Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

lidyacım canım kaybın için çok üzüldüm inşallah bu son olur ve arkadaşların dediği gibi kasımda güzel haberlerini alırız inşallah ama metanetine hayran kaldım sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın allah gönlünün muradını versin inşallah oyalamasın sevgiler canım

nazlı efe oğluşunu allah sizlere bağışlasın maşallah demek uslu bir oğlun var:nazar: allah oğluna sağlıklı sıhhatli mutlu şans dolu bir hayat nasip etsin allah mutluluğunuzu bozmasın ikinizide çok öpüyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlaar doktordan geliyorum dayanamadım hemen yazayım istedimm, çook şükür hiçbir parça kalmamış, yavaş yavaş kanamam kesilip normale dönecekmişim artık, sadece 1 ay verdi, yani eylül adetimden itibaren çalışmalara başla birr ki üüüçç birrr kiii üççç allahın izniyle ekim gibi falan yani. diğer adetimi biraz geç olurmuşum çünkü, ekimde ayynen devam allahtan bir mani çıkmaz herşey yolunda giderse innşallah :-))

limburgcum tebrikler hayatıımm, sonun akadar inşallahh.

çalıkuşum iyi çıkacak allahın izniyle gör de bak, içini ferah tut.

Canım geçmiş olsun yeniden. Kürtaj olmaktan kurtuldun, en azından bu süreci en doğal şekliyle yaşadın.
Doktorun çok fazla ara vermemiş olması da güzel haber.
ınşallah bir dahaki meleğin seni bekletmeden gelir ve gebeliğin de sağlıkla sonuna kadar sürer canım.

çalıkuşum canım benim senin yazılarını okuyunca içim sızlıyor çok kötü oluyorum bu kadar karamsar olma canım benim sen o kadar iyi bir insansınki allah sana o kadar güzel bir evlat verecek sende o kadar iyi bir anne olacaksın ben buna yürekten inanıyorum tüp bebek yöntemindende korkma nasıl olsa sorununu artık biliyorsun burda seybay arkadaşımız vardı sende bilirsin oda tüp bebek yöntemiyle şimdi üçüzlere hamile doğum yaptı yapacak allaha şükür sıhhatleride iyiyimiş inşallah sendende böyle güzel haberler alacağız ikizler üçüzler ne güzel değilmi inşallah sen bir isterken allah sana ikişer üçer versin lütfen birazda moralini yüksek tut tahlillerinde güzel çıkacak hiç moralini bozma allaha emanet ol güzel haberlerini bekliyorum canım çok öptüm seni

Fundacigim desteginiz icin cok tesekkür ederim. a.s.
Zaten sizlerin sayesinde ben burda moral buluyorum. kaydirigubbakcemile2 Dün esim bile anladi bunu ve bana dediki ,ben okadar söylüyorum üzülme diye , beni hic dinlemiyorsun ama kadinlar kulubundeki arkadaslarin saolsunlar seni güldürmeyi basariyorlar , benden cok moral veriyorlar sana dedi.:dilcikar:
Haksizda degil gercekten beni sizlerden baska kimse anlamiyor:umursamaz:

Merhaba arkadaşlar...
3 gündür annemde kaldığım için internete giremedim...
Dinamis, ravza , baharçelik ve beni merak eden arkadaşlarım...Cumartesi günü (adetime 6 gün varken ) dayanamadım ve idrar testi yaptım...Testin üzerine hamilelik oluştuktan 5-15 gün içerisinde yanıt verebilir yazıyor...Maalesef negatif çıktı :KK43:( Bilmiyorum benim beklenen adet bu cuma , belki erken yapmışımdır...Bugün kan testi yaptırcaktım ama yaptırmadım...Çıkmayınca daha çok üzülüyorum çünkü :KK43:( Hayırlısı olur inşaallah...

Lidyacım düşüğün için üzüldüm canım...Ama kürtaja gerek kalmaması iyi tabi...1 ay gibi korunma süresi verilmeside güzel...Ben sezeryan olduğum için en az 6 ay ama dayanabilirsen 1 yıl bekle dediler...O yüzden 3 aylar , 4 aylar için üzülmeyin çünkü vakit gerçekten çabuk geçiyor...

Çalıkuşu , canım benim , sonuçlarının iyi çıkacağına eminim ben...Ve ikizlerin annesi olacağınada inanıyorum ben...Moralimizi yüksek tuttukça her şey daha güzel olacak inşaallah...Ben kendimi 5 aydır o kadar kasıyorum ki...Bundan sonra kendi kendime söz verdim , olabildiğince rahat olmaya çalışıcam...Senda öyle yap canım...Ve Allaha güvenim sonsuz...Hepimizi yavrularımıza kavuşturacak inşaallah...

