Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

inşallah güzel haberlerinizi yazarsınız..pıhtılaşma sorunu olunca tüp bebek daha iyi bir yöntem zaten. planlı,kan sulandırıcı rutin tedavide var iyi oluyor. hepimizin hakkında hayırlısı.

Amin hepimiz icin hayirlisi. Senin ne güzel bir tane varmis. Cok sanslisin

Patoloji genelde bisi cikmiyo genetik analiz daha farklı canm . Neyse bi kere gitmiş bebek . Esinle sna dna testi yaptr bnce inslh bisi çıkmazda onada bakmış olursunuz. Bide hangi hastanede yaptrdniz testi
Nerde yapılıyor canım bu dediğin testle r. Ve ne diyerek istiyoruz. Benim de iki düşük var. Kadın doguma gidince hemen yaparmı gerekli şeyleri düşük yaptım iki kere desem

Nerde yapılıyor canım bu dediğin testle r. Ve ne diyerek istiyoruz. Benim de iki düşük var. Kadın doguma gidince hemen yaparmı gerekli şeyleri düşük yaptım iki kere desem
Canm bn baya bi ugrastm açıkçası devlete gittim onlar fakulte hastanesine kadın doğuma git dediler oraya gittim derdimi anlattım muayene ettiler ondan sonra hematolojiye gönderdiler orda da testler yapıldı . Ama bnce sen direk tıp fakültesinin jinekoloji bölümüne randevu alıp orda derdini anlatabilirsn onlar sni yönlendirmesi gerekirse hematoloji bölümüne yönlendirir yok kendiler yapabiliyorsa yaparlar. :) Geçmiş olsun br daha yasamazsn umarm

Merhaba kızlar,
bende mtrf heterozigot var, doktor coraspirin başlatmıştı 32. haftada bırakıcakmışız. ancak ben çok korkuyorum, ya 32. haftadan sonra pıhtılaşma olursa ve bebeğimin kalbi durursa? bu konuda beni aydınlatır mısınız?

32den sonra devam edersen bebegin kalbi icin sorun oluyor diye biliyorum . Igne kullanmıyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…