Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canimmm cok tsekkur edrim darisi once senin sonra ben ve benim gibi arkadaslarin basina inasllah se ne kadarliktin canim bu kizin galiba ALLAH bagislasin canim massallah cok seker zilliii yerim seni

kızlar dua edin bana cumaya aksilik olmazda doktora gidersem inşallah herhangi bir sorun çıkmaz.. yani rahim muayenesi olursam hani kötü birşey falan olmaz inşallllllaaaaaaaahhhhhhh :bbo:

canim benim sen hic merak etme guzel haberler alicaksin hersey yolunda gidecek en kisa zamnda(insallah ilk denemende) hamis olucaksin bizde burda dokturucez canim benim sen iiki varsin kiiizzzopuyorumnanaktan

canim benim sen hic merak etme guzel haberler alicaksin hersey yolunda gidecek en kisa zamnda(insallah ilk denemende) hamis olucaksin bizde burda dokturucez canim benim sen iiki varsin kiiizzzopuyorumnanaktan

ayyyyy canım benim inşallah öyle olur..... canımsın sizlerde iyiki varsınız...... alkisalkisalkis Şeniz

canimmm cok tsekkur edrim darisi once senin sonra ben ve benim gibi arkadaslarin basina inasllah se ne kadarliktin canim bu kizin galiba ALLAH bagislasin canim massallah cok seker zilliii yerim seni

canım ben şu an 19 haftalık oldum resimdeki yeğenim ikizimin kızı darısı sana bana isteyen herkese işallah

avatar icin tesekkur ederim canim opuyorumnanaktan
rica ederim canım opuyorumnanaktan
canım ben şu an 19 haftalık oldum resimdeki yeğenim ikizimin kızı darısı sana bana isteyen herkese işallah
ay maşallah allah tamamına erdirsin.... :Saruboceq: :Saruboceq:
gelevera canım iyi heberler alacaksın iyi düşün iyi olsun her şey yolunda gider işallah

canımsın inşallah inşallah herşey iyi olur.... dualarınızla inşallah :Saruboceq: :1hug:

lidyacım profiline bi bak ben çıkıyorum...... öptüm hepinizi dualarımda olacaksınız dualarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

amiiin ravzacım allah duysun :Saruboceq:
geleveracım canım merak etme herşey yolund agidecek, aklına kötü şeyler getirme sakın, kov onları kooov yasakkelime
hiçbir sorun çıkmayacak allahın izniyle

bkale nasılsın canım bebiş nasıl 7 aylık oldun değilmi hayırlısıyla doğumunda yaklaşıyo işallah bebişine sağsalim kavuşacaksın öptüm seni ve bebişi

canlaaaar tatlişkolar hadi ben çıktım, hepinize sevgiler...
allaha emanet olun, hamişler bebişlere iyi bakın, herkesi öpüyorum.

buradaki hamile kızlar doğum yapmış olanlar bana resmen moralsiniz yaa. ravza,dinamis, selvihan,limburg,sen ,celen sayamadıklarım....
bu rahatsızlığı bizden önce tanıdınız ve yaşadıklarınız şimdi bizim yolumuzu aydınlatıyo
bütün paylaşımlarınız için teşekkür ederim

nergiz sen yenisin galiba sen kaç tane bebek kaybettin şimdi hamile değilsin değilmi allah hepimizin yardımcısı olsun bu yolda zor ve uzun bi süreçteyiz ama bi şeklde bizden önceki arkadaşlarımız başardı bebişleri kucaklarında işallah bizde başarıcaz galip çıkıcaz bu savaştan allaha emanet ol

evet canım ben yeniyim biri 5 haftalık diğeri 7 haftalık iki tane düşüğüm var sonrasında tahlillerimi yaptırdım mtfhrc677t heterzigot ve paı 4g5g varmış. şuan hamileyim fraxıparin 0.3 ve elevit kullanıyorum. yarın ilk kontrolüm var usg de bakılacak ve kaç haftalık olduğunu öğrenecem inşallah ve kalp atışlarını duymayı çooook istiyorumhihoyyyt

allah tamamına erdirsin çok sevindim işallah minik bebişin minik kalbini görür ve duyarsın seninle değerlerimiz aynı iğneye ne zaman başladın hamile olduğunu ne zaman öğrendin allah yardımcın olsun

benim adetim düzensiz olduğu için tam zamanını bilmiyorum ama evde test yaptım pozitif görünce dr gittim betahcg 330 du.drum 2 gün sonra tekrar yapalım değerin ikiye katlaması gerekiyo eğer katlamazsa dış gebelik olabilir dedi. 2 gün sonra 680 çıktı ve iğneye o gün başladık.
sen benden daha tecrübelisin başlama zamanım sence nasıl sen ne zaman başladın iğneye?
sen 4 düşük yaptım demiştin hiç iğne vurnuken düşüğün oldumu?

nergizcim bence çok iyi iğneye başlama zamanın bu benim 5. ci gebeliğim bundan öncekilerdebu hastalığı bilmiyordum son bebeğimin doğumu ankarada zekai tahir burakta oldu artık insafa geldiler galiba bi araştıralım seni dediler 2006 da öğrendim ben diğer bebeklerde biri çapada diğeri cerrah paşada oldu ama bana 3 e kadar bebek kaybetmek normal 4.cüde gel dediler diğerlerinde iğne kullanmadım sadece son bebeğimde asprin kullandım asprinde 24 .cü haftaya kadar yeterli geldi ve erken doğum oldu sen en azından erken öğrenmişsin çok canın yanmamış neyse canım bunlar geride kaldı bu gebeliğimde herşeye sıfırdan başladım ve her şey yolunda çok şükür benimde çarşamba günü doktora gidicem hayırlısı olsun hakkımızda

allahım geçmişteki acıları tekrar yaşatmasın . sen sanırım 20 haftalık falan hamilesin inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın canım. sen hangi iğne ve ilaçları kullanıyosun?

ıyi akşamlar kızlar :)
Bugün gezdik eşimle yeni geldim eve..
Nergiscim hayırlı olsun, inşallah sonuna kadar sağlıkla gidersin.
ınşallah duyarsın kalp atışlarını, ama duymazsan da moral bozma, biliyorsun kalp atışları genelde 7. haftada duyuluyor, ben de 7. haftada duymuştum.
Şimdi senin tam olarak kaç oluyor bilemedim ama ilk kontrolün olacağı için belki daha 7. haftaya gelmemişsindir diye yazdım. Öptüm seni, kendine de bebeğine de iyi bak canım.

Gelevera, lidya, kahvelokum, ravza sizlere de iyi akşamlar kızlar, hoşçakalınopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…