyın kafanıza onları...öpüyorum canım...

formumuzun neşesi, canım şenim,
teşekkür ederim... takmayım diyorum ama işte... pelin su hanım iyidir umarım.. benim için öp lütfen onu.. seni de öpüyorum sevgiyle...

oglusum çok kusuyor bir haftadır ya ( yarın dr gitcez tekrar. yaa oglum uyandı mama istiyor !!!
senle konusacaktım, gecen gün yazdıgın yazıya taktım ya evde sorunlar var demiştin. ama oglana bakmam lazım şimdi. umarım herşey yolundadır canım.

celen 35: bu yazdığını gülerek oludum kahvecim lokumum ben o kadar cok karsılastım ki bööle densizlerle nasıl bir duyguu cıkmazıdır bilirim :çok üzgünüm: allahım arkamızdan konusanları gülenleri utandırsın :Saruboceq:

celen35şş bene bak bööle sana laf eden olursa onlara ben hetereyim ısırırım haaa de kaydirigubbakcemile3 ferhunde cevriye hanıma dediydi ya cinliyim ben die kaydirigubbakcemile3

formumuzun tadı tuzu... böyle bir sürü alıntı yapıp cevap yazıyorsun ya bayılıyorum sana.. valla harikasın...
kız bi başlayım çocuk yapmaya her yıl bir tane yapıcam.. çocuk var mı diye sorana, yavruları sıraya sokup göstercem hepsini .. aha da bunlar benim diye lülülülülülü

merhaba canım bende heterozigot mutantım benımde 3 düşüğüm oldu doktorun ali acar mı çünkü aynı ilaçları bende kullandım 3. hamileliğimde benımde iğnem hibor 2000 di. ve bendeb baska burda hıboru kullanan yok sanırım ama maalesef 3. de düşük oldu ben acıkcası ali acardan pek memnun kalmadım bana iğneyi cok gec baslatıyordu bende ankaraya lütfü onderoglu na gıttım yenı.senın doktorum kım?

celencim yaf dünde buluşamadık ))) aaaa rüyalarıma girdin yaahu Çok üzgünüm çoook

istanbula geliriz inşallah en kısa zamanda tekrar, bak o zaman peşine düşüyor muyum düşmüyor muyum..aaaa belki de rüya onu dedi bana bul celeni bul celeniiii a.s ama ben anlamaddııım )

yavruşunu allah esirgesin, ikinizi de çook öperim.

herkese günaydınn
bugün artık işten ayrılıyorum son günümyaa nedense çok üzülüyorum
ama bebeğimi düşününce rahatlıyorum
bebeğime herşeyi aldım ama hala paketlerde odasında duruyo,birkaç gün odasını toparlayıp düzenleyeceğim ve doğum çantamı felan hazırlıcam,acil bişey olursa hazır olsun istedim...

evde internet yok şuan,bu hafta içinde mutlaka bağlatıcam.. bugünden itibaren eve int.alana kadar giremeyebilirim belki..

şimdilik oğlişimde bende çok iyiyiz,herşey yolunda idiyor çok şükür,inşallah böyle devam ederde sağlıcakla kavuşurum bebişime..

allahım hepimize sağlıklı gebelik,doğum ve bebekler nasip etsin..

canım benim sana iyi tatiller diyelim tatil inşallah bebebine yarasın büyüsün gelişsin inşallah allah gününde sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize canım benimde evde internet yok eşim ısrarla bağlattırmamakta kararlı benim psikolojimi bozduğu kafayı çok taktığımı herşeyi araştırdığımı düşünüyor neyse izne kadar ikna etmeye çalışacağım bu yüzden 37.haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum bende iki hafta so nra çalışabilir raporu alacağım ondan sonrada hayırlısıyla 37.haftada izne ayrılırım . henüz bebeğime hiç birşey almadım ben sadece şampuan bez ıslak mendil o kadar bu aydan sonra hepsini alayım diyorum

