Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sevgili 06EE sen nerelerdesin canim bayagidir gorunmuyorsun canim umarim iyisindir insallah guzel haberlerle gelirsin cok ozletme kendini optum bitanem

canım bana degıl sorun ama yınede yazayım cunku bende baya bocalamıstım aşı konusunda.sımdı bazı doktor mutlaka ol derken bazısı pek onemsemıyo.aşı 5 doz aslında.ama gebelıkte 2 kez yeterlı oluyomus.ben baya arstırdım.en sonunda rısk almamak ıcın oldum.hemde hıc sıkıntım olmadı.ne agrı ne ateş....bence sende ol derım...kendıne ıyı bak canım

arkadaşlar mesajlarınızı okudum güzel haberle dönenlere allah tamamına erdirsin diyorum...
kusura bakmayın uzun uzun yazamadım...
bi de ankaraya ben de eşimin işlerinden dolayı önümüzdeki haftaya gitmek nasip oldu bana dr tavsiyelerinizi bekliyorum eşim giderken ben de gideyim ve orada iyi bir dr görüneyim... ve randevu ne şekilde alabileceğimi söylerseniz sevinirim... sevgiler hepinize....

papatyasüreyya canım seninle aynı değerlere sahibiz... senden de öğrenmek isterim gebelik öncesi ve gebelik sürecindeki tedavi şeklini... teşekkürler şimdiden...

canım elevıt yerıne onunla aynı hamileler ıcın ozel bı vıtamn daha var.onu denesen.bana o ıyı geldı.megadyn pruluton du adı sanırım...ne dersın...bı sor bence.zaten ıcerık aynı.muadıl ılac yanı.

canım ben 2 kere yaptırdım. birde ocak ayına verdiler tekrar. 5 doz oluyormuş bu 5 dozuda olunca artık ömür boyu ve inşallah diğer hamileliklerde gerek kalmıyormuş tekrar yaptırmaya. canım ben 27+6 oldum. bu haftayı da sağ sağlim atlattık çok şükür. merak etme canım sende geleceksin bu haftalara çünkü bebişlerimiz artık bize sımsıkı bağlılar.bende sizi öptüm canım kendine iyi bak.a.s.

slm arkadaşlar
ne zamandır giremiyorum geçmişide pek okuyamadım beni soranlara çokk teşekkür ederim
ama maalesefki iyi haberler vermek isterdim.
bebeğimin o minicik kalbi durmuş yine.yarın kürtaj olucam genetik araştırmaya gidecek.
çok dua attim ama olmadı napalım sağlık olsun.
o melek yüzünü gösterene kadar şimdiden çektirmeye başladı bize.
hayırlısı olsun rüyalarda sevdirmeye devam edecek kendini.
kendinşize ve bebişlerinize çok iyi bakın allaha emanet olun hepiniz
çok öpüyorum...

ay bitanem kıyamam yaaa niye yaaa nasıl olurya allahım yardım etsin sabır versin.... mafoldumben kıyamam sana canım yaa seni seviyorum üzme kendini lütfen mafoldumben metanetinle kendine hayran bıraktın tatlım opuyorumnanaktan ALLAH YARDIMCIN OLSUN... İNŞALLAH MELEKLERİMİZ YENİDEN GELİR VE HEP BİZİMLE KALIR... BEBİŞİN NE KADARLIKTI....

canim benim yaaa kiyamam sana cok uzuldum canim inan.gecmis olsun ALLAH sabir versin canim dr bisiy dedimi neden olmus diye kac haftaliktin canim:gitme:

Ravza'cım canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin yanıtladığın için.

Sido canım dediğin ilacı mutlaka sorcağım doktoruma, belki daha iyi gelir, bir de onu deneyeyim.

Fransiyum ne diyeceğimi bilemedim...Allah bir daha yaşatmasın canım benim. ınşallah en kısa zamanda sağlıklı güzel bir hamilelik yeniden nasip olur canım benim.

INSALLAH CANIM DUA EDELIM BIRBIRIMIZE HEP.CANIM YA SENDEN ISI RICA ETSEM NT OLCUMUNUN KAC MM OLDUGUNU YAZARMISIN BENIM ICIN MERAK EDIORUM HADI HAYIRLI HABERLERLE GEL INSALLAHopuyorumnanaktan

Canım bugün sadece NT ölçümü yapıldı, bir de kan verecekmişim daha, ve kesin sonuç için kan ile bu ölçüm sonucuna birlikte bakacakmış doktorum. Yani en azından ölçüm yapan yere gönderirken böyle söyledi kendisi, bakalım cumartesi bu sonucu götüreceğiz doktora, sonrasını yazarım, şimdi NT ölçümü souç kağıdında yazanları aynen yazıyorum aşağıya.

SAT: 21.05.2009 (10 hf. 6 gün)
CRL: 41 mm. (11 hf. 2 gün)
NT: 1.1 mm.
FKA: Pozitif, ritmik
Ekstremite hareketleri: Aktif
Prezantasyonu: Transvers
Amniyon mayii: Yeterli
Plasenta
lokalizasyonu: Arka duvar
maturasyonu: Grade 0
Servikal kanal: Kapalı

SONUÇ: 11 +/- 1 haftalık gelişim gösteren tek canlı fetus

Kendi doktorum henüz bu sonuçları görmedi ama ölçümü yapan doktor normal ölçülerde, meraklanmayın dedi. Bizim de içimiz rahatladı.
ınşallah hepimiz hamileliğin her aşamasını sağlıkla tamamlarız.

fransiyum canım çok çok geçmiş olsun. bunda da vardır bir hayır lütfen üzme kendini.küçük meleğin elbet birgün konacak kucağına buna inan canım.

( canım çok üzüldüm...Her şeyde bir hayır vardır tatlım...Allah sana ve eşine sabır versin ...

kızlar yardım lütfen

Fransiyum , çok geçmiş olsun ..Çok üzüldüm , çok kötü oldum..Herşey Allahtan ümidini kaybetme lütfen..En kısa zamanda iyileşmeni diliyorum canım.

ah canım ya çok geçmiş olsun allah birdaha böyle acılar yaşatmasın bizlere vardır bundada bi hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…