Köfteler Kalkan Köfte - Sütaş Kaşar Peyniri Sponsorluğunda

Ahh ahhh aktı incitanem, bana da ter akitti sen çok tatlısın yaaaa bal kadın seni yirim utandim çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım incitanem

Oy Lele Lele vay Lele lele leyyy
aldı buralar Allaaaaaah
Ne yaptın sen böyle Allah'ım yarabbim oyyyy lımmmmm efsane olmuş kuzucum Allah diyorum işte buuuu

Oy Lele Lele vay Lele lele leyyy
aldı buralar Allaaaaaah
Ne yaptın sen böyle Allah'ım yarabbim oyyyy lımmmmm efsane olmuş kuzucum Allah diyorum işte buuuu
Yaaaaa çen Sapşik misin acaba perişkom yaa yirim seni evi yakmadan kurtardik çok şükür perişkom çok teşekkür ederim Allah razı olsun canimmmmm

Yaaaaa çen Sapşik misin acaba perişkom yaa yirim seni evi yakmadan kurtardik çok şükür perişkom çok teşekkür ederim Allah razı olsun canimmmmm
Yaa çokta tehlikeli işler bunlar aman aman , hakkından gelmiş benim kuzum başarılar diliyorum balimmm tekrardan ellerine emeğine sağlık

Yaa çokta tehlikeli işler bunlar aman aman , hakkından gelmiş benim kuzum başarılar diliyorum balimmm tekrardan ellerine emeğine sağlık
Gerçekten tehlikeliymis perişkom, ilk etapta kolonya tutusmadi sonra alev aldı sonra olaylar olaylar üzerimden dünyanın yükü kalktı ya buna şükür perişkom darısı başına inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…