Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

şen sana yazmıştım::)))

dinamisscim cok sagol canimcim cok uzgunum ama yanlis yazmisim ben:kedi: kasik agrisi yazicaktim karin yazmisim yanliskla.canim insallah yarin guzel haberlerle donerim insalla bebegim hala benimledir haberlerimiz ii olur insallahopuyorumnanaktan

limburgcum canım yorumun için teşekkür ederim tatlım.sadece 3- mm lik bir kese olduğu için kendi düşecek dedi hoca büyük ihtimal, şu and azten durumum onu gösteriyor. ultrasonda kontrol edip bakar herhalde yaron doktor son duruma. ilgilendiğin için sağol canım buyrunnnnnnnnn

çalıkuşu hoşgeldin arkadaşım daha iyisin değil mi?lütfen içini ferah tut lütfen.HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK :Saruboceq:

Arkadaslarim canlarim okadar iyisinizki hepinize cokk tesekkür ederim.
Inanin sizlerden baskasina icimi dökemiyorum. Bazen böyle kendimi boslukta hissediyorum yani bu siralar kafam cok karisik ama sizlerden gelen ayazilari okuyunca rahatliyorum

canim insallah cok agrin falan yoktur ba goruceksin en kisa zamnda saglikla hamile kalip saglikla bebisini kokluycaksin insallah.canim benim cok fazla bi agrim yok ama orda kastetmek istedigim bel ve kasik agrisindan baska bisiyim yok yani ben istiorum ki midem falan donsun bisiylerden tiksiniyim ama yok bende uzuluyorum benimde yarin kontrolum insallah hersey yolundadir canimopuyorumnanaktan

Lidya canim Rabbim seninde Insallah hakkinda hayirlisini versin.
Düsük yaparken bile en aciziz sekilde atlatirsin Insallah

calikusu uzme kendini canim nolur dunyada bir tek biz degiliz kac kisiler var cocuk hasreti ceken insallah RABBIM en kisa zamanda senin ve isteyen herkesin yuzunu guldursun.uzul ama sakin isyan etme canim unutma RABBIM bir annenin cocuklarini sevdiginden daha cok sever kullarini;bir anne cocugu uzulse dusup aglasa memnun olurmu ici parcalanir RABBIM de oyledir katkat fazlasiyla bizim uzulmemizi istemez bitanem unutmaki bizim her ser bildigimizde bir hayir vardiropuyorumnanaktan

limburgcum güzel dileklerin için çook teşekkür ederim.merak etme annesi, birtek gün bile midesi bulanmayan, aşermeyen o kaddaaaar çok hamiş var ki.o ağrılar da bildiğim kadarıyla rahmin yavaş yavaş büyümesinden, benim kuzenim ilk 4 ay çekmişti.sonra son trimesterde de oluyormuş sanırım, şimdi nuur topu gibi bir oğluşu var.yarın güzel haberlerle geleceksin alkisalkisalkis, bebişin bi güzel yerleşiyor sen o yüzden hafif ağrı çekiyorsun.

çalıkuşum hep yanındayız, halimizden biz anlarız. ben demin annemle konuşuyorum, yaavruum kızzım nasılsın diyor içim gidiyor düşük yapıyorum diyemiyorum.bir kocam bir ben biliyoruz çünkü, evde kenetlendik birbirimize kah gülüyoruz kah gözlerimiz bulutlanıyor ama ayaktayız işte, gülümsüyoruz herşeye, gelip geçicek el mi yaman biz mi diyoruz...burda sizler de olmasanız ben şimdi böyle olamazdım, paylaşmadan olmaz, taş olsa çatlar.hep kenetleneceğiz arkadaşım başka çare yok.

ravzacım sonuna kadar hayırlısıyla inşallah...bebişinle dualarımdasınız.
amin arkadaşım amiiinn :Saruboceq:

çalıkuşum hoşgeldin özlettin kendini nasılsın neler yapıyorsun işallah herşey yolunda gider senin için bişeylere karar verebildinmi canım allahım tez zamanda gönlünün muradını versin bebişlere nasıl kavuştuğumuz önemli değil önemli olan onları kucaklıyabilmek canım allah yardımcın olsun kendine iyi bak canım

Limburg haklisin canim ama benim üzüldügüm sey ney biliyormusun bazen icimden bir ses rabbim artik beni sevmiyormu diye düsünüyorum tabiki ser görünen seyler ileride bizim hayrimiza olarak karsimiza cikiyor ama iste bazen insan yorulup böyle düsüncelere kaptiriyor kendisini.

çok ağrım yok, karnımda ağrı var biraz o kadar. ilginize ve alakanıza binlerce teşekkür, allah bin kere razı olsun hepinizden, gönlümüzdeki muradı versin hepimize yüce rabbim.

lidyacım canım üzme kendini hayırlısı buymuş demekki sağlıklı bi gebelik değilmiş böle düşün bu durumun ne kadar zor olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz ben 4 tane kaybettim en son bebeğim 24 haftalıktı sabret canım ve bol dua et yüce rabbim en iyisini bilir sağlam durmaya çalış herşeye rağmen moralini yüksek tutmaya çalış zor biliyorum ama başka çare yok her gecenin bi sabahı var canım elbet bizim yüzümüzde gülecek allah yardımcın olsun

hayır çalıkuşum tam tersine o kadar seviyor ki seni imtihan ediyor, diyor ki bu kulum beni ne kadar da çok seviyor diyor, seni sınadıkça ödülün de büyüyor. biliyor musun allah neden firavuna çok güç kudret ve para ve mülk ve mal vermiş?çünkü onun kendisine dua edip yalvarmasını bile istememiş, yani kapıma gelmesin bu kulum demiş, yani ona yakarmasını bile istememiş derler, böyle bir anekdot biliyorum, bir yerde okumuştum sanıyorum.
seni de o kadar çok seviyor ki sen ona yakarıp inandıkça senden hoşnut oluyor, öyle koruyup kolluyor ki seni ; sana bana hepimize şimdi zorluk gibi görünenler aslında birer paravan ve kalkan.SONU GÜZEL OLSUN ıNŞALLAH çalıkuşum sakın öyle düşünme canım benim.

ravzacigim canim benim cok tesekkür ederim sizler bana güc veriyorsunuz.
Hepinizin dualarina ihtiyacim var. Benim icimi rahatlatiyorsunuz Insallah Rabbim hepinizin ve benim dileklerimizi en kisa zamanda verir.

evet ravzacım dua ve inanç.sabrın sonu selamet, allahım güç verdikçe ben bu yolda ilerleyeceğim :Saruboceq:
durumu kabul etmek yolları daha da aydınlık yapıyor canım benim gerçekten.

Lidyacigim ne kadar güzel bir örnek verdin canim bunu biryere yazacagim umitsizlige düsünce okurum cok saol canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…