Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

eşin ne işle meşgul cnm? valla bnm de komşuluk ilişkilerim kötü ama üni.den arkadaşlarm var neyse ki :) keşke gelebilsen valla çanakkaleye de yakın sürekli gelir gidersin oraya da

off öyle işte
ben aramız düzeldi zannedyodm meğer düzelmemiş
Senin bu danayı napmalı bilmem ki..
Neymiş derdi kankam?

tekke türbe gezip mum yakak her yere kanka sen de seneye gircen ama sınava beraber çalışsak kesin kazanırz bence nazom

Haklısın tek çalışamıyorum, e yanımda biri olunca da hiiç çalışamıyorum çene yapmaktan
Bizm burda türbe mürbe de yok he. Ya da ben bilmiyiyorum
en iyisi hıdırellezde yapalım kanka , toprağa gömelim, güle bağlayalım

çözemedm kuzum aman neyse kafamı dağıtmaya girdim hiç takmıcam o çok takıyo sanki
hemen değiştiriyorum modumu
o ne lan toprağa ne gömüp güle ne bağlıyon

ahahah yok ben çene yapmaya izin vermem otoriter takılırım nazom o konuda sıkıntı yok bursada elini sallasan türbeye çarpıo kanka tamam yapalım üstüne de 3 kulhü 1 elham okuduk mu bizim iş garanti

eşin ne işle meşgul cnm? valla bnm de komşuluk ilişkilerim kötü ama üni.den arkadaşlarm var neyse ki :) keşke gelebilsen valla çanakkaleye de yakın sürekli gelir gidersin oraya da

esim konserler konferanslar seminerler onlarla ilgileniyo ısıgı sesi dekorasyonu felan kongre merkezinde onun için burası uygun bize :s benim arkadaşlar i güç coocuk derken koptuk hep görüşmüoz hiç :s

esim konserler konferanslar seminerler onlarla ilgileniyo ısıgı sesi dekorasyonu felan kongre merkezinde onun için burası uygun bize :s benim arkadaşlar i güç coocuk derken koptuk hep görüşmüoz hiç :s
anladım kuzm da bursada çok faal o konuda, o kadar sıkıntı yaşamazsınız bence kıyamam ya çok dertlenmişsin sen ama sıkma canını göbişindeki kelebeklere bişe olmasın :)
olum atarlı gülistanda çevirmeyin beni
nie be sen neden atarlanıon?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…