Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Uyusturmadan cektirdim. Gecen seneki agrisizdi cok kisa sürdü. Bu yilki biraz uzun sürdü. İşlem sirasinda agri hissetmedim eve gelince cok siddetli agrilarim oldu ve ateşim cikti. Iyi bir yerde cektirirseniz tüm detaylariyla. Ben ikinci cektirdigimden memnun kaldim dr baya ugrasti
Teşekkür ederim bilgiler için biraz geriliyorum daha önce hiç yaptırmadım herkes uyuşturmazsan çok acır diyo bide size sormak istedim sağolun

Iyi aksamlar arkadaslar.. rahim filmimi baska bi prof a gosterdim. Histereskopi yeni olmussun bi daha olma dedi hic vakit kaybetmeden asilama deneyelim bu ay ve önümüzdeki ay dedi, olmadi daha sonra tüp bebek deneriz dedi. 3. Gebelik kaybindan sonra hic hamile kalamadim. Dun yine gebelik testi yaptirdim kanda yine negatif. Yine hayal kirikligi. Olsaydi esime surpriz yapacaktim. Asilama hic yaptirmadim daha önce, aranizda asilama yaptiran var mi?
merhaba benimde sizinki gibi 3.gebelik kaybından sonra 2 yıl hiç hamile kalamadım tüp bebek denedim tutmadı meğer kürtajdan sonra rahim yapışıkligi olmuş ameliyat oldum sonrAsında hamile kaldım ama yine kalbi durdu

Teşekkür ederim bilgiler için biraz geriliyorum daha önce hiç yaptırmadım herkes uyuşturmazsan çok acır diyo bide size sormak istedim sağolun
Uyusturmaya hic gerek yok bence. Benim sol tüpüm dış gebelikten hasarlı ve rahimde de bi sürü şey cikmasina ragmen cektirirken cok acimadi. Ama cok iyi yerde yaptir ve ceken dr da cok önemli

merhaba benimde sizinki gibi 3.gebelik kaybından sonra 2 yıl hiç hamile kalamadım tüp bebek denedim tutmadı meğer kürtajdan sonra rahim yapışıkligi olmuş ameliyat oldum sonrAsında hamile kaldım ama yine kalbi durdu
Cok geçmiş olsun. Yapisiklik nasil anlasildi? Dr rahim filmine göre ameliyat şart diyo ama bu 3. Ameliyat olacak yoksa tutmaz diyo. Baska dr da rahim filmine göre olma ameliyat, hic vakit kaybetmeden aşılama yapalim dedi. Ne yapacağımı şaşırdım! Yok mu hic asilama yaptiran tavsiye nolur

Cnm mrb yazini gordum allah acil sifalar versin bise sormaknistiyorum benimde 3 gebelik kaybim var sonuclarimda bisey cikmyo suan korunuyorum sennde aynisi olmus bi sonuca ulastin mi doktorlar bise soledi mi acaba benim sadece 2 genim heterozigot o kadar yani igne de kullandim ama gene kayip oldu
Slm rahim filmi cektirdin mi? Hersey onda cikiyo ve histereskopi ameliyatinda gözüküyo. Bende de faktör v leiden ve mthfr c677 heterozigot. Malesef bi sonuca ulasamadim. Gebe kalamiyorum artik. Yasadigim seyleri ve dr görüşmelerini surekli buraya yazıyorum cnm sayfalardan bakabilirsin. Çünkü baya uzun hikayem

Uyusturmaya hic gerek yok bence. Benim sol tüpüm dış gebelikten hasarlı ve rahimde de bi sürü şey cikmasina ragmen cektirirken cok acimadi. Ama cok iyi yerde yaptir ve ceken dr da cok önemli
Tekrar teşekkür ederim bilgilerinşz
Tekrar teşekkür ederim bilgileriniz için

Slm rahim filmi cektirdin mi? Hersey onda cikiyo ve histereskopi ameliyatinda gözüküyo. Bende de faktör v leiden ve mthfr c677 heterozigot. Malesef bi sonuca ulasamadim. Gebe kalamiyorum artik. Yasadigim seyleri ve dr görüşmelerini surekli buraya yazıyorum cnm sayfalardan bakabilirsin. Çünkü baya uzun hikayem
Yok cnm rahim filmi cektirmedim fakat korkutugum icin tekrar hamilelik hic disunmedim rahim filmi mutlaka sart mi yani benim bu 3. Kurtajdan sonra sol kasigim surekli agriyo bende suphelendim ama hic doktorum solemedi rahim filmi celilmesi gerekiyo falan diye sadece adetin 2. Gunu kilinige gelmemi soledi okadar

Yok cnm rahim filmi cektirmedim fakat korkutugum icin tekrar hamilelik hic disunmedim rahim filmi mutlaka sart mi yani benim bu 3. Kurtajdan sonra sol kasigim surekli agriyo bende suphelendim ama hic doktorum solemedi rahim filmi celilmesi gerekiyo falan diye sadece adetin 2. Gunu kilinige gelmemi soledi okadar
Hormon tahlili yapilacaktir ve yumurtaların durumuna bakacaktir dr. Hayirlisi herseyin..

