Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bende doguma kadar kullanirim diye dusunmustum ama 11. Haftada kesti cok da guveniyorum doktoruma bir bildiği vardir herhalde.
bende ilk dogumda gittigim doktora gidemiyorum maalesef yeni doktor muhtemelen benimde biraktiracak.bilmiyorum hic bisey dusunmemeye çalışıyorum ama olmuyor.Allah sağlıkla kucağımıza kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Canım göğüs hastalıkları yada dahiliye ye git oradaki doktora durumunu anlat yada rica et belki sevkeder beni ilk göğüs hastalıkları bölümü sevketti sonradan randevu alarak gittim hematoloji ye inşallah olur
en yakın mersinde var mersinle aramız1.5 saat randevu almadan boş yere gitmek istemiyorum aile hekiminden tanıdığı varsa rica edeceğim

Canım göğüs hastalıkları yada dahiliye ye git oradaki doktora durumunu anlat yada rica et belki sevkeder beni ilk göğüs hastalıkları bölümü sevketti sonradan randevu alarak gittim hematoloji ye inşallah olur
en yakın mersinde var mersinle aramız1.5 saat randevu almadan boş yere gitmek istemiyorum aile hekiminden tanıdığı varsa rica edeceğim

Ben aile hekimine söyledim o sevk etti hematoloji bölümüne. Daha sonra internetten hematoloji bölümüne randevu alip gittim. Kadin dogumcun uygun gorurse igne kullanabilirsin dedi o karar versin dedi

Kızlar bende çok üzgünüm tüp bebek yoluyla hamile kaldım ve tuttu hemde ikiz.ama 6 haftalıktı az lekelenmem olmuştu ve acile gittim.oradaki doktor herşey normal dedi hatta iki kalbi de işaretledi..duyabilir miyim dedim yok henüz çok ufak on gün sonra dedi.on gün sonra 7+4 te normal kontrole girdiğimde doktorum kalp atışı yok dedi vajinal baktı.ve hastaneye gönderdi hemen gittik orada doppler ultrasonla bakıldı.aynı şey söylendi ben yıkıldım tabii..ama bende hiçbir belirti yok hiçbirşey anlamadım..gurbetteyim almancam da harika değil herşeyi tam anlayamıyorum..yardım edinn:KK43:(
Çok geçmiş olsun aynı şeyi 2 kez yaşadım ilk ki 13 haftalık 2.si 7.5 hafta dünya başıma yıkılmış gibiydi sonra farkettim bu durumu yaşayan çok insan var tekalanmaması dileğiyle.bende pihtilaşma bozukluğu çıktı şimdi hamile kalınca kan sulandirici iğne yaptırıcam.yurt dışında daha çok imkan var araştıra bilirsin.

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce 14 haftalık bebeğimi kalbinin durması sebebiyle kaybettim :KK43: Şimdi internetten baktım pıhtılaşma sonuçlarım çıkmış. Durum nedir sizce? Yorumlayabilen olursa çok sevinirim.
Şimdi doktorların bir kısmı çıkıp diyecek ki "ama düşükleri bununla açıklayamayız".. Sana kan sulandırıcı iğne kullandıracak doktoru bulana kadar gez. Başka bir şey demiyorum

Ben bakmayali herkeste hamile kalmis herhalde duaedin kizlar bana da. 3.ayim bu korunma surem bitti sayilir
MERHABA benim de 3 ayım bitiyor bu hafta..2 aydır korunmuyorum da tık yok.sanırım tüp deneyeceğim kışa doğru, Allah kimseyi fazla bekletmesin.Ben zaten 3,5 yıl korunmadan mucize eseri hamile kalmıştım..Sperm değerleri ne durumdadır bilmiyorum,yaz bitimine kadar olmazsa tüp denerim:KK43:

MERHABA benim de 3 ayım bitiyor bu hafta..2 aydır korunmuyorum da tık yok.sanırım tüp deneyeceğim kışa doğru, Allah kimseyi fazla bekletmesin.Ben zaten 3,5 yıl korunmadan mucize eseri hamile kalmıştım..Sperm değerleri ne durumdadır bilmiyorum,yaz bitimine kadar olmazsa tüp denerim:KK43:
Canim tuo bebek deneme bnce olmazsahusranoluyo. O son sans artik

canım bence sperm değerlerine baktır ve gerekirse rahim filmi çektir 7 kere normal hamile kaldım ve 2 tüp bebek denedim ama tüp bebekler tutmadı bile insanın hevesi kırılıyor yani

X