Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
ama belki yatmadan önce 1 su bardağı sıcak tarçınlı süt içebilirim.toplam kalori değişebilir..[/QUOTE]

evet canım aslında 1200 geçemiyorum yalnız 1190da altına düşmemeye özen gösteriyorum :26::26:

ama bugün naptımmmmmmm:KK19::KK19: kadın budu köfteler....

tavuk ve yumurta yedim vücüdüüüüüüüüüüm bunlara susamış :KK76::KK76:

şaka bir yana buügn gerçekten canım çok çekti okuldakiler yiyince ben de dayanamadım yedim:KK43: ve kalori sayımıım da 1200 buldum:)

43 günlük maratonun sonunda 4 kilo verdim 64.200 kiloyum martin basindan beri yarim kilo vermisim ..
neyse 59 u görücegim günü hasretle bekliyorum..

1 eylül düğün ama ben hemen zayıflamak istiyorum:KK53:

:KK1::KK1:hemen zayıflamak istediğin belli oluyor:KK1:

evet canım aslında 1200 geçemiyorum yalnız 1190da altına düşmemeye özen gösteriyorum :26::26:

ama bugün naptımmmmmmm:KK19::KK19: kadın budu köfteler....

tavuk ve yumurta yedim vücüdüüüüüüüüüüm bunlara susamış :KK76::KK76:

şaka bir yana buügn gerçekten canım çok çekti okuldakiler yiyince ben de dayanamadım yedim:KK43: ve kalori sayımıım da 1200 buldum:)

afiyet olsun..1200 çok değil.ben aylarca 1200-1400 arası kaloriyle kilo vermiştim..sonra airlikfeer gibi beni bi hırs sardı.aldığım kaloriyi düşürdüm.önceleri pek güzeldi:KK9:çok hızlı kilo veriyordum.sonraaa..ööyle çakıldım kaldım..kurtulabilmek için bu sefer şok diyetlere sardım:KK1:tabii yine olmadı.şimdi akıllandım artık.işte böyle bugünlere geldim.

43 günlük maratonun sonunda 4 kilo verdim 64.200 kiloyum martin basindan beri yarim kilo vermisim ..
neyse 59 u görücegim günü hasretle bekliyorum..

befourcum güzel kilo veriyorsun canım..59 u yakında mutlaka görürsün.yeter ki sabırla devam et.

Son düzenleme:
kıslar açıkcaası bu kalori sayma işini sevdimmmm ammma talinin dediiğine göre protein ile karbonhidratları karıştırmaamak gerekiyorrrr siz buna dikkat ediyormusunuz?? mesela ben genellikle karbonhidtratları saat 15.00'a kadar alıyorum ?? peki yumurtanın yaanında kepek de olsa ekmek yememeli miyim?:KK56::KK56::KK56:

kıslar açıkcaası bu kalori sayma işini sevdimmmm ammma talinin dediiğine göre protein ile karbonhidratları karıştırmaamak gerekiyorrrr siz buna dikkat ediyormusunuz?? mesela ben genellikle karbonhidtratları saat 15.00'a kadar alıyorum ?? peki yumurtanın yaanında kepek de olsa ekmek yememeli miyim?:KK56::KK56::KK56:

bu tali kim..söylediklerin montignac diyetinin kuralları canım.kalori sayımındaki kural belli:ihtiyacının altında kalori alırsan zayıflarsın..

bu tali kim..söylediklerin montignac diyetinin kuralları canım.kalori sayımındaki kural belli:ihtiyacının altında kalori alırsan zayıflarsın..

sanırım ben yanlış söyledim adı talin ve nerdeyse 50 kilovermiş başarı öykülerinde gördümmm:KK30:

sanırım ben yanlış söyledim adı talin ve nerdeyse 50 kilovermiş başarı öykülerinde gördümmm:KK30:

:KK9::KK9::KK9:ben de senin diyetisyenin adı herhalde diye düşünmüştüm..:KK9::KK9:montignac diyetinde ekmekle yumurta yenmiyor.öğünlerden en az 3-4 saat sonra meyve yenebiliyor.vs..vs..ben yapamadım..şunu bununla yeme..bunu şu zamanda ye..öyle şeyi sevmiyorum.akşam yemeğini iptal edip muhallebi yiyebilmeliyim ben..ya da döner dürüm yiyebilmeliyim:KK1:

Hoşbulduk :) Malesef Denizli'de değilim ama inşallah istediğiniz gibi bir öğretmen bulabilirsiniz :)

Benim bugün çok iyi gidiyordu ama yarım saat önce koca bir kase sütlaç yedim kendimi tebrik ediyorum :)

Sütaş light yoğurt 1 125 gr 55
[2] Sütlaç 1 ADET 334
[3] Kepekli sandviç ekmeği 1 adet 161
[4] Beyaz Peynirli Sandviç 1 adet 242
[5] Etli Bezelye 1 PORSİYON 285
[6] Greyfurt 1 ADET 60
Toplam : 1137 kal.

