Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

teşekkür ederim cnm.hangi doktordan çıkardın raporu.
Ben Göğüs Hastalıkları kadının doğum yada Hematolojiye yazdırıyorum tıp fakültesinde bütün doktorlar görüyor sistemden bende pıhtılaşma bozukluğu olduğunu ona göre yazabildikleri maximum iğne miktarını yazıyorlar bitince yine gidip yazdırıyorum

Herkese hayırlı akşamlar....
Bir şeyi merak ettim yine
Şimdi hamile iken bu iğneleri bir gün vurulmasak bu bebeğe ciddi zararlar verir mi..

Herkese hayırlı akşamlar....
Bir şeyi merak ettim yine
Şimdi hamile iken bu iğneleri bir gün vurulmasak bu bebeğe ciddi zararlar verir mi..
1 gün iğne yapmaman demek bebeğinin 1 gün aç kalması demek zaten bebekler kordondan giden kanla beslendikleri için büyük ihtimalle aç kaldıkları için ölüyorlar

sagol cnm bende öyle biliyorum.sözde bende çıkardım.ne demekse kdvli rapormus çıkardığım.bana tek faydası üç aylık birden alabilmemmis.epey bi fark çıktı.halletmeye calisicam bakalım.
raporun hiç bir anlamı yok ozaman sürekli kullandığımız ilaç olduğu zaman 2-3 kutu alabiliyoruz ki hiçte gerek ozaman rapora para ödedikten sonra

clexane kullanan arkadaslar rapor çıkardınız mı.raporla kac kutu alabiliyorsunuz bide ne kadar fark ödüyorsunuz.
Canm benim doktorumda cikartti. Bir senelik dedi yanlis anlamadiysam. 15 kutu yaziyor bana 75 lira civari fark oduyoruz her ay biz. Bir kutuda iki tane var benim. Kac aydir aliyoruz hep ayni fiyt farkini oduyoruz.

Benim kafam çok karıştı bugün başka bir kadın doğumcuya gittim 32. haftaya kadar aspirin, 32 den sonra clexane iğne de kullanabilirsin dedi. Ama yine hematolog karar versin dedi. Hematologlar 12. haftada başlamak istiyor.sanırım 12 de başlayacağız.

Benimde kanpıhtılaşma sorunum var clexane 04 ml günde 1 kez coraspin 100 mggünde 1 kez folic asit 1 tane progestan günde 2 kere 200 mg kullanıyorum düşük tehlikem var 4 tane bebeğimi kaybettim 1 tane kızım var 6 cı hamileliğim lütfen banada dua edin kızımın bir kardeşi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…