Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Senin adetin de benim gibi düzensiz. 35-40-45-50 gün hiç belli olmazdı.Benim de bir buçuk yıl olmadı hamilelik. Ama hiçbir sorun yoktu hormonlar normaldi, bakıyorlardı yumurtan oluşmuş hiç sorun yok. Ama olmadı. Biraz da yumurtlamayı tutturamadık adet düzensiz olunca tabi. Ben en son aylar ateşimi ölçerek denedim öyle tuttu. Ovulasyon testinde hiç yakalayamadım yumurtlamayı

Tabiki rabbimin takdiri bisey diyemem hayorlisi olsun herkes icin tez zamanda rabbim isteyen dileyen herkekse saglikli evlatlar nasip etsin.cnm tm olarak bilmiyorum ama sanirim o sabah aksam bi bardak iciyo diyo bikiyorum suan kendisiyke gorusmuyorum ddugim bu olay yaklasik 2 sene once idi.ama o hoc ara vermedi yni.bazen tiksindigi zaman sogan suyunun icine nane veya maydonozu pure haline getirip bolca limon skip iciyodu kendi kendine biseyler uretiuodu surekli

Bunda azimli olcaksin.birwkmicaksin unutmicaksin surekli iciceksin.insan skliyo ama care buysa.. biraz dikkatle eminim hersey yoluna girer

Şu anda hamilesin Tebrikler doğal yolla mı kaldın tedaviylemi ateşini günün hangi saatlerinde ölçüyodun

Şu anda hamilesin Tebrikler doğal yolla mı kaldın tedaviylemi ateşini günün hangi saatlerinde ölçüyodun
Sabah ölçen de var ama ben akşam 6 gibi ölçüyordum işten gelince. Doğal yolla oldu tedavi edilecek bir şey yok dediler ama artık tüp bebek düşünüyorduk sebepsiz infertilite diye düşündüğümüz için. Zaten nasıl hamile kaldım anlamadım o kadar ümidi kesmiştik ki doğal yoldan olmayacak diye.

Zaten sebepsiz infertilite daha kötü adetim düzensizdi niye düzensiz olduğu da belli değildi. Rahim normal, yumurtalıklar temiz, hormonlar normal, smear testi temiz , enfeksiyon yok, yumurtalar gayet güzel oluşuyor ama bebek yoktu. Baktık olmadı eşim de ben de sigarayı da bıraktık.bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım çok şükür.hani diyorum belki o da etkiliyordur eskiden çünkü pıhtılaşmayı artırıyormuş bunu çok sonradan öğrendim. Gittiğim kalp damar doktoru pıhtılaşma hamile kalmanı zorlaştırabilir dedi. Belki etkisi olmuştur.

Anladım canım çok teşekkür ederim bilgiler için şu anda benim durumum da aynı seninki gibi bütün testler temiz bi hsg ve sperm testi kaldı yaptırmadığımız doktor onlarada bakıp tüp bebek deneyelim dedi şimdi adet gelmesini bekliyorum işte gelirse hsg vereceğim eşimde sperm testine girecek doktorlarda bana sebepsiz infertilite diyor ama. .. bilmiyorum inşallah benimde senin gibi normal yolla tedaviye gerek kalmadan olur bebişim

İnşallah inşallah. Doktor bana ovulasyon testlerine güvenme ben senden her an hamilelik haberi bekliyorum dedi o günden sonra bıraktım o testleri. Bir buçuk yılda 1 kere bile ovulasyon testi pozitif olmaz mı? Heralde yumurtlamıyorum ben diyordum ama geç de olsa adet oluyordum. Ne ara yumurtluyordum işte asıl sorun buydu. Yumurta takibi yapıldı mı sana?

Yok yapılmadı dediğim tahlilleri de verdikten sonra tüp bebek dediler sadece yumurtlama günümü bende anlamıyorum ne zaman oluyor bilmiyorum sadece Belli dönemlerde sol kasık ağrısı biraz şiddetleniyor ovulasyon testi ben hiç yapmadım daha

Aynen olmazsa bu ay bide senin dediğin gibi ateş ölçerek denerim artık :) umarım bi faydası olurda doğal yoldan hamile kalıveririm belki bi umut...

Aynen olmazsa bu ay bide senin dediğin gibi ateş ölçerek denerim artık :) umarım bi faydası olurda doğal yoldan hamile kalıveririm belki bi umut...
inşallah canım olur. ya da gün aşırı çalış işin yoksa en kötü tarafı da artık görev gibi olması oluyor. Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin, biz ne kadar istersek boş o vereceği vakti biliyor. Bir buçuk yıl hep hayırlısını istedim.vermedi. Sonra aslında benim 4 yıldır bildiğim ama doktorları ikna edemediğim hastalığıma teşhis konuldu ve doktor açık randevu yazdı hamile olunca hemen geleceksin dedi. On gün sonra hamileliğimi öğrenip gittim. Teşhis konulmadan önce hamile kalsam zaten düşermiş. Ya da bana pıhtı atabilirmiş. Bizim şer gördüğümüzde hayır varmış biz bilememişiz. İyi ki de önce hamile kalmamışım

Öyle tabi Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah dediğin gibi yapacağız hem ateş ölçüp hem bu ay bol bol çalışacağız gerisi Allaha kalmış bu arada teşekkür ederim verdiğin bilgiler için umarım sende bebişini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah rahat ve sorunsuz bi hamilelik yaşarsın canım

Rica ederim amin hepimiz inşallah

Ya ben bu gun asiri isini bi turlu anlamiyorum doktorum banada ddi ama ne oldugunu bilmedigim icin anlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…