Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

evet ya sidocum seninle günümüz aynıydı galiba.... yanlış hatırlamıyorsam eserizmirde bize çok yakın
senin bellimi doğum yapacağın gün canım?

canım dün misafir bay diyemeden çıktım gelelim konuya canım kürtajdan sonra verilen ilaçlarımı bitirdim 3hafta ilşki yok ondan sonraki haftalardada kondomsuz ilişki yok dedi doktor hem korunmak amaçlı hemde mikrop kapmayayım diye umarım yardımcı olmuşumdur gerçi kürtajdan sonra herkes aynı şeyleri yapıyor

--------------------------------------------------------------------------------

ya kızlar merak ettım yokmu bı haber nazlımdan..alırsanız yazın olurmu?

selvıhancım sen nerelerdesın? sıra sana gectı..

ay ınanmıyorum sonrada ben varım
kaydirigubbakcemile5

hayırlı kandiller kızlar,allah herkesin dualarını kabul etsin..

umarım nazlı sağlıcakla kavuşmuştur bebeğine ..
ayy böyle doğum yapan arkadaşları düşündükçe çok heyecanlanıyorum
sıra sıra gidiyoruz
ay allahım sağlıcakla kavuşuruz inşallah bebeklerimize..

allahım bu kandil gününde tüm isteyenlere en kısa zamanda sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin
hamilelere sağlıklı sorunsuz doğumlar
doğum yapanlara ; sağlıklı hayırlı akıllı evlatlar nasip etsin

Ecesem verdiğin bilgiler için çok teşekkürler...

Canım inşaallah dediğin gibi ve hissettiğin gibi olur...Bir bebişim olur ve adını Alptuğ koyarım...Amiinnnnn....

Bu arada bende herkesin kandilini kutluyorummm.....

Canım inşaallah her şey güzel olur...Güzel haberlerini bekliyoruz...

ebroşum valla koşkturmaca uğraşıyom kuzu hafta sonları pek gremiyom evde net yok anneme inersem giriom valla gelişmeler var ama net bişi sölemek istemiyorum o yüzden biraz beklimem gerekiyo tatlım

Canım yaaa inşaallah güzel gelişmeler vardırr...İçime bişeyler doğdu ama :))

Nazlıcım bebeğin doğmuştur ve yanındadır şu an...Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin canım...

canım arkadaşlarım hepinizin kandili mübarek olsun. allahım bugün açılan ellerimizi boş çevirmesin. birbirimiz için dua edelim bol bol.
nazlı inşallah sağ salim kavuşmuştur bebeğine. nazlı da oğluşu da maşallah çok şanslılar.böyle mübarek bir günde dünyaya gelmek ve getirmek her kula nasip olmuyor. allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. canlarım dualarımdasınız.:Saruboceq:

herkesin kandili mübarek olsun. allah insallah bu mübarek günde bütün hayırlı dualarımızı kabul etsin...

NERGıS60
canım sorumu cevapladıgın için çoook tesekkur ederim pek cevap veren olmadı ama dinamisscimede cok tesekkur edıyoruma.s.dedıgın seklıde doktoruma soylıycem dıs gebelıkte 2 ye katlanıyormu deger bılmıyorum tam olarak danısırım doktoruma.
tekrar cvp. verdıgın ıcın saol bı fıkrım oldu bır kısnın cevap vermesı bıle ıyı bısey ama nedense bazen hıc cevap alamıyoruz arkadaslardan neyse saol canımm...

Arkadaşlar bekleme süreci ne kadar zormuş...Hamilemiyim bilmiyorum ama belirtilerini yaşıyor gibiyim...Gerçi belirti için çok erken ama...Dünden beri çok duygusalım , ağlıyorum ha bire...Bazen hafif bir baş dönmesi...Bazen belimde belli belirsiz minik bir ağrı...Ne bilim işte...Eğer bu yaşadıklarım psikolojikse çok şaşırcam valla...Demekki hamilelik belirtilerini yaşayacak kadar takabiliyoruz kafamıza...

