Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
hemen yediklerimi yazmak istiyorum:

sabah: 2 dilim kepekli ekmek
1 dilim beyaz peynir
4 zeytin
1 domates
1 dilim pınar light hindi salam
ara: çok ince bir dilim çikolatalı pasta
öğlen: 2 haşlanmış tavuk butu
1 dilim kepekli ekmek
4 kaşık yoğurt
ara: 4 adet kuru kayısı

şimdilik bu kadar.
bu arada sırf bu konu için üye oldum ben :)

hoşgeldin canım:KK42:menünü beğendim benim menülerime benziyor

Merhabalar arkadaşlar :)

Yeni gelen arkadaşlarımız var gördüğüm kadarıyla, hepiniz hoşgeldiniz :KK19:

Ben de akşam akşam 2 saate yakın yürüyüş yaptım, geldim. Şimdi kendime güzel bir kahve yapıp dinlenicem :KK68:

slm canım.ben de akşam üzeri yürüyüş yaptım ama bu akşam çlçüyü kaçırdım:KK17:kötü şeyler yedim:KK17:regl olduğum i,çin saldırdım resmen doymak bilmedim.offffffffffff çin işkencesi gibi bu ne ya.yedim sonra da üzüldüm bari üzlme değil mi??offffffff sinirlerim bozuldu ya:KK43:

bugün bende bol kaçamak yaptım tartı günü napalım olsun okaadar
yarınd abi dügüne gidicez muhtemelen pide vardır yemekte:KK31::KK31::KK31:

bugün bende bol kaçamak yaptım tartı günü napalım olsun okaadar
yarınd abi dügüne gidicez muhtemelen pide vardır yemekte:KK31::KK31::KK31:

ben akşama kadar çok iyiydim akşam delirdim resmen o kadar yürüyüş de yaptım.yarın ben de bir arkadaşımın düğününe gdicem ve doğru düzgün giyecek bişeyim yok.almak da istemedim bu kiloyla.ohhhhhhhhh dedim iyi oluyo sana sen kaçamak yapmaya devam et:KK43:

bende çok şiştim simitleirm ve göbegim beni sinir ediyor.
ama yavaş yavaşta olsa gidicek kalori hesabı çok rahat oluyor.
tabi bunun yanında glisemin endeks ve kh protein alımına dikkat etmek laızm

gel sen göbeği ben de gör bacım:KK9:glisemik endeks ve karbon protein nasıl alınacak bilmiyorum ki ben:KK17:kendi kendime bişeyler yapmaya çalışıyorum işte

slm canım.ben de akşam üzeri yürüyüş yaptım ama bu akşam çlçüyü kaçırdım:KK17:kötü şeyler yedim:KK17:regl olduğum i,çin saldırdım resmen doymak bilmedim.offffffffffff çin işkencesi gibi bu ne ya.yedim sonra da üzüldüm bari üzlme değil mi??offffffff sinirlerim bozuldu ya:KK43:

Bugünde bir uğursuzluk var galiba. Benim de kaçamaksız giden diyetime içli köfte ve lahmacun eklendi bu akşam :KK57:

Gerçi sabah yürüyüş yaptım, kaçamağın verdiği vicdan azabını gidermek için akşam da 2 saate yakın yürüyüş yaptım ama... :)

kızlar merhaba sızı takıp edıyorum uzaktanda olsa bugun herkes kacamak yapmıs ama
bugun bende hıc doymuyorum cok acıkıyorum bugun anında yanı acaba neden merak ettım sımdı

kızlar merhaba sızı takıp edıyorum uzaktanda olsa bugun herkes kacamak yapmıs ama
bugun bende hıc doymuyorum cok acıkıyorum bugun anında yanı acaba neden merak ettım sımdı

Merhaba :)

Gün içinde hangi saatlerde ne yiyorsun mesela? Örnek bir liste verebilir misin?

ben akşama kadar çok iyiydim akşam delirdim resmen o kadar yürüyüş de yaptım.yarın ben de bir arkadaşımın düğününe gdicem ve doğru düzgün giyecek bişeyim yok.almak da istemedim bu kiloyla.ohhhhhhhhh dedim iyi oluyo sana sen kaçamak yapmaya devam et:KK43:

işte aslında en önemli zamanlar bu zamanlar.. bence asla yediklerinden pişman olma. pişman olduğumuz zaman bozuyoruz genelde. yani ben öyleyim. nasılsa bozdum bir kez deyip önüme geleni yiyordum eskiden. şimdi yememem gereken bir şey yediysem, onu, ya bir sonraki öğünle ya da ertesi günle dengeliyorum. insanız biz de. robot değiliz.
aynen kaldığın yerden devam :)

uruzcum,sen ne güzel sabah ve akşam yürümüşsün en azımdan yakmışsındır onları.ben ise sadece akşam üzeri yarım saat yürüdüm ve kötülükleri akşam yaptım.2 hafta çok güzel gitmişti.bugün mahvetim herşeyi:KK43:vücut zaten 2 haftadan sonra kilo vermeye başlıyormuş.bugün tam 2 hafta oldu ve ben nelere yaptım.sopa lazım bana sopa:KK58:

Merhaba :)

Gün içinde hangi saatlerde ne yiyorsun mesela? Örnek bir liste verebilir misin?

