Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

hepbera ablayla aynı takımdaydık. beraber kalori sayıyorduk
hala devam ediyoruz, maşallah bize , dimi abla

evet canım..hoşgeldin yeniden...

ya bu bitkinlik olayı bugün bendede oldu yani bitkinlik değilde baş dönmesi gibi başlarda normal diosanız tecrübelerinize güvenerek rahatlıyorum :)

bitkinlik ve yorgunluk sebebi almış olduğunuz kalori miktarının size yetersiz gelmesi..yani bazal metabolizma hızınıza göre düşük olması...ben 10 aydır diyetteyim..hiç aç kalmadım..hiç bitkin olmadım..az yiyerek kilo verilmiyor canlarım..ne kadar gerekiyorsa o kadar yemelisiniz...

ya 1200 de bile yavaşladı kilo eksilmesi hepbaracıım,ilk haftalarda 2 şer 2 şer eksiliyordum şimdi 100 gram 100 gram ,artık 1400 alsam daha kilo alırım gibi geliyo,

canım benim..baştan yanlış başlamışsın zaten..1000 kaloriyle işe girişmişsin..şu anda kilo vermen azaldıysa metabolizman yavaşlıyor demektir..eyvah ki ne eyvah...metabolizmanı yeniden hızlandırman için yüksek kaloriyle beslenmelisin..o ara biraz kilo alırsın ama sonra daha hızlı verirsin..benim bi arkadaşım diyetisyene gitti.çok az yemesine rağmen kilo veremiyordu..diyetisyen ona 1600 kalorilik liste vermiş.açıklaması aynı...

günaydınnnn geçen haftaya göre -200 gr dayım cnm sıkıldı ya koskooca hafta 200 gr
dün çok yyürümüştüm acaba ondan ödem olmuşmdur bilemiyorum

kilon takılmıştı da ondan kalori sayımına geri dönmüştün değil mi canım..işte sana 200 gram...nihayet yeniden kilo vermeye başladın.bence bu güzel bi haber..

tittocum hoşgeldin....inşallah istediğin kiloya kavuşursun..

tittocum hoşgeldin....inşallah istediğin kiloya kavuşursun..

çok teşekkür ediorum anlaşılan en tecrübelimiz sensin en acemide ben :)
10 ay demişsin 10 aydır bu şekildemi kilo veriosun ayda ortalama kaç kilo gidio bide günlük kaç kaloriyle besleniosun yani bütün geçmişi okuyamadığım için kısa bi özet rica etcem uygulamanla ilgili bende senin tecrübenden faydalanmak isterim

günaydın arkadaşlar
başlayalı 5 gün oldu bu 6. günüm 65den 64 e düştüm 10 günden önce sonuç beklemiodum sizce normalmi? ortalama günde 1100 kalori civarı alıorum

günaydınnnn ,
verdigim 200 gr az gedi banaa yaa yeni alınan kilollarr çünkü 2 kilom
aslında hafta içi daha az bir rakam görmüştüm amaa
perşembe günü hiç su içmedim ve hep ayaktaydım ondan ödem oldu sanırım neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz artık
birde benim kalorim hep 1000 de kalıyor yani 1100-1200 arası alayımd iyorum ama 1000 d kalıyorum
birde ben akşam yemekten sonra bişiy yemiyorummm
spor şart banaa ya havalar bi düzelseeee

tittooo
tebriklerr kilon için bence normal bi sonuççç

kızlar bende buralardayım ama yazmıyorum kendi topiğimde vakit geçiriyorum iyi gidiyor şimdilik inşallah devam ettiririm böyle bugün itibari ile bende 62.4 kiloyum

bana yardim edin kafayi yemek üzereyim. bugün tartildim 2haftadir tartilmiyordum hem bi hafta hastaydim hic birsey yiyemedm gecen haftada adetim olmustu tartilmadim bugn tartida 63,2 kg ciktim. 2hafta önce seviniyordum tarti 62,5 gösterdi diye meger ben hic verememisim.

napmam lazim bana acil yardim edin.

canım bak kendi sorunun içinde cevabın da var hiçbişey yiyemedim demişsin hepberanın da dediği gibi aç kalarak kilo verilmez bedenin kıtlık düşüncesiyle daha sonra normale döndüğünde yediklerini depo eder 1000 kalorinin altına sakın düşme sofra yemeği canın istemiosa sevdiğin herhangi bişeyi ye daha öncede söylemiştim en çok sevilenler en çok kalorili olanlardır die :) günlük programın neyse ona uy hesaplamışındır zaten biraz sabır açıkcası bende zorlanmıorum desem yalan olur bi hafta daha atlasırsam alışırım inş sende moralini bozma azmin elinden hiçbişey kurtulamaz yeterki bırakma