Arkadaşlar bugün dualarınız da benide unutmazsanınz çok ama çoook sevinirim....Kendinize iyi bakın , hepinizi öpüyorum...

canım benim bazen insan hamile olmasada hamile olmayı o kadar çok istiyorki hormonlarda vücudumuzu o şekilde yönlendiriyor mesala kanda betahcg bile yükselebiliyormuş düşün artık inşallah hamilesindir canım bunu bütün kalbimle diliyorum

bugün bütün arkadaşlarımız için dua edelim bebeğine kavuşan hamile olan ve bebek özlemi çeken bütün arkadaşlar allah hepimizin muradını versin inşallah sağlıklı hayırlı bir şekilde inşallah duaları kabul olanlarda oluruz

:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim çok şükür iyiyiz.evet ya sıra bana geldi çok heyecanlıyım.Evet sonrada sıra sana geliyor daha dün iğneydi ilaçtı kanamaydı derken koca dokuz ayı devirdik.inşallah bundan sonrası güzel olur.çektiğimiz sıkıntılarımız son bulur.rabbim inşallah tez elden hepimize sağlıklı sorunsuz doğumlar nasip etsin.mübarek kandil gecesinde dua edelim birbirimize.opuyorumnanaktan

HERKESİN KANDİLİ KUTTLU OLSUN.

nazlım canım benim evet şimdi oğluşunla beraber bütün dokuz ayın stresini atıyorsundur.hergünü ayrı bir stresla geçen dokuz ay dile kolay.bak geçti işte opuyorumnanaktanay çok heyecan verici.çabucak iyileşip güzel haberlerini yazmanı bekliyoruz.

kızlar hepimizin kandili mübarek olsun

selvihan sıra sende böyle zaman geçtikçe sanki doğuma ben gidecek gibi heyecanlanıyorum
hepinizi çok öpüyorum sevgiler

melekcım ınsallah hayırlısı olur senın ıcın...su mubarak gecede dualarımız bebıs ısteyen herkese...

dınamısım ınsallah kanama odagı gecmıstır...bıdaha hıc olmaz arkadasım.mınık kuzun sag salım gelıcek ınsallah kollarına...

meryem sende bızım arkamızdan yaklasıyosun ust sıralara ıyı olamana sevındım...

funda bkale papatyada ıyıdır umuyorum...

ecesem ve eser ızmır bızde cok yakındık kızlar bırbırımıze dımı? bol bol dua edelım bu gece hepımız ıcın...

celencım bı haber alırsan beklıyoruz canım...mınık cadımız napıyo bu arada..Allah omruyle sana bagıslasın onuda ınsallah

evet canım senden sonra sanırım eserizmir ve ben varız..inşallah hepimiz sağlıcakla kucaklarımıza alıcaz bebeklerimizi..

Kızlar çok teşekkür ediyorum...Bu gece edilen duaların hiçbiri geri çevrilmez ,ben buna inanıyorum...Bugün oruç tutacaktım ama son anda vazgeçtim , belki bebiş vardır , bir zararı olmasın diye...

Herkes için dua edeceğim , hoşçakalın...

ArkadaŞlar hepınızın kandılı mÜbarek olsun rabbım enkısa zamanda meleklerımızı yollasın ınŞallah ..
Hamılelerede hayırlı doĞumlar saĞlıklı sıhhatlı evlatlar nasıp etsın...

NAZLI arkadaşımızda hayırlısıyla doğumunu gerçekleştirmiştir inşallah .cennet kokusunu bu mübarek günde içine çekiyordur maşallah bebişine .

senin kanaman yüzünden bütün bir gece uyumadığım daha dün gibi selvihancım :çok üzgünüm: hatırlıomusun kocan nöbetciydi kanaman vardı :çok üzgünüm: cok şükür allahıma binlerce kez şükür :Saruboceq: sonuna geldik bile :Saruboceq: sağsalim kavusun hepiniz meleklerinize :Saruboceq: allahım isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…