Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

geleveracım şu an da acın taze ve çok fazla araştırıyorsun yapma böyle her iş olacağına varıyor biliyorsun allah verdiği zaman hiç bir şey engel olamaz biliyorsun
ayrıca ben hastayım da deme çünkü bizim gibi insanlar da normal ömürlerini yaşayıp normal çocuk doğurabiliyorlar

yalnızca doğru doktor ve doğru tedavi şart

slm kızlar bişey soracam bu çatlaklar için ne kullandınız kremlerden çok badem yağı daha iyi geliyo diyolar siz ne kullandınız benim hafiften çatlaklarım başladı hepinizi öpüyorum kızlar

Arkadaşlar benim son adet tarihim 13 temmuz ...Beklenen adet tarihi 14 ağustos...Eğer hamileysem yarın 3 + 0 ...Siz en erken ne zaman öğrenmiştiniz...Kan testiyle n zaman belli oluyordu...Kasıklarımda biraz ağrı var ve çok hassasım...Benim hiç adet ağrım olmaz normalde...Acaba hamilemiyim...

Ravzacım ben 20 kilo almıştım ama hiç çatlağım olmadı...lierac kullanmıştım...Tüy yapar diye badem yağı kullanamıştım...Ama bir ara cansın bebe yağıda kullandım ...

Melekcim inşallah hamilesindir canım.
Ben de 3 haftalıkken öğrenmiştim kan testinde, hemşire bana " hamile kalma olasılığından şüphelendiğiniz ilişkiden 10-12 gün sonra kesin sonuç verir kan testi" demişti.

canım benim işallah hamilesindir ama bence biraz erken 1 hafta daha sabret kesin çözümü kan testiyle alırsın
badem yağı daha iyi olur dediler şimdiye kadar benim diğer gebeliklerimde hiç çatlak olmamıştı o yüzden bu çatlak konusunda hiç bilgim yok ne kullansam bilemedim
hadi arkadaşım içime doğuyo hayırlı haberi vereceksin bize hakkında hayırlısı olsun

AYYY COK HEYECANLANDIM INSALLAH GUZEL HABERLER VERIRSIN YAKINDA CANIM:teytey:

doğru söylüyorsun canım.... işte doğru doktor doğru tedavi kısmı çok önemli onu bulabilmek.......

Bu perşembe olmazsa kan testi yaptırayım ...Hiç bu süreci yaşamamıştım ben...Çok heyecanlıyım...

Önceki hamileliğimde ilk denememizde olmuştu...Hiç beklemiyodum olacağını , o yüzden merak bile etmemiştim...Hatta adetimi 2,3 gün bile geçmişti...

Bu ay ciddi ciddi çalıştık , hayırlısı olur inşaallah...

İnşaallah hayırlı haberi veririm arkadaşım ...

AYYY COK HEYECANLANDIM INSALLAH GUZEL HABERLER VERIRSIN YAKINDA CANIM:teytey:

İnşaallah canım , çok istiyorum...

merhaba arkadaşlar.ben kan pıhtılaşmasıyla ilgili tahlillerimi yaptırdım.MTHFR GENİ MUTASYONU:HETEROZİGOT TAŞIYICI yazıyo.doktoruma sordum önemli bişey diil gebe kalınca asprin içeceksin dedi.başka bi doktora sordum folik asit eksikliği dedi.bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?

kızlar günaydın,ocakta bu topiğe girmeye başlamıştım belki hatırlayanlar olur,hamile kalmayı bekliyodum,dışardan sessizce yazılarınızı takip ediyodum.ve şimdi hamileyim.son adet tarihim 5 temmuzdu,geçen çarşamba 1-2 damla leke geldi adet oluyorum sandım,daha sonra yerini açık sarı akıntıya bıraktı,cumartesi günü idrar testi yaptım pozitif çıktı,doktoru aradım,hemen kan testi yaptır dedi,onda da sonuç 554 çıktı.cumartesi iğneye ve progestana başlattı.şu an kullandıklarım,sabah coraspin,elevit-akşam fraksiparin 0,3 ve folbiol - 8 saatte bir de progestan.bu arada mthfr c677t heterezigotum.umarım bu sefer olur ,bu 3. hamileliğim ,ilk 2 hamileliğimde bilinmiyodu kan pıhtılaşması ve hiç kalp atışı alamamıştık bebeklerimden.doktor şu an bişey görünmesi için erken dedi,bugün randevu vercek bakalım bir tarihe.dua edin kızlar

hayırlı ugurlu olsun SıMGE ınsallah sonuna kadar saglıkla sorunsuz bı sekılde devam eder allah ınsallah hepımıze hayırlısıyla nasıp etsın.:Saruboceq:

günaydın arkadaşlar ben döndüm izinden....izmirliler buluşmuş bende istiyorum bi daha toplanalım...fotoyu göremiyorum...nazlı nasılsın heyecan sarmıştır.nezaman nerede?yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz?doğum yapan ark.gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün?diğer ark.geçmiş olsun...

kullan canım kullan bçt nin faydasını mutlaka göreceğine inanıyorum

kızlaaaaaarrrr allah sohbetinizi artırsın valla iyi kaynatmışınız hafta sonu he celenim kuşum aradım seni cuma günü ama açmadın duymadıın herhalde neyse arar anlatırım
nazlııııımmmmm oy oy oğluşumuz geliyoo 2 güncük kalmış allahım sağlıkla gelsi anneciğinin kollarına sabırsızlıkla bekliyoruz. hele onu biri beklio ki cemre cadısı bakalım gelince napçak zilloş

günaydın herkesee
umarım herkesin keyfi yerindedir..
biz oğluşumla gayet iyiyiz,hafta sonu yayladaydık döndük,çalışıyoruz şuan..

fırsat bulunca hafta sonu yazılarınızı okuyacağım ,şimdilik öpüyoruz hepiniziii.

allahım tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek ,hamilelere sağlıklı sorunsuz doğumlar,doğum yapmışlarada hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

allah gonlune gore verır ınsallah yaaa rahat ol kendını sartlandırma acaba dusermı dıye ınsallah sorunsız bı hamılelıgın olur

simgecim merhaba canım uzun zamandır senden haber alamıyorduk güzel haberini duyunca inanki çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde inşallah herşey güzel olur canım senin için ayrıca dua edeceğim ama bu sefer olacak simgecim ben inanıyorum biz hep burdayız senin yanındayız allaha emanet olun :sm_cool::sm_cool:

sağol fundacım,umarım olur bu sefer,cumartesi eşim iğneyi yaparken havasını boşalttı,hiç yanma olmadı ki normalde olması lazımmış,dün akşam havasını çıkarttırmadan yaptık ki iğneden hiç zayi olmasın diye.baya bi yaktı,göbek deliğinin 4 parmak yanlarına yapıyoruz.
3+6 gibi başlamış oldum iğneye ,iyi mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…