canım benim iznini güzel değerlendir bol bol dinlen bebeğini odasını gönlüne göre döşe çantanı hazırla birde bakmışsın doğum tarihi gelmiş çatmış ne güzel allah sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin tüm hamileler çok öptüm küçük oğluşunla seni sen isim düşündü meryemcim

bizde en son berk ismine karar vermiştik eşim en son efe dedisositososito bakalım ne olacak ya biz çok kararsız bu konuda oğluşuma güzel bir isim bulamıyoruz

fundacım efeler baya efe oluyor aklında olsun:))) ama bir o kadar da tatlı oluyorlar:))) benim küçük efe şimdiden efe oldu bile...

şencim, lalcim, celencim hepinize çokkk teşekkürler kaydettim verileri:)) denemeye başlıcam bugün. valla iyiki varsınız kızlar bizimki henüz çok kıvranmıyor ama geldiği zaman mutlaka memeye saldırıyor. sancıyı öle atıyor galiba oğluş... göbek bağımız daha düşmedi pe kıymetli bizimki atamadık:)))

diğer arkadaşlar foruma pek takılamıyorum malum çok yeniyiz oğlumla bütün günü birlikte geçiriyoruz. yeni hamile olan arkadaşları tebrik ederim ben uzun zamandır yoktum ondan tebrik edememiştim. kayıpları olan arkadaşlarımıza da geçmiş olsun diyorum.Allah en kısa zamanda isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..

selvihan canım benimmmm aklım ve yüreğim sende. hayırlısıyla alacaksın inşallah kızını kucağına.. öpüyorum seni çok...

merhaba kızlar çok uzun ara verdim ve sayfalar birikmiş onları okuyorum
kayıplar için çok üzüldüm allah bir daha yaşatmasın inş ve hamileler hayırlı doğumlar nasip etsin rabbim sizlere
ben çalışıyordum akşamlarıda çok yorgun olduğumdan pc yanından bile geçmiyordum fakat çok az para aldığım için işi bıraktım inanın o kadar yorulduğuma değmiyordu bende başka iş arıyorum artık
birde bugün arıyorlar neden gitmedin diye şirketten bende açıkça söyledim parası çok az yorulduğuma değmiyor dedim işte böyle kızlar
bu arada nazlıcım tebrik ederim seni ve eşini canım biraz geç oldu ama kusuruma bakma canım allah sağsalim kavuşturdu bebeğini sana darısı bizlerin başına inşallah

güzel yazın için çok tşk ederim canım..
bende erken deme bebeğin ve kendin için alışverişini gönlünce yap,
ben normalde tek başıma keyfime göre alışverişi severim ama şimdi hava da sıcak tek başıma bir yere gidemiyorum mecburen eşimle birlikte fırsat bulursak gidiyoruz,
o yüzden alışveriş işini bitirdim çok küçük bir iki şey kaldı..

internet evet önceden benim eşimde karşıydı hep ordan bişey duyuyor üzülüyorsun diyordu ama şimdi,evde kalacağım için yapacak işim yok sıkılmayayım diye kabul etti..doğuma kadar evde sabahtan akşama kadar nasıl zaman geçirebilirim ki

ben aslında kendimi çok iyi hissediyorum ama yinede aylırıp artık evde dinlenmek istiyorum.. doğumdan sonrada bakıcam bebeğimin durumuna göre işe başlıcam..

isim bizde hala kararsız kaldık yaa ne koyacağımızı şaşırdık,
ikinizde sevdiğiniz isimleri düşünün yani 2 ismi olsun ne olur ki canım..
bizim soyadımız çok uzun diye 2 isim zor olmasın diye düşünemiyoruz.

allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin

merhaba canım,işin için üzüldüm ama haklısın tabi emeğinin karşılığını alamıyorsan başka ne yapabilirsin ki..
umarım bundan sonra daha iyi şartlarda iş imkanların olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…