Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende 3 aydır asprin folik asit vs.kullanıyorum.yalnız benim pai de heterezigot yazmıyo sadece 4G/5G yazıyor...bende fibrinojen karşısında heterezigot yazıyo.aynı şey mi bilmiyorum ..çok saol papatyacım hematolog iyi fikir...:)))

NE GUZEL CANIM ONU GORMEK HARIKA BISEY INSALLAH ILERLEYEN HAFTALARDA KALP ATISINIDA DUYUCAKSIN HAREKETEyerimsenibenLRINIDE IZLEYECEKSIN

arkadaslar herkese hayirli gun ler diliyorum ve tecrubelilerden cevap bekliorum ben suan 11+5im gecen pazartesi dra gittim bana dediki igneleri (ignem 0.3luk fraxsiparine) 3 hafta daha kullan sonra biraksadece aspirine denk bi ilac var o yeterli olacak sadece onu kullaln dedi bende cok endise ettim bildigim kadariyla son gunlere kadar igneye devam diye biliorum dedim oda sana aspirin yeterli dedi ben yine israr edince ii o zaman kullan igneyi dedi kafam karisti tecrubeliler bir ilgilebirse cok memnun olucam

canım senin değerin neydi?

sanırım yeni hamilelerimiz var aramızda.. geçmişi ayrıntılı okuma fırsatım olmadığından onları ekleyemedim.. yeni hamilelerimize sağlıklı rahat hamilelikler diliyorum.. listemizi çok arkalarda bırakmayın yerimseniben

arkadaşlar merhaba,
dün histeoroskopi oldum.. ama sonuçlar haftaya..eminim beni merak edenler vardır... teşekkür ediyorum.. geçmişi okuyamadım hala.. 3 gün daha yokum.. öpüyorum hepinizi

canlarım gecmısı pek okuyamadım.sadece dınamısımı gordum kanama odagı varmıs.sakın korkmasın.doktoru guzel seyler solemıs.hep dınlensın.ve pozıtıf dusunsun.benımde kanamm olmustu.ama coook sukur atlattım.senınde gecıcek canım sabret. bıde calıkuumun tahlıllerı ıyımıs sannırım coook sevındım.hadı bakalım.gelsın bebiş...

sıze 2 guzel 1 kotu haberım var...seybayımız dogum yapmıs.ama bebıslerden 1 ını kaybetmıs.dıger ıkısı hayatta ve ıyıler...bu kadar ogrenebıldım kızlar...haberınız olsun...

bu arada bende coook sukur 34. haftayı devırmıs bulunuyorum. kontrolumuzde ıyı gectı.DORUGUMUZ da ıyımıs sukurler olsun...boyle ıste kızlar

merhaba kızlar
dün canım bebişim düştü.bi damla kan geldi hemen dr gittim. sağolsun çok ilgilendi ama yapacak bişey yok 1 saat içinde düştü... iğnelerime 3 haftalıkken başlamıştım.5 haftalıkkende düştü.iğne kullnmama rağmen düşmesini drum açıklayamıyor.umutlarım azalıyor...
iğne kullanırken düşüren arkadaşlar varmı acaba?

canım geçmiş olsun çok üzüldüm,bir an önce yeniden sağlıkla hamile kalırsın umarım.
bugün doktorum dediki pıhtılaşmanın tek başına düşük sebebi olmadığını ,ek sebepler olduğunu söyledi.

canım öncelikle senin iyi olmana sevindim
seybay için ne diyeceğimi şaşırdım inanın,
kendisine hem geçmiş olsun diyor hemde biğer bebekleri için tebrikler diyorum,allah sağlıklı sıhhati günler versin

canım çok büyük geçmiş olsun umarım bir daha hiç yaşanmaz bu tarz olaylar
ne diyeceğimi bilemiyorum bu konuda
kafamız o kadar çok karışıyorki bu iğne konusunda,
kimi arkadaşlarımız kullandı doğumlar yaptı hiç bi sorun yaşamadı
ben diğer birçok arkadaşımızda bak hamile ve iğne kullanıyoruz çok şükür herşey yolunda gidiyor
ama bazılarımızda ne yazıkki üzücü olaylar yaşayabiliyor..
ben anlayamadım,acaba yanlış iğne kullanımı mı oluyor bilemiyorum

allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin,allahım kimseye üzücü olaylar yaşatmasın

evt canım bencede tüm düşükleri kan phıtılaşması veya iğneye bağlayamayız tabiki,
mutlaka başka şeylerde vardır

amin canım inşallah bu benim 3. düşüğümdü. diğer ikisinde pıhtışama sorunumun olduğunu bilmiyodum.çok büyü acı anlatamam.... allahım düşmanıma bile bunu yaşatmasın.mafoldumben

canım yaa cok gecmıs olsun cok uzuldum allah sabır versın su cuma vaktınde hepımız bırbırımız ıcın dua edlım ınsallah en kısa zamanda hamıle kalır saglıkla bebısını kucagına alırsın canım

canım çok geçmiş olsun allah inşallah bir daha yaşatmaz. acını anlayabiliyorum lütfen güçlü olmaya çalış. dualarım seninle:Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun allah inşallah bir daha yaşatmaz. acını anlayabiliyorum lütfen güçlü olmaya çalış. dualarım seninle:Saruboceq:
çok sağolun kızlar dün çok kötüydüm ama bu gün iyiyim. zaten insan diken üstünde oluyo sorunlu bi gebeliği varsa ve benim ki çok yeniydi. ona rağmen çooook üzüldüm.
sanırım bildiğim rahatsızlıklarım haricinde bilmediğim başka rahatsızlıklarımda var. bana rahim filmi çekilmemişti.sanırım yakında yapacakalar. ve artık tokatta oyalanmak istemiyorum lütfü hoca ya bende gitmek istiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…