teşekkür ederim masummcum :) 1000 kalorinin altına düşmemen gerekio zaten sende 1000i buluo demişsin sorun yok o zaman keşke bende 1000de kalabilsem 1200-1300 evarıorum malesef sorada fazladan 100-200 kalori yakiim die spora sarıorum bnm gibi tembel hareketsiz biri için zor oluo birde eklem romatizması var bende işte böyle yuvarlanıp gidiom spor olarak da leslie yap 10dk içinde ısınıp 10dk dan sora terlemeye başlıorum 20-30 dk arası yapıorum 1200de kalabilsem 1 milde yeter bana günlük ama geçiorum malesef

günaydın arkadaşlar
başlayalı 5 gün oldu bu 6. günüm 65den 64 e düştüm 10 günden önce sonuç beklemiodum sizce normalmi? ortalama günde 1100 kalori civarı alıorum

tebrikler maşallah:) bence normal ilk zamanlar hızlı gidiyor çünkü..

Bugünüm:

[1] Salatalık (hıyar) 1 ADET 11
[2] Domates 1 ADET 14
[3] Elma 1 ADET 60
[4] siyah zeytin 4 adet (3gr) 32
[5] Sütaş Light Beyaz Peynir 20 GRAM 37
[6] Yumurta Sarısı 1 ADET 65
[7] Marul Salata 1 PORSİYON 93
[8] Hamsi Buğlama 100 GRAM 140
[9] Tarhana Çorbası 1 KASE 290
[10] Doygun Tam Buğday Ekmeği (25gr) 2 adet 141
Toplam : 883 kal.

sonunda seksenbir kiloyumm ama daha çok yolun başındayım ama 5 kilonun hatrına....bu fotomu koydummm bilmem sizin fikriniz nedir???:))

Son düzenleme:
tebrik ederim böyle devam edersen harbi madonna gibi olcen he :)
bu arada senin boyun uzun galiba hiç 81 kilo gibi değilsin daha zayıf gözüküosun cnm

evet başlangıç için 1000 kalori az...senin yaptığın doğru canım..1200-1300 iyi bi rakam..kilo vermen takılıncaya kadar bu rakamlarda devam et..
ben başlangıçta yüksek kaloriyle başladım..ama kilom da çoktu..şimdilerde 1000-1100 arası almaya çalışıyorum.ama 1200 ü buluyor genelde..protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum..hep kalori sayımıyla kilo verdim..ama mesela kurban bayramında daha fazla et yiyip kilo almamak için dukan yaptım 1 hafta:))ya da kilo vermem takılmıştı bi ara monti diyeti yaptım 1 ay kadar..geçen sene yaz tatilinde otelde aldığım 5 kiloyu da 5 günde 5 kilo diyetiyle verdim..işte böyle...

883 az bi rakam...mutlaka 1000 i geçir canım..mesela bu listeye 2 ara öğün ekle..biri ayran olsun..diğeri süt...tabi yine sen bilirsin..

Eki Görüntüle 380450 Eki Görüntüle 380453 sonunda seksenbir kiloyumm ama daha çok yolun başındayım ama 5 kilonun hatrına....bu fotomu koydummm bilmem sizin fikriniz nedir???:))

arkadaşlara katılıyorum madonnamiss..gerçekten 80 kilo gibi görünmüyorsun maşallah..tebrik ederim canım..

arkadaşlara katılıyorum madonnamiss..gerçekten 80 kilo gibi görünmüyorsun maşallah..tebrik ederim canım..[/QUOTE]

bencede canım 81 kilodaki bir insan gibi durmuyorsunfark va canım aşikar

tebrik ederim böyle devam edersen harbi madonna gibi olcen he :)
bu arada senin boyun uzun galiba hiç 81 kilo gibi değilsin daha zayıf gözüküosun cnm

bu yola baş koyduğum ve benden desteğini esirgemeyen- yüzlerini göremesem de, seslerini duyamasam da- baana o güzel gönüllerinizden verdiğiniz destekler için çok minnettarımmm
o güzel tebrikleriniz ve sözleriniz için

canlarım çok uzun değilim ama iyi genlere sahibim herkes benim 22 yaşında falan olduğumu sanıyor ama gerçekte 27 he he boyum 1.68

gercekten madonna 168 boya 81 kilo hiç gostermiyosun.bende boyun 175 falan sandim. ben 155 boy kiloda 63 senden daha kilolu gozukuyorum.

ay aman da aman sen duygulandın mı madonnam benim bak yaşında gençmiş fıstık gibi olcaksın fıstık ayrıca bu güzel sözlerin için bende sana teşekkür ederim cnm bnm

burası olmasa çok zor buradan destek alıyorum inşallah amacıma ulaşırım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için canım...

merabalar bende bugün aranıza katıldım. kalori saymaya başlıyorum. aslında dün başladım ama haftasonu olunca toplam 1750 kalori yemişim ama genede 200 gramcık vermişim. şu verdiğiniz kiloyu görebilmek için cetveli nasıl ekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…