Kızlar merhaba.. Ben bugün kontrole gittim coraspin e devam..profun dediği gibi gebelik elde edene kadar devam edeceğim sonra gebelik olursa iğne.eşim spermiyogram testi yaptırdı. hareket azlığı var sayı fena değil. bu hafta sonu aşılamada bi şansımızı deneyeceğiz.bu akşam çatlatma iğnemi vurulacağım hiç ilaç kullandırmadı..zaten yumurtan gelişmiş sadece denememiş olmayalım dedi..pek umudum yok ama inşallah tutar bu aşılama.tutsa da tam sevinmek yok hep korku..yine de önce bi gebelik oluşsun da,inşallah her şey yolunda gider.

Kızlar merhaba.. Ben bugün kontrole gittim coraspin e devam..profun dediği gibi gebelik elde edene kadar devam edeceğim sonra gebelik olursa iğne.eşim spermiyogram testi yaptırdı. hareket azlığı var sayı fena değil. bu hafta sonu aşılamada bi şansımızı deneyeceğiz.bu akşam çatlatma iğnemi vurulacağım hiç ilaç kullandırmadı..zaten yumurtan gelişmiş sadece denememiş olmayalım dedi..pek umudum yok ama inşallah tutar bu aşılama.tutsa da tam sevinmek yok hep korku..yine de önce bi gebelik oluşsun da,inşallah her şey yolunda gider.
Morarmalar için bir şey dedimi canım? İnşallah en kısa zamanda hayırlı haberler alırız

İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım herşeyin hayırlısı fazla strese girme

Kizlar iyigeceler sizlere bisey sormak istiyorum ben 5 sene sonra cok zor bi sekilde Allahinda lutfuyla hamile kaldim. 3 ayllikken kalbi durdu oglumun arastirmalarda kan pihtilasmasi cikti sonra Rabim nasip etti bu seferde ikiz kizlarima hamile kaldim once Allahin sayesinde sonrada clexsane ve coraspirinle 31 haftalik olduk bugunde doktor kontrolumde coraspirini birakmami sadece igneye devam etmemi soyledi sizce doktoruma guvenmeliyim.?sizler kacinci haftada biraktiniz ?bana yardim ederseniz sevinirim...
Bende 32 de biraktim şimdi sadece iğne oluyorum canim

mrh. kızlar aspirin clexsan iğne anı vakitte mi kullanıyorsunuz yoksa birini sabah birini akşam mı kullanıyorsunuz acil yardım..

mrh. kızlar aspirin clexsan iğne anı vakitte mi kullanıyorsunuz yoksa birini sabah birini akşam mı kullanıyorsunuz acil yardım..
biri sabah biri aksam. arasinda mumkunse 12 saat birakin. aksam 8den sonra olmasin. bazilarinda burun kanamasina neden oluyor geceleri.

Cok geçmiş olsun. Yapisiklik nasil anlasildi? Dr rahim filmine göre ameliyat şart diyo ama bu 3. Ameliyat olacak yoksa tutmaz diyo. Baska dr da rahim filmine göre olma ameliyat, hic vakit kaybetmeden aşılama yapalim dedi. Ne yapacağımı şaşırdım! Yok mu hic asilama yaptiran tavsiye nolur
tüp bebek tutmayinca histeroskopi yapıldı birde adetlerim çok azalmıştı 1 gün adet görüyordum

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacak sizlere. Benim ilk hamileliğim tüp bebek ile hamileyim. Transfer gününden itibaren hibor 3500 coraspin ve folik asit kullanıyorum. Yaşadığım şehirde kontrollerimi yapan doktorum gerek olup olmadığını tespit etmek amaçlı pıhtılaşma testi yaptırdı ve pıhtılaşma olduğu iğneyi doğuma kadar kullanmam gerektiği söylendi. Ancak bundan sonra da normalde 12. Haftada başlayacağım multi vitamin ve demir haplarını verdi şimdi başla dedi şu an 10+2deyim ve bu ilaçların içinde de folik asit var çok yüksek folik asit yüklenmiş olacağım ama bu pıhtılaşma nedeniyle mi ihtiyacım var acaba sizler Nasıl kullandınız

X