Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
özlemişim burayı,okulun son günleri yoğunluğu ardından tatil rehaveti derken çok olmuş buralara girmeyeli maşallah hepiniz tam gaz devam,Hepberacım karabiberle ilgili paylaşımın çok güzel,son dönemde ben de biberin her türlüsüne düştüm hiç bir öğünümden eksik etmiyorum,karabiberi o kadar çok tüketiyorum ki görenler miden hastalanacak diyor,zayıflamaya yardımcı olduğunun bilimsel olarak açıklanması çok güzel içim rahatladı valla.kalori saymıyorum ama tahmini devam ediyorum AYDA 1 kilo gidiyor artık acelemde yok,hayal ettiğim bedendeyim çok şükür bundan sonra korusam bile yeter,darısı tüm zayıflamak isteyenlere inşallah....

Güzel bir pazar sabahından herkese merhaba

bir sürü işim var bugün dolap çekmece düzeltilcek , sonradea iyi bir temizlik yapmam lazım..
ama kolumu kıpırtatcak halim yok sabahta yürümeye gidemedim çocuklar üşütmüş sanırım gece 4 e kadar uykudan uyanıp durdular...
birde çok yogun regli oluyorum
sıcakta çekilmiyor.

Masumum zaten bu kadar sorumluluğun, koşuşturman var, üstüne bir de regl... O kadar da zorlama kendini :)

uruz sen ankaradamısın?

Hayır canım, İstanbul'dayım.

Pazar günü olması nedeniyle bu sabah mükellef bir sofra vardı, tatlısından tuzlusuna kadar birçok "kalorili" şey

Kahvaltı sofrasına bir oturursam bir daha kalkamam dedim, kendime farklı bir menü hazırladım :)

25 adet badem yedim. Kendime çılbır yaptım. Zaten birkaç gündür kahvaltıda ya da öğlen yemeği olarak çılbır yiyorum

Sofradaki yiyeceklere dokunmadım, hepsi birer kalori bombasıydı. Sadece pide vardı, ondan biraz yedim. Yediğim pideyi de 3 dilim ekmek olarak kabul ettim.

cılbırı nasıl yapıyorsun uruz kaynayan suyun içinemi kırıyorsun

Evet canım, kaynayan suyun içine kırıyorum. Yağ yok, az biraz tuz. Bolca da yoğurt üzerine.

bende böyle yapıyoruma ma yanınd aekmek olmadan yenmiyor, sabah 2 dlm ekmek yedim.
ama öglen yumurta yiycem sanırım belki salatasını yaparım taze nane ve sogan ile

yemeklerden yagı tamamen kesmek iyi degil aslınd aama ben zeytin yiyorum sabahları 6-7 tane yag yerine

gerçi hiç yemek hazırlıycak halimde yok belki yogurt,kuruyemiş yerim
yada süt ile kflkes

herkese günaydin....bugün tartiya bi ciktim dünden bugüne 600g almisim nasil olur ya
sabah kahvaltida 2 dilim tam tahilli ekmek
biraz yumurta
peynir
domates salatalik yedim

ögle
10tane falan kayisi yedim

1 dondurma ama kremali degil buzlu

kahve, cay, yesil cay hepsi sekersiz

4 tane falan yulafli bisküvi yedim

aksamda

2 köfte bol yogurt
ve mercimek vardi konserve onun icine maydonoz falan kiydim öyle piyaz gibi bisey oldu ondan yedim

artik hic birseyi aklim almiyor 2 kiloyu veremedim gitti, türkiyeye gelmeme 2 ay kaldi agustos sonu gidiyoruz görümceler baslicak konusmaya
ama onlar icin degil kendim icin 2 kilomu vermem gerek
nsl yapsam? bazen pes edesim geliyor

bnde yazayım kahvaltı da neler yediğimi :)
1 küçük tabak menemen
1 dilim kepek ekmeği
2 zeytin
1 bardak çay 1 tatlı kaşığı şekerle
2 dilim kaşar ( küçük )
sanırım hiç de diyetlik bir liste olmadı :)

kilo degildirde akşam yedigin mercimek şişlik yapmıştır
tavuk -salata diyetini bi denesene
sabbah 1 dlm ekek yumurta filan kahvaltını yap öglen tavuk salata
akşam sebze yogurt böyle dene birde

kilo degildirde akşam yedigin mercimek şişlik yapmıştır
tavuk -salata diyetini bi denesene
sabbah 1 dlm ekek yumurta filan kahvaltını yap öglen tavuk salata
akşam sebze yogurt böyle dene birde

tamam canim öyle yapayim zaten bugün öyle düsünüyordum salata üzerine tavuk gögüs eti

bide böyle deneyeyim tam protein olsun bakalim nsl olucak
simdide iyi duruyorum ben 1,72-1,73 falanim ama genelde 60kilolardaydim iste son 1 yil tartilmayinca (niye bunuda bilmiyrm) bi ciktim 64 olmusum sok sok sok hicte farketmedim tamam siskinli vardi biraz karnim cikti diyodum ama bu kadar alcagimi tahmin etmemisitm, eskiden stresten kilo verirdim biraz sorunlarim olsun hemen kilodan düserdim ama artik tersi oldu

bide tiroidim az calisiyor bu yüzdende zorluk cekiyorum sanirim vermekte.

bu arada sende kendine dikkat et okadar ev isiyle yorma kendini, bende öyleyim evim hep toplu olsun isterim ama olan bize oluyor

allahım ya boşa dert etmişsin sen kendine 2 kiloyu benim boy 162 ve kilo 68
bence sen gayet iyisin cnm ama yok illah vericem diyorsan dayan tavuk-salata ya aralarda yogurt ye
2 aden suyu iç gider o iki kilocuk.

off hiç sorma ev işlerini ya valla akşam ayaklarım agrıyorr oturuncaa..... topuklarımdan igne batırıyorlar sanki

Negatif enerjiye yer yok. Kahvaltın gayet de güzel bence :) Afiyet olsun canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…