Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım cok geçmiş olsun. bende iki yıl önce dıs gebelik geçirdim.ümidini kaybetme lütfen.Allah tez zamanda nasip eder inşallah. tupun alindi mi yoksa igneyle mi düşürüldü.rabbim kimseye yasatmasin.
Cok tesekkur ederim. Amin cumlemize inşallah hayirlisiyla.. iki kez igne verilmisti. Senin nasildi? Ondan sonra hamile kalabildin mi?

Cok tesekkur ederim. Amin cumlemize inşallah hayirlisiyla.. iki kez igne verilmisti. Senin nasildi? Ondan sonra hamile kalabildin mi?
benimde igneyle oldu.tek igne yetti bana.zordu cok benim icinde.iki yıl ara verdim.simdi tekrar hamileyim.hep stres hep endişe...tez zamanda sende sağlıkla hamile kalırsın inşallah.

Mrb arkadslar 3 kayiptan ve 5 ay aradan sonra yeniden doktor yolu tuttuk tabi.en son bebegimin genetik sonycunda hic bise cikmdi 46 xx kromozom.esimle bnm kromozom analizlerimiz geldi bi sknti cikmadi.suan doktor adetin 3. Gunu cagirdi ama anlm veremdim bilgsi oln varsa bi yardimci olsun ne gibi bi yol izlencek simdi

hamile kalmani kolaylaştırmak için ilaç verebilir yada aşılama tavsiye edebilir

Hormon profili isteyebilir

benimde igneyle oldu.tek igne yetti bana.zordu cok benim icinde.iki yıl ara verdim.simdi tekrar hamileyim.hep stres hep endişe...tez zamanda sende sağlıkla hamile kalırsın inşallah.
Teşekkürler cnm amin inşallah hayirlisiyla sen de bebegini sag salim kucagina alirsin inşallah

Ben cok cabuk hamile kalabilyorum zaten de asilama ne gibi durumlarda oluyo acaba hani 3 gebelik kaybim var
normalde bende gebe kalıyorum hemen ama doktorun biri aşılama önermişti biride yumurtaları çatlatmak için ilaç verdi yani belli olmuyor doktorlara bi daha da gitmedim o doktorlara benim sıkıntım gebe kaldıktan sonra başlıyor çünkü

Hormon profili derken yani kan tahlili falan mi yoksa adetliyken nasil muane olcak anlamdm gittti valla
Adetin 2. Yada 3. Günü kan alıyorlar hormonlara bakıyorlar canım benden istemişlerdi bende adetliyken nasıl muayene olacak utanırım falan dedim ilk başta sonra kan alınacak dediler rahatladım belki seninde öyledir

Clexane iğne yi göbekten vuran var mı inanılmaz bi acı bugün ilk defa denedim ve böyle bi yanma yok eğer bunu yapabilen varsa bı işin sırrı nedir nasıl kendi kendinize vuruyorsunuz bu iğneyi acı çekmeden

ben gebeligimde kullandım gerçekten inanilmaz bir yanma var ama bu ilacın verdiği bir yanma iğnenin yanlış kullanimi sonucu değil yani

Ben gebelik boyu kullandim. 24 haftam bitene kadar karnimdan yaptim. Hep ykar. En en en cok bacak. Son zamanlar mecbur bacaktan yapiyordum. Kol ise eh iste. Yine en iyisi karin...

Gibek deliginin sg y da solun yapacaksiniz. Mesafeyi soyle ayarlayin, elinizi deligin yanina koyun. ,4 parmak disinadan yapin. Yapmadan oncede karninizi ktlayin, yani hani gobekte oturunca simit cikar ya illaki iste o kisma yapacaksiniz. Parmklarinizla o kismi sikistirin ve igneyi dik tutarak yapin.

Teşekkür ederim bilgileriniz için

ben gebeligimde kullandım gerçekten inanilmaz bir yanma var ama bu ilacın verdiği bir yanma iğnenin yanlış kullanimi sonucu değil yani
Bugün 2. Gün karnımdan vuracağım yine korkuyorum valla akşam olacak diye daha önce hepsini hastaneye gidip koldan vurduruyordum artik kendim yapma kararı aldım bide yanmasa iyide...

Bugün 2. Gün karnımdan vuracağım yine korkuyorum valla akşam olacak diye daha önce hepsini hastaneye gidip koldan vurduruyordum artik kendim yapma kararı aldım bide yanmasa iyide...
Allahım çektiğimiz acıların mükafatını evlat olarak versin o iğneleri kullanmaya raziyim yeterki hayırlı ömürlü evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…