Ravzacım 500 yasin için bende sıraya girerim seve seve...Sonuçta her arkadaşımız için 1 Yasin okuyacağız...Seve seve yaparım...Eğer bunun iin bir liste oluşturulursa sırasıyla okuruz...

Herkesi çok seviyorum...Belki bir kaç gün daha giremeyebilirim...Kendinize iyi bakın...

kızlaar doktordan geliyorum dayanamadım hemen yazayım istedimm, çook şükür hiçbir parça kalmamış, yavaş yavaş kanamam kesilip normale dönecekmişim artık, sadece 1 ay verdi, yani eylül adetimden itibaren çalışmalara başla birr ki üüüçç birrr kiii üççç allahın izniyle ekim gibi falan yani. diğer adetimi biraz geç olurmuşum çünkü, ekimde ayynen devam allahtan bir mani çıkmaz herşey yolunda giderse innşallah :-))

limburgcum tebrikler hayatıımm, sonun akadar inşallahh.

çalıkuşum iyi çıkacak allahın izniyle gör de bak, içini ferah tut.

lidyacım inan çok sevindim bu süreci böyle operasyonsuz geçirmene.sen çok güçlüsün bak eylülde beraber başlıyoz allah nasip ederse çalışmalara ok mi:))):emir_bebek:hadi canım benim tekrardan geçmiş olsun

kızlar yarın dr gidicem bundan 13 gün önce gitmiştim ve betahcg 680 çıkmıştı ama keseyi falan görülmezmiş erken diye. yarın tekrar gidicem çokkk heyecanlıyım. acaba ne görücezzzz bide kalp atımı başlamışmıdır acaba:kedi:

geleveracim cok sagol bitanem senin verdigin bilgi sayesinde oglusumun resmini koyabildim tekrar tesekkurler kislar iste oglum AZAD :nazar:

canım çokkk tatlı bir oğluşun var maşallah:nazar: allah sana ve eşine bağışlasın bakışlar çok güzel bakıyor yavrum yaa yerim senicokacimcoookallahım inşallah bizde görürüz o günleri.:Saruboceq:

fundacım, geleveracım, çalıkuşum, papatyacım, dinamisscim, melekcim, esrabencim ve diğer bütüüün arkadaşlar desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

eylülde de korunun ekimde başlayın dedi, bu 1,5 aya ben de şaşırdım hadi hayırlısı diyelim bakalım.umarım herşey yolunda gider. hayırlısı olsund a gerisi boş :Saruboceq:

marguiritecim bebeğini allah nazarlardan saklasın çook tatlı maaşallah darısı bizlerin başına olsun.

nergiscim çok güzel haberlerle geleceksin inşallah canım benim.
hep birlikte kutlayacağız burda allahın izniyle alkisalkisalkis
genelde 6. haftayı dolsurunca kalp atımı alınabiliyor, yani 7. hafta içinde.beta değeri genelde 5000-6000'e denk geliyor yanılmıyorsam.

canım çokkk tatlı bir oğluşun var maşallah:nazar: allah sana ve eşine bağışlasın bakışlar çok güzel bakıyor yavrum yaa yerim senicokacimcoookallahım inşallah bizde görürüz o günleri.:Saruboceq:

cok sagol bkale iyi dileklerin icin insallah bitanem rabbim sizede nasip etsin en guzel ve sagliklisini insallah :Saruboceq:

fundacım, geleveracım, çalıkuşum, papatyacım, dinamisscim, melekcim, esrabencim ve diğer bütüüün arkadaşlar desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

eylülde de korunun ekimde başlayın dedi, bu 1,5 aya ben de şaşırdım hadi hayırlısı diyelim bakalım.umarım herşey yolunda gider. hayırlısı olsund a gerisi boş :Saruboceq:

marguiritecim bebeğini allah nazarlardan saklasın çook tatlı maaşallah darısı bizlerin başına olsun.

cok sagol canim evet darisi senin ve isteyen herkesin basina insallah canim ayrica sanada cok cok gecmis olsun gulum sevgilerle :1hug:

selvihancım canım benim seni de uzun zamandır takip ediyordum, herşeyin yolunda olması beni nasıl mutlu ediyor bilemezsin :enbuyukkk:
bebişinle sana sevgiler mucuk mucukklar!

X