benım dıyet ısım bu hafta bıttı koruma surecıne gırdım tatlım

kahvaltım hep klasıktı
kk peynır
5 6 zeytın
domates salatalık
1 gun arayla haslanmıs yumurta
2 dılım denge lıght ekmek
sekersız cay

gec kalktgımdan oglen yemıorm genelde onun yerıne 3 porsıyon kadar meyve yıorm
yada yogurt haff bısıler veya

aksamda esım kacta gelırse sebze 6 7 kasık
tavuksa 2 baget 2 patates
etse yıne 1 el kadar
kofte 5 6 tane
pılav makarna yemıodum ama yaptgım zamanlarda 1 kasık yıodum

gece yatmadan meyve yıordum

ctesı pazar bol kacamaklı gecıyordu
gunde en az 1 saat spor vede
bu sekılde dıyetı tamamladım...

sızlere yazmadım hıc ama takıp ettım

işte aslında en önemli zamanlar bu zamanlar.. bence asla yediklerinden pişman olma. pişman olduğumuz zaman bozuyoruz genelde. yani ben öyleyim. nasılsa bozdum bir kez deyip önüme geleni yiyordum eskiden. şimdi yememem gereken bir şey yediysem, onu, ya bir sonraki öğünle ya da ertesi günle dengeliyorum. insanız biz de. robot değiliz.
aynen kaldığın yerden devam :)

yok canımcım bozmaya niyetim yok.şuna kızıyorum insan bir 10 kilo verir de ödüllendirir kendini:KK19:ben daha 3 kilo vermişim bir de utanmadan yiyorum sonra da üzülüyorum:KK19:kendime kızıyorum çok çok.yarından itibaren dengelicem inşallah.tabiki yola devamEn Büyük KK

uruzcum,sen ne güzel sabah ve akşam yürümüşsün en azımdan yakmışsındır onları.ben ise sadece akşam üzeri yarım saat yürüdüm ve kötülükleri akşam yaptım.2 hafta çok güzel gitmişti.bugün mahvetim herşeyi:KK43:vücut zaten 2 haftadan sonra kilo vermeye başlıyormuş.bugün tam 2 hafta oldu ve ben nelere yaptım.sopa lazım bana sopa:KK58:

Yok canım, üzme tatlı canını, bir akşamdan hiçbir şey olmaz :)

Hayat bir günün değil, günlerin toplamı. Bugüne kadar %90 kaçamak yapıp %10 normal beslenme yerine %90 normal beslenip böyle arada sırada, 2 haftada 1 kaçamak yapsaydık kilo problemimiz olmazdı :)

Yarın hiçbir şey olmamış gibi, en ufak bir pişmanlık duymadan rutinine devam et canım. Bu akşam yürüyüş esnasında ben de azıcık vicdan azabı duydum ama hemencecik geçti, resmin bütününe baktım ve ben iradeli, başarılıyım dedim :)

benimki açlıktan değil de nefsten oldu canım.aç falan değildim halbuki biraz canım sıkkındı işte.ben moralim bozukken çok yerim:KK17:ve çoğu zaman ne yediğimi de bilmem.hani bazıları yemeden içmeden kesilir ya ben de tam tersi.neyse birazdan bisiklet sürücem ceza olsun bana

benimki açlıktan değil de nefsten oldu canım.aç falan değildim halbuki biraz canım sıkkındı işte.ben moralim bozukken çok yerim:KK17:ve çoğu zaman ne yediğimi de bilmem.hani bazıları yemeden içmeden kesilir ya ben de tam tersi.neyse birazdan bisiklet sürücem ceza olsun bana

Ben hayatın hiçbir evresinde yemeden içmeden kesildiğimi hatırlamıyorum, buna üzüntü ve stres durumları da dahil :KK9::KK9:

Sabah ne güzel kalkmışım, sağlıklıca kahvaltımı yapmışım, şeker tüketmemisim, öğlen karşımda fastfood yenilmesini seyrede seyrede salatamı yemişim. Sonra sen git kendini nutella kavanozuyla baş başa bul. Olacak iş değilllll....... :KK43:

Yok canım, üzme tatlı canını, bir akşamdan hiçbir şey olmaz :)

Hayat bir günün değil, günlerin toplamı. Bugüne kadar %90 kaçamak yapıp %10 normal beslenme yerine %90 normal beslenip böyle arada sırada, 2 haftada 1 kaçamak yapsaydık kilo problemimiz olmazdı :)

Yarın hiçbir şey olmamış gibi, en ufak bir pişmanlık duymadan rutinine devam et canım. Bu akşam yürüyüş esnasında ben de azıcık vicdan azabı duydum ama hemencecik geçti, resmin bütününe baktım ve ben iradeli, başarılıyım dedim :)

evet uruzcum bir günden bişey olmaz da ben daha yolun başında bunu yaptım sinir bozukluğundan yediim açlıktan değil.kendimde en çok buna kızıyorum bu kiloların bir kısmını ilaç tedavisiyle bir kısmını da depresyon halim yüzünden aldım.yine eskisi gibi olsun istemiyorum ilk defa kendim için bişey yapmak istiyorum canım.doğru ben 5 /6 yıl boyunca hep kaçamak yapmışım:KK9:neysae bugünü unutuyorum yarın tam gaz devam

X