Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Önceki kayıtlarında bir şey kullandın mı

Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.kızında da clexane coraspin kullandın mı

Clexan kullanıp normal doğum yapan varmı ?
Benim doktorumun birisi ilk gün direkt sezeryandan bahsetti kanamayı durdurma açısından, hem de normal doğumun ne zaman olacağı belli olmuyor iğneyi 1 gün önce bırakmak gerekiyor net tarihi belirlemek zor. Erken bırakılırsa risk. Bırakılmasa risk. Diğeriyle henüz konuşmadık. Ama ben zaten sezeryan istiyorum şu durumda. Risk almak hiç istemiyorum. Normal doğum yapanları da okudum

Bugün sonuçlarımı aldım nihayet..bir de reglim başladı ne şans ama! MTHFR A 1298C heterozigot ve FaktörXIII V34L Homozigot mutant yazıyor. PAI1 DE 5G/5G NE DEMEKSE..Doktorum önemli olmayan pıhtılaşma dedi. gebe kalana kadar coraspin 100 ve folbıol iç dedi..birkaç ay daha deneyeceğim.olmazsa tüp bebek yolu göründü..oğluşum tüp bebek zaten..4 yılş sonra kendiliğinden gelen mucizemizin de şansı olmadı

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…