kalimera arkadaşımızın amcası vefat etti

kalicim başın sagolsun mekanı cennet olsun
sağol canım allah razı olsun amiiiin..

olumunekankayizsmilene demek kalim mıhtarım görevimiz acısıyla tatlısıylaaa birbirimizin yanıda olmalıyız demiii canım arkadaşım benim
---------------------------------senağlama hiç evlenmişi beni bi o kadar daha üzdüüü ne diyeyim allah korktuğuna uğratmasın öbür dunyasında sevdiğini alır inşş:Saruboceq:
evet esmerim aynen öyle canım,
hatta yıllar önce babamız yani kayın pederim ölünce annemle evlendirmek istemişler
çocuklar küçük sahip çık diye ama ne annem ne de amcam kabul etmemiş,
garibin ne çocuğu var ne bişeyi, cenazede bulunan herkez aynı şeyi söyledi, bir evladı olsaydı keşke diye ama keder işte napıcan.........

canım arkadaşım
sende benim için çok özelsin dost dedigin her gününde yanında olandır
senin dostlugun samimitetin
candan
içten sıcak
hal ve hareketlerin tartışmasız
1numaradır
bizde nacizane bu gününde 2satırla gönlünü alabildiysek ne mutlu.topikmi ne meretse onu yapadım cahilligime isyan ettim.neyse esmerim yetişti imdadıma esmerim seninde yüregine e megine sglık bitanewm herbirinizi ayrı ayrı kokulu kokulu öptümmmmmmmmmmmmmm.

canım kalimeracığım yanlış anlamada evlenmediği için ben ce 80 yıl yaşamış evlense 65 inde giderdi büyükbabam gibi....evlilik ömür torpisi...

canım arkadaşım
candan
içten sıcak
1numaradır
bizde nacizane bu gününde 2satırla gönlünü alabildiysek ne mutlu.topikmi ne meretse onu yapadım cahilligime isyan ettim.neyse esmerim yetişti imdadıma esmerim seninde yüregine e megine sglık bitanewm herbirinizi ayrı ayrı kokulu kokulu öptümmmmmmmmmmmmmm.

olumunekankayizsmile sende benim için oylesin canımmm her zaman yanındayım unutma tombişimmmolumunekankayizsmile

kalicim başın sagolsun mekanı cennet olsun

olumunekankayizsmilene demek kalim mıhtarım görevimiz acısıyla tatlısıylaaa birbirimizin yanıda olmalıyız demiii canım arkadaşım benim
---------------------------------senağlama hiç evlenmişi beni bi o kadar daha üzdüüü ne diyeyim allah korktuğuna uğratmasın öbür dunyasında sevdiğini alır inşş:Saruboceq:

canım arkadaşım
candan
içten sıcak
1numaradır

canım kalişim başın sağolsun
allah sabır versin canım

canım kalimeracığım yanlış anlamada evlenmediği için ben ce 80 yıl yaşamış evlense 65 inde giderdi büyükbabam gibi....evlilik ömür torpisi...
öyle deme canım yaa, evlenseydi şimdi bizler gibi evlatları olacaktboy, boy boy torunları olacaktı
7 sini yaparlardı, kırkını yaparlardı, mevlidini okuturlardı, şimdi kim yapacak?? birde bu yönden bak...
ancak yazın biz gittiğimizde babamıza mevlüt okutacağız ozaman onun içinde okuturuz,keşke daha fazlası gelebilseydi elimizden....

olumunekankayizsmile sende benim için oylesin canımmm her zaman yanındayım unutma tombişimmmolumunekankayizsmile

kalicim yeni gördüm ,başın sağolsun, Allah geride kalanlara sabır versin, rahmetini eksik etmesin...

Basin sagolun kalimeram : (
Allah rahmet eylesin
bol sabir diliyorum

allah sabır versin.kalimeracım,başınız sağolsun

Kalimeram başın sağolsun, geride kalanlara Allah uzun ömür versin ...

hepinizden allah razı olsun, dostlar sağ olsun...

başınız sağolsun. Rabbim rahmetini esirgemesin. geri de kalanlara; sabır ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

kalimeram başınız sağolsun rabbim geride kalanlara sabır versin
kusuruma bakma sık giremediğimden yeni haberim oldu canım
mekanı cennet olsun amcanızın

X