[2] Sütlaç 1 ADET 334
[6] Greyfurt 1 ADET 60

yine de güzel bencce:26:afiyet olsun:KK19:

teşekkür ederim :) kalori saysam da yine de tatlı yeyince insan kendini kötü hissediyor..:KK17:

haklısın:KK52: ay kendimden korkuyorum şuan yarın dışarı çıkcam canım pizza dürüm döner istiyor:KK52: saldırmam inşallah hanım hanım evime dönerim:KK45: amaaa aşkım gelmicekkse cumartesi yarın yerim:KK52:

beni kimse tutamaz tabi sadece 1 öğünde yerim diğerleri en fazla diğer öğünler yani 200 alori olur:KK53:

haklısın:KK52: ay kendimden korkuyorum şuan yarın dışarı çıkcam canım pizza dürüm döner istiyor:KK52: saldırmam inşallah hanım hanım evime dönerim:KK45: amaaa aşkım gelmicekkse cumartesi yarın yerim:KK52:

beni kimse tutamaz tabi sadece 1 öğünde yerim diğerleri en fazla diğer öğünler yani 200 alori olur:KK53:

Aman aman dikkatli olmak da yarar var :) benim de aklımdan sürekli tatlılar geçiyor :18:

Hoşbulduk :) Malesef Denizli'de değilim ama inşallah istediğiniz gibi bir öğretmen bulabilirsiniz :)

Benim bugün çok iyi gidiyordu ama yarım saat önce koca bir kase sütlaç yedim kendimi tebrik ediyorum :)

sağolasın..arıyoruz bakalım.inşallah buluruz.

[2] Sütlaç 1 ADET 334
[6] Greyfurt 1 ADET 60

bu menü daha çok karbonhidrat ağırlıklı..mesela yarın protein ağırlıklı beslen.dengelesin. olmaz mı..bir tüyo vereyim sana..yarım yağlı sütlr yaptığın sütlaca az pirinç koyarsan kalorisi bu kadar olmaz.yarıya iner.:KK34:

sağolasın..arıyoruz bakalım.inşallah buluruz.

bu menü daha çok karbonhidrat ağırlıklı..mesela yarın protein ağırlıklı beslen.dengelesin. olmaz mı..bir tüyo vereyim sana..yarım yağlı sütlr yaptığın sütlaca az pirinç koyarsan kalorisi bu kadar olmaz.yarıya iner.:KK34:

tamamdır mesaj alındı :) çok teşekkürler ..

kizlar bende montiyi denedm 1 hafta falan ama bende yapamadm bende öyle ise gelemiyorum sunu yeme bunu yeme sunu su saatte ye.

biliyorum ben o çayı hem tatlı hem acı kırmızı bir rengi var degilmi?
amaa içindeki eşker çok fazla gibii degilmii
bulabilirsem bende alayım buradaki aktarlarda

evet kırmızı bir rengi var,şekersizleride bulunuyor,tatlandırıcısız içemedim ben ama,diyet yaparken birazcık çevremizi bu işin içine katmak gerekiyor,örneğin okul kantininde kepek ekmeği bulundurmasını rica ettik,tost istediğimizde kepekli tost yapıyor bize,çayın yanında asla şeker getirmiyor kantincimiz(birazcık işinede geliyor gibi bu durum) :)çay kaşığımız bile yok, Annem okul çıkışlarında genelde çayın yanına börek,sarma vs.denk getiriyordu,şimdi birşey hazırlamıyor artık,herkese duyurdum özellikle günlerde ısrar etmemeleri için,birçoğunuda kalori sayımına ortak ettim akrabalarımın,eve alacağım kahvaltılıkların içerikleri hafifledi,tam yağlı yerine yarım yağlı,büyük zeytin yerine küçük taneli zeytinler vs vs.

Bilmiyorum bir yerlerde bir yanlışlıkmı var,bütün bunlara rağmen hiç diyet yapıyormuşum gibi gelmiyor,hep çok fazla yediğimi düşünüp suçluluk duyuyorum.

Hepbara hanım aynı şehirdeyiz,size özelden çalıştığım okulun adını yazarım,ama ne yazıkki türkçe öğretmeni değilim.ama bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım var

X