Köfteler Kalkan Köfte - Sütaş Kaşar Peyniri Sponsorluğunda

Vuhuuu, tarife , sunuma gel 😋 valla döktürmüşsün kiraz çiçeğim , bayıldım, senin köftenin kaşarı akmış, bizim de ağzımızın suyu aktı 🙈 ellerine, emeğine sağlık,başarılar dilerim sosyalim 🥰🤗
Ahh ahhh aktı incitanem, bana da ter akitti 🤣🤣 sen çok tatlısın yaaaa bal kadın seni yirim😍🥰🤩🙈 utandim🤭 çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım incitanem🥰🤩😍💜🍒🍒🍒😘

Oy Lele Lele vay Lele lele leyyy:halay:
🔥🔥aldı buralar Allaaaaaah:rolleyes:
Ne yaptın sen böyle Allah'ım yarabbim oyyyy :rolleyes::KK9:🍒lımmmmm efsane olmuş kuzucum Allah diyorum işte buuuu🤩:KK9:

Oy Lele Lele vay Lele lele leyyy:halay:
🔥🔥aldı buralar Allaaaaaah:rolleyes:
Ne yaptın sen böyle Allah'ım yarabbim oyyyy :rolleyes::KK9:🍒lımmmmm efsane olmuş kuzucum Allah diyorum işte buuuu🤩:KK9:
Yaaaaa çen Sapşik misin acaba perişkom yaa🥰😍🤩 yirim seni🤭🤗🤤 evi yakmadan kurtardik çok şükür perişkom 🤣 çok teşekkür ederim Allah razı olsun canimmmmm💜🥰🍒🍒🍒😘

Yaaaaa çen Sapşik misin acaba perişkom yaa🥰😍🤩 yirim seni🤭🤗🤤 evi yakmadan kurtardik çok şükür perişkom 🤣 çok teşekkür ederim Allah razı olsun canimmmmm💜🥰🍒🍒🍒😘
Yaa çokta tehlikeli işler bunlar aman aman😂 , hakkından gelmiş benim kuzum 🧿👏 başarılar diliyorum balimmm tekrardan ellerine emeğine sağlık :KK9: :KK60: :KK200:

Yaa çokta tehlikeli işler bunlar aman aman😂 , hakkından gelmiş benim kuzum 🧿👏 başarılar diliyorum balimmm tekrardan ellerine emeğine sağlık :KK9: :KK60: :KK200:
Gerçekten tehlikeliymis perişkom, ilk etapta kolonya tutusmadi sonra alev aldı 🤣 sonra olaylar olaylar 🤣 üzerimden dünyanın yükü kalktı ya buna şükür perişkom 🙈 darısı başına inş 🤲💜🥰😍🍒🍒🍒😘

X